Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 05 gru 2010, 14:24
hej ludziska!!mam wielkà prosbè!!dziecko ma do napisania referat pt."Wykorzystanie wlasciwosci mechanicznych,elektrycznych i magnetycznych w urzàdzeniach codziennego uzytku"....moze ktos cos wie na ten temat??bardzo bèdè wdzièczna za jakàkolwiek pomoc!!bardzo bardzo!! :D i przepraszam za off top. :oops: .
Buzka!!
wovacuum

przez Thazek 05 gru 2010, 14:24
_asia_, no takie coś jest denerwujące... w pracy słucham muzyki i nagle czuję jakbym miał za głośno puszczone... przyciszam prawie do zera i tak jakby za głośno! Tak jakby mi miało bębenki popękać :(
do tego muszę zaraz wejść do ciemnego pomieszczenia bo mnie tak po gałach razi że nie idzie wytrzymać!
jakby tego było mało to w ustach czuje smak mydła :P czy jakiegoś płynu i mam mdłości! :roll:
Thazek

przez nerwicaman 05 gru 2010, 14:25
[quote="Thazek"]marcja, heh po prostu jesteśmy z patologią na Ty :lol: :lol: :lol:
poza tym jak się szło z kumplami to trzeba było im pomóc!
;)
ale te czasy się już skończyły na szczęście :D[/quote

ja wiem czy na szczescie, troche to glupie sytuacje, ale jezeli sie nie zaczyna walki to juz jestemy usprawiedliwieni, fajnie pozniej sie posmiac na nastepnej imprezie

Agnieszka przepraszam :uklon:
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MARIAN1967 05 gru 2010, 14:27
Agnieszka_1988 napisał(a):
Thazek napisał(a): Agnieszka_1988, też czasem mam taką migrenę z mroczkami ale bół głowy po tym jest niesamowity :roll:
i też mi drętwieje twarz i ręce ...

Robiłeś sobie jakieś badania w związku z tym? Ja miałam tomografię i wszystko wyszło ok.

[Dodane po edycji:]

_asia_, bardzo Ci współczuję, bo znam ten ból... Bierzesz jakieś leki na te ataki migreny? Ja mam jakieś doraźne, jednak po przeczytaniu ulotki oczywiście odechciało mi się ich stosować... Wolę się pomęczyć.

Można wiedzieć jakie tabletki?
Ostatnio edytowano 05 gru 2010, 14:28 przez MARIAN1967, łącznie edytowano 1 raz
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez Agnieszka_1988 05 gru 2010, 14:27
nerwicaman, wybaczam :great:

[Dodane po edycji:]

MARIAN1967 napisał(a):Można wiedzieć jakie?

Cinie (sumatryptan)
Agnieszka_1988

przez Thazek 05 gru 2010, 14:29
MARIAN1967, najlepsza jest Solpadeina :D
Thazek

przez marcja 05 gru 2010, 14:32
nerwicaman napisał(a):
ja wiem czy na szczescie, troche to glupie sytuacje, ale jezeli sie nie zaczyna walki to juz jestemy usprawiedliwieni, fajnie pozniej sie posmiac na nastepnej imprezie

Wy jednak na zawsze pozostajecie dziecmi... :mrgreen:

przez MARIAN1967 05 gru 2010, 14:33
Ja od lipca łykam codziennie Acard.Poprawia krążenie krwi.Jestem zadowolony z efektów.Leki podnoszące ciśnienie krwi u mnie odpadają.
Ostatnio edytowano 05 gru 2010, 14:38 przez MARIAN1967, łącznie edytowano 1 raz
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez nerwicaman 05 gru 2010, 14:36
marcja i to jest chyba jedyna fajna cecha naszej plci, stare konie po 20-kilka lat a jak sie spotykam z dobrymi przyjaciolmi z liceum to sie kolezanki wstydza isc z nami na miasto ;)
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Thazek 05 gru 2010, 14:40
nerwicaman, heh dokładnie ale ja chodziłem do technikum z samymi facetami!
minęło juz 6 lat od skończenia ale nadal zachowujemy się jak "Człowiek debil"
Kumepl mi zawsze mówi:
"Jakbym miał taką gębę jak Ty to bym sobie dupę ogolił i chodził na rękach" :mrgreen:
Thazek

przez marcja 05 gru 2010, 14:43
nerwicaman napisał(a): i to jest chyba jedyna fajna cecha naszej plci, stare konie po 20-kilka lat a jak sie spotykam z dobrymi przyjaciolmi z liceum to sie kolezanki wstydza isc z nami na miasto ;)

Na pewno nie jedyna;) Ale fakt, ze mezczyzni maja wieksze poczucie humoru... Dlatego zawsze z facetami wole siedziec w przedziale, czy w jednej saunie... Przebywanie z samymi kobietami oznacza niestety nude-obce kobiety zwykle wcale sie do siebie nie odzywaja ;) Nie wiem z czego to wynika...A faceci zawsze ciekawie dyskutuja, cos skomentuja, tak ze cala sauna peka ze smiechu itp, itd... :smile:

przez Thazek 05 gru 2010, 14:45
marcja, "Bo ludzie to nie wiedzą ile siły drzemię w naturze..." ;)
Thazek

przez Agnieszka_1988 05 gru 2010, 14:49
marcja napisał(a):
nerwicaman napisał(a): i to jest chyba jedyna fajna cecha naszej plci, stare konie po 20-kilka lat a jak sie spotykam z dobrymi przyjaciolmi z liceum to sie kolezanki wstydza isc z nami na miasto ;)

Na pewno nie jedyna;) Ale fakt, ze mezczyzni maja wieksze poczucie humoru... Dlatego zawsze z facetami wole siedziec w przedziale, czy w jednej saunie... Przebywanie z samymi kobietami oznacza niestety nude-obce kobiety zwykle wcale sie do siebie nie odzywaja ;) Nie wiem z czego to wynika...A faceci zawsze ciekawie dyskutuja, cos skomentuja, tak ze cala sauna peka ze smiechu itp, itd... :smile:

Zgadzam się :mrgreen:
Agnieszka_1988

przez Thazek 05 gru 2010, 14:51
Agnieszka_1988, a ja wolę z facetami siedzieć przebywać i śmiać się!
:P
jak Wy wolicie na odwrót czyli płeć przeciwną to ja wolę swoją płeć :P
w pracy sami faceci i jest zabawnie... :twisted:
Thazek

Sortuj wg