Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Helvetti 06 lis 2010, 16:49
Dzień zapowiada się całkiem sympatycznie
got a date with suicide.

przez Shadowmere 06 lis 2010, 16:54
Czy ktos jest tu ktos kto dorówna mi emocjonalną wrakowatością :?:

Placze na reklamach masla :!: :!: :!:
Shadowmere

przez wovacuum 06 lis 2010, 17:30
Shadowmere, a ktora reklama masla Ciè wzrusza??bo jest ich troszkè..i kazda ma inny przekaz.
Bylam na badaniach-wyniki we wtorek.Uczulenie powoli schodzi,w nocy nareszcie spalam!!Mysle,ze jednak jest to uczulenie pokarmowe-bo od 3 dni jem tylko chleb z salata i zupy i ta pieprzona wysypka znika..hm..ogolnie jest ok. jacas, ile kalorii dziennie spozywasz??to jest wazne przy zbijaniu wagi.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bamvalo 06 lis 2010, 18:47
jacas napisał(a):nie no dieta cud. cwicze na tej je*anej silowni, truchtam, jezdze na rowerku i tyje :roll: niedlugo mi BMI wejdzie na nadwage i zaczne sobie wkrecac, ze zaraz zawalu dostane. god save the drugs

Jaka masz diete ? Ile aerobow robisz w ciagu tygodnia i po ile minut ?

JAGIELLONIA PRZEGRALA Z LEGIA :why: :why: :why: niesprawiedliwie jak zwykle.
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez jacas 06 lis 2010, 19:05
3 razy w tygodniu po 30 min na bieżni. nawet nie chodzi o to, ze chce schudnac, tylko zeby juz nie tyc. dlatego oraniczam weglowodany. po aerobach biore aminokwasy.
'They say I walk around like got a 'S' on my chest'

przez wovacuum 06 lis 2010, 19:16
jacas, co wcinasz z wèglowodanow??bo jesli ziemniaczki,to mozesz przykladowo tylko 300 gram na dzien.ja tez cwiczè na silce i na rowerku stacjonarnym, + basen,jednakze wlasnie ograniczenie wèglowodanow,i tluszczy daje jakis efekt.wiadomo inaczej przy mlodym organizmie,inaczej przy starszym. :D
ja mam bardzo rozregulowany metabolizm po lekach,i ciezko idzie zrzucanie wagi.
wovacuum

przez jacas 06 lis 2010, 19:20
tluszczy nigdy nie jadlem duzo, z weglowodanow jem: przed i po treningu siłowym ryz, zdarzy sie jakis makaron albo ziemniaki. pieczywa nie jem prawie wcale (poza kanapkami w szkole), chipsow nie jem, slodycze - powiedzmy batonik na dzien. czytalem, ze po tym Zolafrenie mozna tyc i to jest fakt. bo wczesniej jadlem wiecej, a nie tylem. a juz napewno nie tak szybko. no coz, trzeba sie pilnowac i robic aeroby :angel:

przez wovacuum 06 lis 2010, 19:24
jacas, ryz jest bardzo kaloryczny i idzie w masè mièsniowà!!przykladowo,mozesz zjesc 300 gram ziemiakow;a tylko 60 gram ryzu.<Ogolnie leki rozwalajà caly metabolizm,dlatego trzeba pilnowac kalorii,zeby nie utyc.
wovacuum

przez bamvalo 06 lis 2010, 19:28
wovacuum napisał(a):jacas, ryz jest bardzo kaloryczny i idzie w masè mièsniowà!!przykladowo,mozesz zjesc 300 gram ziemiakow;a tylko 60 gram ryzu.<Ogolnie leki rozwalajà caly metabolizm,dlatego trzeba pilnowac kalorii,zeby nie utyc.

Faktem jest ze ryz ma kupe kalorri ale to to sa potrzebne kalorie do treningu i po treningu. Cialo wykorzystuje energie z weglowodanow zlozonych - ryzu, makaronu aby nie rozbijac bialek ktore sa podstawa do zbudowania sylwetki.

[Dodane po edycji:]

jacas, na Twoim miejscu ograniczylbym weglowodany i w miare mozliwosci jadl wiecej ale w mniejszych ilosciach. Aeroby sproboj robic naczczo ewentualnie na poczatku treningu silowego zeby podkrecic metabolizm. :angel:
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

przez jacas 06 lis 2010, 19:35
wovacuum napisał(a):jacas, ryz jest bardzo kaloryczny i idzie w masè mièsniowà!!przykladowo,mozesz zjesc 300 gram ziemiakow;a tylko 60 gram ryzu.<Ogolnie leki rozwalajà caly metabolizm,dlatego trzeba pilnowac kalorii,zeby nie utyc.

wova, tak jak mowi bamvalo, jak nie bede jadl przed i po treningu ryzu to bedzie sie miesien spalal. a tego tez chce uniknac. tylko redukcja tluszczu ;)

przez Mantis 06 lis 2010, 19:43
:shock:
Ja się nie dziwię, że macie problemy z nerwicą.
Dla mnie jedzenie jest skutkiem ubocznym wspaniałej rozrywki jaką jest gotowanie.
Jeśli wyżyję się kulinarnie to mogę ze spokojem jeść wszystko co mam na talerzu.
A i tak ważę 69 kilo :(

przez TheGrengolada 06 lis 2010, 20:00
Idę po Xanax, bo inaczej mnie rozsadzi coś od środka, albo zacznę próbować rozwalać głową ścianę :pirate:

przez jacas 06 lis 2010, 20:03
Mantis napisał(a)::shock:
Ja się nie dziwię, że macie problemy z nerwicą.
Dla mnie jedzenie jest skutkiem ubocznym wspaniałej rozrywki jaką jest gotowanie.
Jeśli wyżyję się kulinarnie to mogę ze spokojem jeść wszystko co mam na talerzu.
A i tak ważę 69 kilo :(

a ile masz wzrostu? bo ja przy wzroscie 175cm waze jakies 74,5kg. a w lipcu zeszlego roku wazylem 64,5.

przez paradoksy 06 lis 2010, 20:04
Shadowmere napisał(a):Czy ktos jest tu ktos kto dorówna mi emocjonalną wrakowatością :?:

Placze na reklamach masla :!: :!: :!:

ja płaczę na reklamie Nutelli - nie wiem kto jest bardziej wrakowaty :lol:
paradoksy

Sortuj wg