Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez shadow_no 26 wrz 2010, 21:07
chojrakowa, a widzisz nie skojarzyłem a brałem długo Efectin (SNRI, wenflaksyna) i jadłem jednocześnie gripex i nic mi nie było. Ale jak nie wolno to nie wolno. ;-)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez chojrakowa 26 wrz 2010, 21:11
LasVegas, niektorzy są szczęśliwsi od innych.
Nie każdy po topamaxie ląduje z psychozą na Sobieskiego ;)
Mniejsza, dziękuję za informacje.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 22:33
Za kilka dni rok akademicki się rozpoczyna, a ja już boję sie i mam dreszcze ze strachu. Błe :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 26 wrz 2010, 22:36
TheGrengolada, no ja nawet juz nie spiè przez szkolè :pirate: a to tylka nauka jèzyka.A Ty na ktorym roku jestes??
wovacuum

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 22:39
Na drugim teraz będę. Wyobrażam sobie, że nauka języka dla wielu osób z nerwicą może być stresująca, bo wymaga prezentowania swoich wiadomości przed grupą innych osób.

przez Misiek_NL 26 wrz 2010, 22:41
Noo... wystąpienia publiczne to nie jest coś dla nerwicowców ;)
Misiek_NL

przez wovacuum 26 wrz 2010, 22:47
No ja przezywam koszmar-siedzimy w kolku i kazdy odpowiada!!jak za czasow liceum siè czujè ,kiedy to przezywalam ogrooooomny stres.No nic uparlam siè,ze nauczè siè tego jèzyka i koniec. :pirate:
wovacuum

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 22:49
Dla mnie to już był sport ekstremalny, zanim zaczęła się moja nerwica z powodu mojej nieśmiałości. A teraz, kiedy mam coś powiedzieć publicznie to drżę i robię się czerwona na twarzy. Chyba powinniśmy sobie wmawiać, że jeśli robimy coś przed jakąś publicznością, to robimy to dla siebie, a nie dla innych i ci inni nas nie obchodzą.

przez wovacuum 26 wrz 2010, 22:51
TheGrengolada, wiesz mnie ogolnie ludzie nie oniesmielajà,ale wlasnie takie odpytywanie przy grupie ludzi powoduje,ze tez robiè siè czerwona,zapominam co mam powiedziec i wogole dziwnie siè zachowujè.
wovacuum

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 22:56
wovacuum, no to mamy ten sam problem ;) może dasz radę przyzwyczaić się trochę do ludzi z Twojej grupy językowej i będzie łatwiej? Takie oswojenie się z sytuacją?

przez wovacuum 26 wrz 2010, 23:00
TheGrengolada, no bardzo bym chciala-tym bardziej ze chcialabym siè z tymi ludzmi w jakis sposob zaprzyjaznic.Jak na razie sytuacja wyglàda tak:ja zagadujè np na przerwach na kawkè,zadaje pytania typu skàd kto jest itd itp.I tu ludzie okazujà sie niesmiali..Natomiast ja wymièkam w trakcie lekcjii,a Oni wrècz mowià jeden przez drugiego. :bezradny:
wovacuum

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 23:07
Hmm, pewnie oni podchodzą do tych zajęć, tak jak wiele ludzi podchodzi do pracy, czyli wykonują to bez uczuć i nie chcą oni tego kursu włączać do strefy prywatnej swojego życia. Myślę, że ja tak trochę się zachowuję, wyjąwszy oczywiście to mówienie i przekrzykiwanie się podczas zajęć ;) Pewnie po prostu potrzebują czasu żeby się otworzyć przed Tobą na przerwach, tak samo jak Ty potrzebujesz czasu, żeby bez przeszkód zabierać głos na zajęciach. A skoro oni okazują się być nieśmiali to znaczy, że nie musisz się ich bać, więc możesz spokojnie udzielać się na zajęciach.

przez wovacuum 26 wrz 2010, 23:12
TheGrengolada, tak..za poltora miesiàca mam juz egzamin,zeby przejsc do nastèpnego modulu :zonk: tak wièc muszè siè jakos przemoc.Latwiej powiedziec,gorzej wykonac. :twisted:
wovacuum

przez TheGrengolada 26 wrz 2010, 23:15
wovacuum, wiem, ja tak miałam z moją grupą na studiach. Na początku było dobrze, a potem jakoś zaczęłam się ich bać :/ W każdym razie trzymam kciuki, i chciałabym dodać, że już sama chęć zaprzyjaźnienia się z ludźmi z kursu jest pozytywem, na który nie wszystkich nerwicowów stać.

Sortuj wg