Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 18 wrz 2010, 23:06
Monika1974 napisał(a):Chodzi mi o to,że życie w ciąglym napięciu i poczucie choroby, tego,że nie jestem szczęśliwa bardzo mnie męczą, wykańczają i powodują,ze mam myśli rezygancyjne. Taka walka wewnątrz siebie, nieustanna.

Otóż to.
Przesada w każdą stronę jest zła, a ja bym mogła tutaj do słów Moniki dopisać jeszcze kilka innych, przykrych dla mnie osobiście...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez psychodeliczna laura 18 wrz 2010, 23:09
mój dzisiejszy dzień?
byłam u chłopaka w szpitalu, poryczałam się, a przecież obiecywałam sobie że nie będę.
praca, dom, praca, wóda, pixy do kwasu.

przez chojrakowa 18 wrz 2010, 23:11
psychodeliczna laura, ja też wiele razy sobie to obiecywałam i dupa blada, jeśli cię to pocieszy...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jacas 18 wrz 2010, 23:18
debil napisał(a):
jacas napisał(a):
debil napisał(a):
No nie wiem. Pudzian był w swojej dziedzinie najlepszy. Gołota tylko ocierał sie o różne pasy. Przeważnie w żałośliwym stylu.

dla mnie kulturystyka to nie sport, chociaz sam sie bawie ciezarami. bo to kwestia tego, kto ma lepszy koks, a nie kto ma wiekszy talent. za to golota talent mial, inna sprawa, jak go wykorzystal

Siłacze to nie sa kulturyści a nawet najlepszy koks nie zastąpi ciężkich i żmudnych ćwiczeń. A Gołota mógłby nam tu na forum też coś o swojej psychice opowiedzieć :P

jednak pudzian wybral zrzucenie miesni i walki w mma, a mogl dalej dominowac w strong manach. smiem twierdzic, ze adamek mimo mojej sympatii wcale wiecej od goloty nie osiagnie w wadze ciezkiej
jacas

przez chojrakowa 18 wrz 2010, 23:21
jacas, a chojrakowa by tam weszła i rozpie rdoliła ich wszystkich bejsbolem :mrgreen: 8)

przez jacas 18 wrz 2010, 23:25
debil napisał(a):
jacas napisał(a):jednak pudzian wybral zrzucenie miesni i walki w mma, a mogl dalej dominowac w strong manach. smiem twierdzic, ze adamek mimo mojej sympatii wcale wiecej od goloty nie osiagnie w wadze ciezkiej

Adamek warunków nie ma, ale kto wie jak mu będą ustawiac walki. Jeśli kolejna walka będzie z któryms z braci K. to żegnajcie marzenia. Ale to jest boks i różnie może sie zdarzyć.

w grudniu walczy z jakims kelnerem.. no a potem? ile moze walczyc o nic? w koncu musi zaatakowac ktorys pas. najwieskze szanse by mial z Hayem, aczkolwiek tez niewielkie
jacas

przez psychodeliczna laura 18 wrz 2010, 23:29
chojrakowa napisał(a):psychodeliczna laura, ja też wiele razy sobie to obiecywałam i dupa blada, jeśli cię to pocieszy...

niestety jakoś średnio.
nie myślałam że jestem aż tak słaba, /cenzura/ mać.
praca, dom, praca, wóda, pixy do kwasu.

przez chojrakowa 18 wrz 2010, 23:32
psychodeliczna laura, kochanie, każdy z nas jest słaby, jesteśmy tylko ludźmi. Łzy są ludzkie, są oznaką silnych emocji, w gruncie rzeczy nawet bardziej niż jakiejkolwiek słabości.

A ja zaraz się zerzygam - dla odmiany nie z własnej woli. Żołądek odmawia posłuszeństwa, jednak rzyganie plus szlugi plus cola zero mu nie służą. A choj mu w dupe :pirate:

przez jacas 18 wrz 2010, 23:36
debil napisał(a):
jacas napisał(a):w grudniu walczy z jakims kelnerem.. no a potem? ile moze walczyc o nic? w koncu musi zaatakowac ktorys pas. najwieskze szanse by mial z Hayem, aczkolwiek tez niewielkie

A potem sie zobaczy. To jest tylko biznes i kwestia odpowiednich pieniędzy.

zreszta nie demonizujmu Kliczkow, zwlaszcza Witalija, z ktorym Sosnowski wytrzymal 10 rund. jesli nie trafilby dobrze Adamka to Polak moglby go wypunktowac, tak jak Estrade, Arreole i Granta
jacas

przez jacas 18 wrz 2010, 23:40
debil napisał(a):
jacas napisał(a):zreszta nie demonizujmu Kliczkow, zwlaszcza Witalija, z ktorym Sosnowski wytrzymal 10 rund. jesli nie trafilby dobrze Adamka to Polak moglby go wypunktowac, tak jak Estrade, Arreole i Granta

Adamek może wygrać na punkty, jeśli będzie dobrze przygotowany z dobra taktyką i najlepiej Gmitrukiem w narożniku. Sosnowski walczył beznadziejnie, nie padł wczesniej chyba tylko przez litość przeciwnika.

no wiesz, jak ogloszono te walke, to wszyscy sie pukali w czolo :P szanse byly imho 90-10% dla kliczki
dalej, niech ten pudzian walczy, bo chce sie isc wykapac ^^
jacas

przez jacas 18 wrz 2010, 23:45
ten grubas nawet ma kondycje z tego co widzialem na youtube, on kiedys jakims bokserem byl
jacas

przez _Pete_ 19 wrz 2010, 10:19
Obudziłem się w wyśmienitym nastroju...
_Pete_

przez ALEKS*OLO 19 wrz 2010, 10:58
_Pete_, ja też w miare fajny humorek z rana :) Oby sie nie spierdzielił do wieczora :P
Nie chce za wczasu krakać, ale Tegretol chyba zaczyna Ok działać na mnie , nawet libido jakoś podskoczyło :D

Miłego dnia Wam kochani :))
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez linka 19 wrz 2010, 11:07
Hmm, sama nie wiem....chyba jest troszkę lepiej.. ale raczej nie za sprawą leków, tylko terapii....jednak behawioralno-poznawcza daje rezultaty, przynajmniej w moim przypadku. Jak wiele można się o sobie dowiedzieć....to takie dziwne, że to od nas wszystko zależy....że to ja i moje kompletnie nierealne przekonania robią mi kuku......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg