Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 07 sie 2010, 12:23
isabella_28, ee tam,Ty masz taką kocią,kobiecą buźkę i śliczne kości policzkowe-przy Tobie jestem przaśny "kiszony ogór".
Żeśmy sobie poslodzily :pirate: Fajnie,że masz taki zwrot samopoczucia,oby jak najdłużej :)
Shadowmere

przez isabella_28 07 sie 2010, 12:35
Shadowmere, haha to tylko zludzenie tralala :mrgreen: Jak Ty jestes,,ogor'' to Ja jestem zakonnica:D Nie slodzimy ,poprostu wymieniamy sie pozytywnymi wrazeniami ,a to dobrze.Tyle w zyciu zlego,wiec nie zalujmy sobie chociaz tego :great: Czuje ,ze rymuje:D
isabella_28

przez L:) 07 sie 2010, 12:54
rzuca mnie od rana, ale walczę z tym, chyba skutecznie :P
L:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 07 sie 2010, 13:09
Ufffff. wreszcie wolny weekend...
Odpoczywam sobie, poszłam sobie rano zrobić paznokcie i na solarium. Muszę trochę zarumienić swoje ciałuszko, zanim wystawię je na słońce, bo.........25 sierpnia lecę do Turcji!!!!!!!!!!!!!!!!! UUUUUrrrloooopppp, słoooońceeee, plaaaaża, baaaaseeeen i niiiiiiiic nieeee rooooobieeeenieeee..... To tylko tydzień, ale aż tydzień, mam zamiar zostawić wszystkie problemy za sobą, wyłączyć się i odpoczywać... Już nie mogę się doczekać!
Jeszcze 2 tygodnie pracy i luuuz.... Źle się czuję ostatnio, ale perspektywa wyjazdu dodaje mi sił.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 07 sie 2010, 14:40
Korba, a ja mam perspektywę urlopu przed sobą.....też wyjezdżam w czwartek, tylko dlaczego mnie to nie cieszy?
Obrazek
Główny Moderator

przez isabella_28 07 sie 2010, 15:16
Dziewczyny uwierzcie mi!Cieszcie sie,ze wyjezdzacie.Nie myslcie jak,co i dlaczego bo jak urlop minie zaczniecie myslec ,ze moglyscie wykorzystac to lepiej:)Ja tez powinnam sie wtedy bardziej wyzluzowac,a nie potrafilam i zaluje.Powinnam chwytac chwile,inaczej niz to zrobilam.Mimo tego,urlop mialam najlepszy od dobrych kilku lat:))cudowne gorskie wspomnienia wciaz we mnie tkwia:)Kocham Karkonosze!!! :great:
isabella_28

przez Magdaa 07 sie 2010, 15:45
Ja się boję podróży, na lekach trochę mniej ale jednak. Dziś mam plan -jak co tydzień- jechać nad piękne, polskie morze. Do poniedziałkowego poranka. Pogoda deszczowa i szara ale ja taką lubię, to mój klimat, najbardziej jak jestem nad morzem właśnie.

Boli mnie dziś głowa :-| I mam doła. Dopiero wzięłam mój lek (zapomniałam wcześniej bo spałam do 12 :pirate: ) a już mam pogorszony nastrój i trzęsą mi się dłonie. Poza tym okropnie boli mnie brzuch w jednym miejscu jak dotykam, jakbym nóż wbijała palcami... Po lewej stronie pod pępkiem, wiecie co to może być? Samo nie boli, ale jak dotykam to okropnie!

[Dodane po edycji:]

p.s. Korba- boję się podróży, ale Turcji Ci zazdroszczę! Mam teraz w pępku kolczyk przywieziony z Turcji, tanią biżuterię tam mają :smile:
Magdaa

przez Korba 07 sie 2010, 17:01
Monika1974, gdzie się wybierasz? Mnie cieszy perspektywa zmiany otoczenia i odpoczynku. Jestem przepracowana. Ostatnimi dniami się dosłownie słaniam na nogach, strasznie dużo pracuję, a nerwica daje mi popalić i jazdy emocjonalne też.

Magdaa, ja też się boję podróży, ta na szczęście nie jest długa, do samolotu muszę się naszpikować uspokajaczami, moja psycho mi dokładnie powie, ile czego wziąć. Turcja podobno jest piękna, mamy hotelik kameralny i nieduży, w którym nie czuje się tłumu wczasowiczów. To mi odpowiada. Ja nie chcę wiele. Chcę słońca nad wodą i spokoju.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 07 sie 2010, 17:06
wydaje mi sie,ze to jelita;/ Moj Chlop ma bole od 3 lat po lewej stronie.Bierze wtedy Espumisan i do kibelka musi isc:D
isabella_28

przez Magdaa 07 sie 2010, 17:13
Tekla, Iza- nigdy nie miałam problemów z trawieniem, nigdy mnie nie bolało w tym miejscu. Nie jadłam też ostatnio nic nieświeżego czy ostrego. W zasadzie to co zwykle. Samo mnie nie boli, dopiero jak dotknę to miejsce. I to taki nietypowe ból, tak jakbym miała tam wkładkę i jak jej dotykam to jakbym nóż wbijała :? Nie umiem nawet opisać dokładnie tego bólu. Po lewej stronie od pępka, tylko niżej niż wysokość pępka. Dziękuję Wam za odpowiedzi, mam w domu Espumisan, wezmę i zobaczymy czy przejdzie.

Korba- podziwiam że jesteś w stanie wsiąść do samolotu, ja bym nie dała rady. Jednak Turcja wcale tak blisko nie jest. Pewnie benzo się najesz i ogarniesz to jakoś :pirate: hehe ;) Ale sama lecisz? Nie boisz się że jacyś tubylcy będą Cię podrywać? Oni lubią takie seksowne blondynki jak Ty :P A Turcja owszem piękna, i tania :D
Magdaa

przez Korba 07 sie 2010, 17:21
Magdaa, ja latałam do RPA wiele razy, w zeszłym roku do Indii..., także lot do Turcji to pestka dla mnie. Jak leciałam do Indii, to przed podróżą ładowałam Cloranxen, w trakcie Xanax, lekarka mi rozpisała ile czego i kiedy, tylko dzięki temu przetrwałam.
Nie, nie jadę sama - nie wybrałabym się sama w taką podróż, chyba bym wolała urlop w domu spędzić, bo bym tam fizia dostała... Jadę z dwoma chłopakami, więc się nie boję, a z tubylcy w takich krajach to naprawdę bywają męczący i przerażający czasami ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 07 sie 2010, 17:23
Monika1974, Moniczka,a Ty masz już plany gdzie spedzisz urlop?
Shadowmere

przez Magdaa 07 sie 2010, 17:30
Korba- podziwiam Cię! Lot samolotem, daleko od domu, tubylcy i do tego dwóch chłopa ze sobą :shock: Swoją drogą nieżle szalejesz, z dwoma naraz na wczasy lecieć :twisted: :pirate: heheh :great: ;) :mrgreen:
Ty naprawdę jesteś dla mnie wzorem- masz nerwicę, obejmujesz przy tym ważne i odpowiedzialne stanowisko w pracy, latasz po całym świecie... Szacunek! Serio.
Magdaa

przez Korba 07 sie 2010, 17:43
Magdaa, hahahha a jak Ci powiem, że te 2 chłopaki to moi siostrzeńcy? :mrgreen: Swoją drogą, to fajna muszę być, bo jeden ma 18 lat i to on wymyślił, że chce ze mną jechać, aż mnie to zadziwia ;)

Co do pracy Magda, to ja naprawdę gram już resztkami sił, ostatni mój pobyt w Warszawie pokazał mi, jak się pogorszyła moja forma. Średnio 5 razy dziennie prawie mdlałam, często chciało mi się ryczeć, a musiałam spędzać cały dzień na sali konferencyjnej, a potem jeszcze z facetami na kolacje iść i dalej trzymać formę. Wiesz jak to się kończyło? Że wracałam wieczorem do hotelu i wyłam w poduszkę. Praca przestała sprawiać mi przyjemność, cholernie mnie męczy.
Od kilku dni słaniam się na nogach, zasypiam na siedząco, jest mi na okrągło słabo i mam zawroty głowy. Do tego bezustanny lęk i co chwila chce mi się płakać. Dlatego tak się cieszę na ten urlop, na odrobinę wyciszenia. Tymczasem muszę jeszcze wytrzymać, w przyszłym tygodniu znowu do Wawki.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg