Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 20 lip 2010, 22:06
Mi się dzisiaj cały dzień telepały ręce, ogólnie cała sie telepałam od rana jakbym padaczke miała, trudno mi było wcisnąć przycisk na komórce tak mi sie telepotało :roll:
A teraz mam jakaś śmiechawę :lol: :lol: siedze i ryje jak głupi do sera :mrgreen: muhahahahahah...

No i duuuuszno kurewa jego mać!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez dogomaniaczka 21 lip 2010, 05:22
obudziłam się przed 5 z bólami w piersi i oczywiście boję się że to coś groźnego że coś mi się stanie..prawdopodobnie to jakieś zakwasy albo przeziębienie cholera wie. ja sobie wmawiam że zejdę na zawał. przyjemne to nie jest..spać nie mogę bo się boję..może minie :(
dogomaniaczka

przez puszekokruszek 21 lip 2010, 08:07
Zamontowałam dzieciowi rolety, przynajmniej w jednym pokoju będzie znośnie w te upały. Reszta poczeka na nadmiar gotówki bo to wcale nie taka tania atrakcja :roll: Dzisiaj wreszcie gin o ile małżon zdąży małą przechwycić.
Wieczornych lęków ni ma :mrgreen: W dzień się czasem coś pojawi ale widać poprawe po prochach
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez k_o82 21 lip 2010, 09:00
dzisiaj katorge w autobusie udało mi sie jakoś przeżyć dzięki osobie z którą pisałem całą drogę smsy.
zdecydowanie łatwiej a teraz zaczyna się od 9ej jazda w pracy i zobaczymy czy do 15ej uda mi się jakoś wytrwać żeby spotkać się
po pracy z kimś.
k_o82

przez Magdaa 21 lip 2010, 11:10
Mam dzisiaj trzecią rocznicę bycia razem z moim chłopakiem. Ciekawe, co wymyśli na wieczór? ;) :roll:
Magdaa

przez dogomaniaczka 21 lip 2010, 11:23
Magdaa, gratulejszyn :) to masz tylko pół roku dłużej niż ja :twisted:
dogomaniaczka

przez Piorunka 21 lip 2010, 11:29
wyjechał...hm...nie wiem co czuję...z jednej strony cieszę się...mam ochotę tańczyć! a jednocześnie dopada mnie przygnębienie...czy podołam?
Piorunka

przez Magdaa 21 lip 2010, 11:30
Nie dziękuję, bo zapeszę na przyszłość :mrgreen: ;)
Tylko pół roku, albo aż :twisted: heheeh Szybko Wam zleci! :smile:

A wiecie co, odezwała się do mnie koleżanka z dawnych lat z którą kiedyś pracowałam, czy mam ochotę się spotkać :smile: Teraz mogę podziękować moim SSRI bo bez nich nie dałabym rady... Czuję jeszcze jakiś tam lęk, ale nie jest ogromny. Myślę, że dam radę. Chcę dać radę, może wreszcie będę mieć jakąś koleżankę prawdziwą...
Magdaa

przez isabella_28 21 lip 2010, 11:30
Magdaa, oo ja mam za tydzein 4 rocznice:) I moj Ukochany ma mnie zabrac do Walii nad Morze ,albo do Cumbri (sa tam piekne jeziora i lasy).Chociaz jakies jasne strony:)
isabella_28

przez Magdaa 21 lip 2010, 11:32
isabella_28 napisał(a):Magdaa, oo ja mam za tydzein 4 rocznice:) I moj Ukochany ma mnie zabrac do Walii nad Morze ,albo do Cumbri (sa tam piekne jeziora i lasy).Chociaz jakies jasne strony:)

Kurde, mój to mnie co najwyżej nad morze polskie może zabrać :mrgreen: :pirate:
Magdaa

przez isabella_28 21 lip 2010, 11:33
Dodam,ze jasne strony ,ale nawet najbadziej bajkowy krajobraz na obczyznie nie zastapi mi zwyklego pola zyta w Pl:)

[Dodane po edycji:]

Magdaa, ciesz sie ja bym dala wiele ,aby np pojsc nad polskie Morze lub do Ukochanego Karpacza.Tam mi sie chce zyc!Doceniaj bo Polska to piekny kraj i choc jest jak jest nic nie jest tego w stanie zastapic:)Ja zeby lepiej sie poczuc mysle o moim cudownym jeziorze,lasku ahhhhh
isabella_28

przez wovacuum 21 lip 2010, 11:43
isabella_28, polecam miejscowosc Aberystwith-piekne, bajkowe krajobrazy!!ach ja chcè do Anglii!!pozdrawiam
wovacuum

przez isabella_28 21 lip 2010, 11:53
wovacuum, ojej Anglia Ci sie podoba? Podziwiam i chcialabym podzielac Twoj entuzjazm.Dla mnie to ponure,przygnebiajace miejsce:(Te budynki,ta architektura doprowadza mnie do mdlosci:(Bylam w wielu miejscach w Europie nawet przejazdem i jest zupelnie inaczej.Wjezdzasz autkiem do Francji i juz jest inny swiat.Wszystko bardziej przypomina Polske.W US rowniez jest przepieknie,ale diablenie ciezko z praca,a rachunki ,ubezpieczenie to kosmieczne ceny.Ubolewam,ze musze tu mieszkac,poprostu strona materialna narazie dominuje.Mam mala nadzieje,ze nie bede musiala tutaj mieszkac wiecznie.Czemu my Polacy ciagle musimy sie blakac po obcych krajach ,a w swoim nie mozemy zaznac spokoju i zyc godnie.To jest bardzo smutne:(

[Dodane po edycji:]

wovacuum, patrzylam w google earth na miejscowosc i ladnie jest owszem ,ale mi nic sie tutaj nie podoba takze jestem ciezki przypadek.Jade poprostu ,aby moze troche sie zrelaksowac i zobaczyc inne miejsce,ale nie wiaze nadzieji z zachwycaniem sie tutaj czymkolwiek.Zycie jest do bani;(
isabella_28

przez wovacuum 21 lip 2010, 12:00
isabella_28, mieszkalam w Anglii 2 lata-pièkny kraj :D zwiedzilam bardzo duuuuuzo pièknych miejsc.Ale fakt-Francja ladniejsza..ja wcale nie zalujè ,ze wyjechalam.Teraz tu w Belgii jest moj dom i moja praca :D Fakt-tèsknie za bliskimi i polskim morzem ale zeby umierac z tèsknoty...raczej nie.
wovacuum

Sortuj wg