Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 17 lip 2010, 21:18
wreszcie upragniona burza, już chyba z 2 godziny pada :D pootwierałam okna ,żeby jak najwięcej tego chłodnego powietrza wleciało do mieszkania 8)

przez Magdaa 17 lip 2010, 21:55
Jadę nad morze. A co tam. Sya !
Magdaa

przez Korba 17 lip 2010, 22:29
paradoksy napisał(a):
Korba napisał(a):a do tego mam ochotę zamordować małego pyskatego psa, który szczeka jak najęty pod moim oknem :evil:

osz kierwa, to już tydzień tak szczeka? :x

tydzień temu to jakiś pies wył, a dzisiaj latał gdzieś po dworze jakiś mały z rozdartą jadaczką :mrgreen:

no i kaj ta burza????? dżisys powiał wiatr i znowu duchota

przeczytałam dziś pół książki... nie pamiętam kiedy tyle czytałam na raz i nic mnie nie dekoncentrowało! jakie to fantastyczne uczucie!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 17 lip 2010, 23:09
A tu leje......i bardzo dobrze......bo lepię się cały dzień, prysznic odświeża, ale na chwilkę tylko.
Korba, czekam na ksiażkę. Moze przyjdzie wcześniej niż za 7 dni.............
Mówisz,ze wiele uswiadamia?

Pamietam jak z 7 miesięcy temu powiedzialam na sesji,ze sobie chcę kupic takie i takie książki, nawet pokazłam jej tytuły wybranych pozycji. A terapeutka powiedziała,ze mam się nie zagłębiać w taką literaturę. Poszlam do ksiegarni i zakupilam pozycję Anthonego de Mello.
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 17 lip 2010, 23:20
Monika1974, tak, mnie ona pozwala uświadomić sobie mechanizmy psychoterapii. Jak wielu rzeczy nie wiedziałam i nie rozumiałam!

Pewnych rzeczy może trzeba się wystrzegać. Moja poprzednia terapeutka np zabraniała mi wchodzić na forum. Chodzi o to, żeby się niepotrzebnie nie nakręcać, w moim przypadku również chodziło o to, że mam tendencje do zawierania toksycznych znajomości.
Być może trzebaby się ograniczyć do kontaktów z lekarzem i psychologiem, a w pozostałym czasie nie wnikać w chorobę i proces leczenia.
Ale ja nie potrafię, ja lubię wiedzieć, zadawać pytania, podważać...
Zdałam sobie sprawę, że tak dobrze już siebie obserwuję, że jak idę do lekarki, to np wiem, jaką ona podejmie decyzje, wiem, że podniesie mi dawkę jednego leku, a innego mi obniży!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Monika* 17 lip 2010, 23:28
Korba, no to jesteśmy w tej analizie podobne. Ja też drąze temat do upadlego. Zastanawiam się nad wszystkim wnikliwie przy okazji snując domysły. Z domysłami jest gorzej.
Moja terapeutka wie,że wchodzę na forum, powiedziała,że rozumie to tak,że ja sie wymieniam doświadczeniami. Często opowiadałam jej o przypadkach innych ludzi i o swoich odczuciach z tym zwiazanych.Stwierdziła,że niepotrzebnie się nakręcam.
Ale ja naprawdę czuję,że muszę porozmawiać tutaj bo wzbogacam swoją wiedzę.Fakt...czytając niektóre posty często się dołuję bo to mi odbiera nadzieję.
Obrazek
Główny Moderator

przez Piorunka 18 lip 2010, 10:35
hm...wczoraj byłam w swoim domu...chyba niepotrzebnie,a może za wcześnie...czuję się źle...boję się...
Piorunka

przez linka 18 lip 2010, 10:39
O mój drogi Boże....po wczorajszym dniu, gdzie pociłam się nawet w basenie z wodą - dziś w końcu zaczęło padać, i się ochłodziło..........jak przecudownie......chłodno... i roślinki się w końcu napiją :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez k_o82 18 lip 2010, 11:22
za chwile mam masaż ... denerwuję sie troche... czegoś się obawiam... ale postaram się żeby chociaż ta dziewczyna
się zrelaksowała dobrze...
k_o82

przez *Monika* 18 lip 2010, 11:55
k_o82, :D
Obrazek
Główny Moderator

przez isabella_28 18 lip 2010, 11:58
Dziewczyny nie piszcie mi nawet o tych upalach:( Bo Wam totalnie zazdroszcze.U mnie pada od tygodnia non-stop.Tutaj nie ma prawdziwego polskiego lata:(Wkoncu jest lato,nie narzekajce.Wiecie ile bym oddala za to zeby teraz tak sie slodko meczyc? :(
isabella_28

przez paradoksy 18 lip 2010, 12:28
ale boska burza była w nocy, a teraz pochmurno i powietrze...mm :twisted:
paradoksy

przez Korba 18 lip 2010, 12:47
burza była boska, ale mam wrażenie, że mimo chmur temperatura nie spadła i dalej jest mi lepko :mrgreen:
mogłoby jeszcze polać ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 18 lip 2010, 12:50
temperatura spadła o 10 stopni a Ty mówisz, że nie spadła :mrgreen:
a ja się zbieram na grilla w te piekna pogode :twisted:
paradoksy

Sortuj wg