Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Lusi 22 lis 2006, 12:08
No kurcze! Jakbyś mieszkała bliżej to bym przyjechała. Daję słowo!
ExModerator

przez Kecaj 22 lis 2006, 12:09
Ja będę kierowcą tylko z tydzień musiał bym wszystkich zwozić z całej Polski aby dotrzec na sobote :D :D :D

przez Lusi 22 lis 2006, 12:14
Ja też mogę być kierowcą (kierowcową? kierownicą?) Mam duży samochód, mogę zabrać 7 osób. Ale nie gwarantuję, że po drodze nie rozwali się to lub owo.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dąbrówka 22 lis 2006, 12:17
no witam Moi Drodzy, ja na szczęscie od dwóch dni mam sie całkiem dobrze. Tak w ogóle to zauważyłam, że gdy przychodzi weekend moje samopoczucie się pogarsza (głupie nie? normalny czowiek czeka wolnego aby odpocząć), miewam wtedy bóle głowy, jakies zawirowania w głowie i inne takie a jak wracam do pracy to mi przechodzi (nie zawsze ale jakoś sie trzymam). Słyszłam coś kiedyś o weekendowych bólach głowy - są wtedy gdy organizm nakręcony codziennością, więc i w ciągłym napięciu nie umie sobie poradzić z "nic nie robieniem", nie umie się rozluźnić i reaguje bólem. I ja to chyba mam, bo odpoczywać to ja nie umiem, ciągle musze coś robić, chociaż najchętniej to przebyczyłambym się na kanapie cały Boży dzień...

przez kasia_28 22 lis 2006, 12:18
LUSI ZłOTKO - z Gdańska do Lodzi nie jest znowu tak daleko... :D Jakbym Was zobaczyła to mniej więcej wyglądałabym tak: :shock: , a następnie tak: :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
KECAJKU - z tym zwożeniem niezły pomysł, jakiś autobus i heja do przodu.Tylko, kurczę, teraz juz powinieneś być w trasie.RUSZAJ!!! :P :P
POZDRAWIAM GORąCO

przez Lusi 22 lis 2006, 12:26
Oooooooooooooo! Nie jest TAK daleko? A jak jest daleko? Bo moim zdaniem dość daleko.
Poczekaj no łobuzie. Jeszcze kawał życia przed nami. Zdążysz się zdziwić.
A kiedy to kochanieńka byłaś ostatnio nad morzem, co?
ExModerator

przez Kecaj 22 lis 2006, 12:28
Oj Oj kochani ja jestem na urlopie :D i dziś nie będę zwoził gości na imieniny--ale może jutro ????? zaczne :D
Dąbóweczko cóż to się dzieje weż się w garść a na wekend zaplanuj coś fajnego i będzie dobrze może jakiś wypad do marketu lub na Andrzejki ,bo to ostatnia sobota i mały post Wychulaj się wykrzycz na Andrzejkach a napewno ulży :D :D

[ Dodano: Sro Lis 22, 2006 11:44 am ]
To dziewczyny Pa Pa dużo mocy i siły :D :D :D
Idę się doprowadzić do porządku i pędze do Poznania :roll:

Pozdrawiam :lol:

przez kasia_28 22 lis 2006, 13:25
Pędź Kecajku do Poznania - tylko ostroznie1!Wróć nam tutaj na Forum w jednym kawałku!! ;)
LUSI NAJDROżSZA - napewno Ty masz bliżej do mnie, niż ja do Ciebie :lol: :lol: ;) Pomyśl pozatym jak to by była podróż dla Twojej córeczki ;)
Masz większy samochód, więc jakby nikt inny juz nie chciał do mnie przyjechac na imieniny to możesz po drodze z przystanków np. PKS zabierać podróżowiczów i tym samym zwróciłyby Ci się koszty za paliwo, bo oczywiście od podróżnych pobierałabyś stosowne opłaty :D :D
Ja mam tylko 5-osobowe auto, za dużo ludzi by nie nawłaziło, tak więc jak widzisz więcej argumentów, żebyś to jednak TY mnie odwiedziła leży po mojej stronie :P :P No i tym razem to ja mam imieniny - a to też ważny argument!! :P :P
Dabróweczko - też o tym słyszałam tzn. o tych weekendowych bólach głowy i mnie się też to zdarzało i zdarza. Paranoja, prawda??? Tutaj czekasz z utęsknieniem na weekend i codziennie rano psioczysz, że musisz wstać do pracy, a jak przychodzi weekend to nie odpoczywasz, tylko się męczysz z bólem głowy.
Radzę sobie z tym jak mogę - planuję co będę robiła w weekend, chociaż czasami jestem tak słaba, że nie mam siły nic robić (nerwiczka, rozumiesz....). Chyba, że budzę się już w sobotę rano z bólem głowy to wiem, że przekichane, chociaż też próbuję robić zaplanowane rzeczy..Czasami pomaga!!! :P :P :P
ściskam mocno :*[/i]

[ Dodano: Sro Lis 22, 2006 12:29 pm ]
P.S. LUSI - Ja ostatnio byłam nad morzem 3 lata temu, właśnie w Gdańsku, bo płynęłam "Scandinavią" do Nynashamn do Szwecji :D :D
A kiedy kochaniutka byłaś w centrum naszego pięknego kraju????? :P :P

przez Lusi 22 lis 2006, 13:35
Żarty żartami a ja przed chwilą musiałam troche popracować i to chyba z dobrym wynikiem bo klient powiedział, że moja oferta jest najlepsza.
Wróci do mnie, wróci.
ExModerator

przez kasia_28 22 lis 2006, 13:40
No i brawo LUSI!!! Tak trzymaj - jak się czasami popracuje to i efekty widać :P :P
To zupełnie tak jak u mnie - barzdo sie cieszę, naprawdę!!! :D :D

przez Lusi 22 lis 2006, 13:52
No i znowu "pracnęłam" sobie przez chwilę. Ale tym razem nie wiem jaki będzie efekt.
Komu herbatę bo idę wstawić wodę.
ExModerator

przez kasia_28 22 lis 2006, 14:02
Lusi - mogę prosić o małą kawkę...????
A co do pracy, to wyhamuj Słonko, nie pracuj tak ostro, bo w pracoholizm popadniesz!!! :P :P
Naprawdę się rozszalałaś!!! :D Ale zawsze lepiej znaleźć sobie jakieś zajęcie, niż się nudzić jak mops ;)

przez Lusi 22 lis 2006, 14:06
Kasiu kawka będzie za chwileczkę.

Tu się jakiś worek z ludźmi rozwiązał. Przed chwilą była pani z wieeeelkim problemem i bardzo potrzebowała porady.
Czekam na następnych (ludzi).
ExModerator

przez kasia_28 22 lis 2006, 14:19
Dziękuję Lusi bardzo za kawkę - jest przepyszna.....hhhmmmm :smile:
Ci ludzie po prostu intuicyjnie wyczuwają Twoją pozytywna energię i niepohamowaną chęć do pracy i do Ciebie lgną :D
Z jednej strony to nawet całkiem nieźle - przynajmniej tak bardzo się nie nudzisz i nie wpatrujesz we wskazówki zegarka jak zahipnotyzowana, czyli jak ja :P :P

Sortuj wg