Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anonymous 12 kwi 2010, 19:34
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Joaśka 12 kwi 2010, 19:46
Esprit, sam widzisz po sobie, że alkohol teraz Ci nie służy, odstaw go całkowicie na pewien czas i zobacz jak będziesz się czuć, jeśli lepiej to warto na dłuższy czas z niego zrezygnować, żeby podleczyć trochę psyche. Trzymaj się dzielnie!
Joaśka

przez bliksa 12 kwi 2010, 19:48
dziś pierwszy dzien terapii w krakowie. grupowa i indywidualna. jestem padnięta :?
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 12 kwi 2010, 19:50
Bliksa, jak było, opowiadaj jak tam wrażenia po terapii i w ogóle!!!!
Joaśka

przez bliksa 12 kwi 2010, 19:53
Joaśka, w sumie OK, grupa mnie zaakceptowała, terapeuci są życzliwi, czego chcieć więcej? niedługo mam referować swój życiorys, czuję, ze bedzie masakra nie z tej ziemii...
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Joaśka 12 kwi 2010, 20:00
To fajnie. :mrgreen: A co robiliście? Nigdy nie byłam na terapii grupowej, ciekawi mnie jak to jest.
Joaśka

przez Emilia1544 12 kwi 2010, 20:27
ja mam dzisiaj tez taki zjebany dzien......sorki za wyrazenie.....
dzis tez mnie meczy, na sali rozpraw jakos podołałam, dobrze ze rozprawe odroczono i całe zamieszanie trwało jakies 15 min wiec dałam rade, kilka wiekszych wdechów i po sprawie...

cezarek- ja tez tak mam podobnie, byle objaw, ukłucie w głowie, w klatce piersiowej a ja juz mam schizy.....to chore :(
dzisiaj kolezanka z pracy zobaczyła ze cos jest ze mną nie tak i kazała mi podejsc do okna, wziac kilka glebszych oddechów....jak zaczelam z nią rozmawiac to nawet zapomniałam ze cos sie ze mną przed chwilą działo....

a przeszło mi jak przeczytałam co napisała magdalenabmw o swoim kocie, po prostu rozłozyło mnie to na łopatki :D zaczełam sie chochrac do komputera a ludzie w pracy nie wiedzieli o co kaman... :D

najwazniejsze to chyba nie skupiac sie na tym co nam dolega tylko robic wszystko aby odwrocic swoją uwage zupelnie na inne tory, nawet jesli mialoby to byc pisanie smsów czy czytanie gazety....cokolwiek. U mnie z reguly sie to sprawdza ale nie zawsze niestety bo czasami atak jest silniejszy od moich mysli i nie umiem go niczym poskromic

buzka dla was wszystkich! dzieki ze moge tu z wami byc... :papa:
Emilia1544

przez magdalenabmw 12 kwi 2010, 20:35
Emilio- cieszę się że mogłam pomóc, chociaż na to się przydał ryk mojego kota :smile: Dobrze, że Ci odroczyli tą sprawę. A teraz siadaj do kompa i szukaj psychiatry w okolicy. Naprawdę nie ma się co męczyć kobietko. Dostaniesz leki i za miesiąc, dwa będziesz żyć pełnią życia :smile: Ja leków wprawdzie nie jem, ale ja już umiem sobie z tym radzić jako tako, a widzę że Ty się męczysz z tymi objawami- a po co? Szkoda życia :smile: Więc nie odkładaj tej decyzji na potem.

Esprit- nie pij piwa! Boże, no typowy chłop :D Widzi, że mu szkodzi, ale i tak pije dalej bo lubi :roll: :pirate: Odstaw na trochę i obserwuj czy Ci się polepszy.

Mój wieczór leniwy, oczy mi się kleją. :zzz: Kot się chyba trochę wyluzował... trochę. Ale lepsze to niż nic. No i jest nadzieja, że do rana jej minie.
Czas wstawić kolację.

Buziaki Robaki :*
magdalenabmw

przez jacas 12 kwi 2010, 20:40
Magda wspolczuje ci z tym kotem :P te dwa co u mnie po domu laza naszczescie sie tak nie dra bo bym chyba je przez okno wywalil, wystarczy, ze za nimi nie przepadam :P tylko, ze u mnie sa samce jeden 8lat drugi pol roku ;) ten maly to zboj jakich malo :D
jacas

przez MARIAN1967 12 kwi 2010, 20:57
Emilia1544, bardzo spodobało mi się to co napisałaś o tym aby mieć w zapasie ciekawe zajęcie.Od wielu lat mi to pomaga i zawsze warto mieć coś pod ręką ,dlatego nawet jeśli mam gorszy dzień to łatwiej go przetrwać. No cóż przezorny zawsze ubezpieczony.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez wovacuum 12 kwi 2010, 21:07
Korba_v.2, o 2 w nocy wyjezdzam juz jestem spakowana..tobolow nabralam jak na miesieczny pobyt a :mrgreen: :mrgreen: bede tylko tydzien.
Mam trochè stresa bo nigdy nie jechalam TGV-podobno bardzo szybko jedzie-ale coz,mam wodkè i zamierzam sobie czas umilic pociàgnièciami z butelki :twisted: chyba wstydu nie narobiè facetowi??? :lol: bèdziemy jechac 6 godzin jakos wyjezdzam z Brukseli. magdalenabmw, daj kocicy zastrzyk antykoncepcyjny i zalatw jej kocurka niech sobie biedaczka pouzywa!! :D
Ostatnio edytowano 12 kwi 2010, 21:08 przez wovacuum, łącznie edytowano 1 raz
wovacuum

przez Paranoja 12 kwi 2010, 21:08
a ja postanowiłam sie zapisać na aqua aerobic z racji tego że pocic się nie lubię :D mam już koleżankę do wspólnego chodzenia. Sama bym się wstydziła :zonk:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Anonymous 12 kwi 2010, 21:08
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez jacas 12 kwi 2010, 21:11
jacas

Sortuj wg