Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Anja01 02 mar 2010, 22:05
To poczekaj do piątku. Będzie dobrze. Może ma czas w tym roku. Jak nie ta, to jeszcze są inne. :) trzymam kciuki. Daj znac jak będziesz wiedział.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez fobia 02 mar 2010, 22:11
jacas, fajny tatuaz, gwarantuje ,ze na plecach Ci sie nie znudzi za szybko ;) a ta rybka na uciekajaca nie wyglada ;)

[Dodane po edycji:]

wovacuum, trzymaj sie kochana! jestesmy z Toba. Dobrze ,ze robia tomografie - wiedza ze wszystko jest ok przynajmniej

przez magdalenabmw 02 mar 2010, 22:22
wovacuum napisał(a):paradoksy, jak mogà sie pojawic zmiany w mozgu???????????????,jezu ja caly czas myslalam ze jak teraz nic nie ma to juz kurfa nie bèdzie?????
:roll: jestem dobrej mysli ale do cholery tak jest mi cièzko no..dobrze ,ze mama przyjezdza.

Kochanie. Jako że zaliczyłam już poważny wypadek z urazem głowy to wiem o co chodzi. Zmiany w mózgu mogą nastąpić także po wypadku. Co więcej, skutki tego wypadku mogą być odczuwalne... nawet po kilku latach. Ciesz się że robią tomografię często niż wcale ! Takie są procedury, musi być jego mózg pod obserwacją. Muszą ciągle teraz sprawdzać czy nie pojawia się żaden zator itp Tak musi być.

A Ty sie nie martw bo mąż jest stabilny a to najważniejsze. Wyjdzie z tego już niedługo :smile:
Lekarze wiedzą co robią a Ty sie już nie zamartwiaj i nic sobie nie wkręcaj!
Musisz trzezwo myśleć.

Mój wieczór nie dobrze, chłopak ma małe problemy w pracy ale nie chcę o tym pisać. Teraz siedzimy i myślimy jak by tu problemy rozwiązać.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iryss 02 mar 2010, 22:26
No nie wierzę magda wrociłas????
Ale fajnie!!!!

Pieknie dziś. Pdał śnieg ogromne płaty a ja sobie tańczyłam w ogrodzie.
Cudne niebo dziś!!!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez VasqueS 02 mar 2010, 22:30
Wiesz większość nie ma czasu bo w gimnazjach jest teraz test no i w liceach matura ech w najgorszym wypadku jak wyzdrowieję to pójdę do szkoły od I Klasy trudno ale jeśli znacie jakąś dobrą książke to dajcie namiary autorów bo po prostu ja zawsze lubiłem matematyke i rozumiałem ale ta pani co teraz to tylko twierdzenia i przykłady ona jest bardzo miła ale nie umie tłumaczyć :/

iryss, Siema Szukałem Cię koleżanko niecierpliwiłem się kiedy wrócisz jak tam szkoła i wszystkie sprawy ?
VasqueS

przez rtve 02 mar 2010, 22:32
dzień jak każdy inny od 10 lat ...czyli do du...

przez iryss 02 mar 2010, 22:35
iryss, Siema Szukałem Cię koleżanko niecierpliwiłem się kiedy wrócisz jak tam szkoła i wszystkie sprawy ?[/quote]

Hej
No nie jest zle. Ostatnio coraz lepiej, ale musiałam troche odizolować się od forum bo to mi nie pomagało. Wsymie czytanie o problemach tylko pogarszało sprawe na co nie mogłm sobie pozwolić. A jak ty???

przez rtve 02 mar 2010, 22:48
iryss napisał(a):No nie wieże magda wrociłas????
Ale fajnie!!!!

Pieknie dziś. Pdał śnieg ogromne płaty a ja sobie tańczyłam w ogrodzie.
Cudne niebo dziś!!!

o Boże.na .. nie wieże tylko wierze...!

przez iryss 02 mar 2010, 22:50
łał dzięki za pomoc genialnie, że są ludzie którzy ci jeszcze wypomną błąd!

przez VasqueS 02 mar 2010, 22:52
iryss, U mnie coraz lepiej terapia mi pomaga i czytanie o innych mi nie przeszkadza bo czuję się potrzebny jak następnym razem zrobisz tak to uprzed nas proszę :)

rtve, Jesteś tu nowy a już się wymądrzasz ?!
Po co Ty wogule tu przyszedłeś ?
Jak Ci nie pasuje błąd to nie czytaj tylko mykaj!
VasqueS

przez rtve 02 mar 2010, 22:54
iryss napisał(a):łał dzięki za pomoc genialnie, że są ludzie któży ci jeszcze wypomną błąd!

marna prowokacja dziecino ;/

przez VasqueS 02 mar 2010, 23:11
rtve, Marną to ty się wykazujesz kulturą newbie ne znasz tu nikogo a się już wypowiadasz i krytykujesz :/
VasqueS

przez Pstryk 02 mar 2010, 23:19
czuję zbliżającego się osta... :evil: a wystarczy tylko wrócić do tematu...
Pstryk

przez rtve 02 mar 2010, 23:28
vasques napisał(a):rtve, Marną to ty się wykazujesz kulturą newbie ne znasz tu nikogo a się już wypowiadasz i krytykujesz :/

po pierwsze nie muszę znać osoby żeby się o niej wypowiadać ... każdy jej wpis świadczy o niej..
po drugie nie będzie mi nikt nakazywał co mam robić... bo wolność słowa cechuje państwo demokratyczne, a w takim podobno żyjemy... no chyba, że ty mieszkasz w innym :shock:

Sortuj wg