Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 03 lis 2009, 23:22
Kitty- z tego co wiem to na grypę sie nie umiera ;) Nie masz rodzinnego? Tydzien czekasz na wizyte? Jezu, na Syberii mieszkasz? :shock:
magdalenabmw

przez malenka20 04 lis 2009, 00:07
kitty341 spokojnie. Na pewno nic powaznego Ci nie jest. 37 to nie taka wysoka temperatura. Zrob sobie mleko z czosnkiem i zoaczysz jak jutro sie poczujesz. Moze przejdzie. Gdzie mieszkasz ze nie mozesz dostac sie do lekarza rodzinnego?

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 11:34
KOSZMAR JAKIŚ!!! wczoraj zepsuł nam sie junkers i trzeba bylo wode zakrecic i nie wiadomo jak dlugo to potrwa ;( pewnie az babka kupi nowy, bo on jak najbardziej mial prawo sie w końcu zepsuc, ale dlaczego akurat wczoraj gdy chcialam sie kąpać??!! ;( wrrrr :evil:
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tet 04 lis 2009, 13:03
dzień w odzieniu nocnym
tet

przez wovacuum 04 lis 2009, 13:09
nikomu nie polecam miszanki:piwo +bigos+likier kiwi+papierochy;bèdziecie wyglàdac jak ja dzisiaj:z okladem zimnym na czole i miskà kolo lozka w razie pawia :roll: pozdrawiam ludziska :twisted: :twisted:
wovacuum

przez tet 04 lis 2009, 13:12
wova, lepiej się zmusić i po krzyku :twisted:
pozdros
tet

przez KasiaMi11 04 lis 2009, 13:32
Wovka bigos,piwo i papieroch mam,nie mam tylko likieru kiwi,ale jak mówisz,że lepiej nie... ;) Trzymaj się ,pozdro.

Jakie serce taki lęk...

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 14:01
Oj Wovka cóż to za okazja była zatem wczoraj?? ;)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez wovacuum 04 lis 2009, 14:02
KasiaMi11, tylko nie likier bron boze!!! :D tet, juz rzygalam raniutko,ta miska po to jakbym tak nie zdàzyla! :twisted: stara jestem a glupia hm..;

a ogolnie samopoczucie ok,dziewczyny dlaczego nie zaglàdacie na czata forumowego?jest swietny :mrgreen: :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

Razorbladerka_, bez okazji czekam na wyniki badan corki i...puscily nerwy wczoraj wieczorem :? a na czacie mi przeeszlo ;) gdyby nie ten likier??buziaki
wovacuum

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 14:06
A bo na czata trzeba jakies wtyczki pobrac a ja sie nie znam na tym i nie chce narzeczonemu lapka zawirusowac :shock:

[Dodane po edycji:]

Po likierach juz niestety tak jest jak i po winach i wodkach kolorowych, ze kac jest ogromny i czlowiek gowniano sie czuje nastepnego dnia... heh wiem co mówie ( w końcu w monopolowym pracowałam hhehe)

przez tet 04 lis 2009, 14:08
ja zajrzę może później, jak będę lepiej kojarzyć
tet

przez wovacuum 04 lis 2009, 14:09
Razorbladerka_, to popros narzeczonego o pomoc :smile: warto mowiè ci jest swetnie,wczoraj siè poplakalm ze smiechu,i ekipa swietna,fobia tez jest :D
wovacuum

przez Razorbladerka_ 04 lis 2009, 14:12
Juz kiedys chcialam tam sobie zajrzec z ciekawosci, ale te wtyczki... poprosilabym, ale nie ma go teraz w domu ale poprosze wieczorem jak wroci z pracy wiec jesli nie zapomne to sie mnnie spodziewajcie :D :*

przez wovacuum 04 lis 2009, 14:19
koniecznie wieczorem!!!ja tez juz bèdè kumata :D w monopolowym robilas?ale pokusa? :twisted: :twisted:
wovacuum

Sortuj wg