Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez cleo27 18 paź 2008, 09:16
Dziekuje Wam bardzo,poikladam naprawde wielkie nadzieje w tej terapii,po tym jak ostanio juz nawet z lozka nie moglam wstac bo serce tak strasznie mi walilo musialam podjac jakas decyzje no i postanowilam ,ze chyba czas juz na terapie,nie ma co dluzej zwlekac. Wczoraj bylam pierwszy raz ,wrocilam do domu uskrzydlona( wiem,ze to pewnie chwilowe) , serce sie uspokoilo,moglam normalnie na schody wejsc,przespalam noc normalnie...nastepna wizyta w poniedzialek i juz nie moge sie doczekac :D
oj....pózniej coś napiszę!

przez Misiek 18 paź 2008, 10:09
Ja też już nie mogę się doczekać terapi... tylko ja na grupową idę... Jeszcze tylko 10 dni...

przez Gosiulka 18 paź 2008, 13:55
Wczoraj jak małżon wrócił z działki oczywiście na gazie-normalka to jak to zawsze bywa u mnie nie obyło się bez kłótni no i nagle gnojek uderzył mnie w głowę ale się wkurzyłam oddałam mu z całych sił w twarz nie wiem skąd u mnie ta odwaga i tyle sił kurcze przestraszyłam się no bo co ja nawyprawiałam i bałam się że ponownie odda i to mocniej ale nie Był w szoku jak ch...a a ja dumna z siebie i krzyczałam do niego więcej gnoju na mnie ręki nie podniesiesz i tak się na tym skończyło ufff dobrze że się wreszcie postawiłam i następnym razem bede jeszcze bardziej odważna nie pozwolę już sobie na to koniec z ponizaniem i biciem :mrgreen: Misiek, i co pomaga tobie terapia grupowa ? Ja chodzę tylko do psychologa nie wiem czy to jest terapia czy co rozmawiamy o moich problemach itd. dowiedziałam się dużo rzeczy na mój temat wiem od czego mam teraz nerwicę i depresję wiem jak mam postępować w sytuacjach dla mnie kiedyś bez wyjścia jest lepiej ale to jeszcze nie to może dlatego ze chodzę dopiero tam 2 miesiące i następna wizyta za 2 dni w poniedziałek Oby było lepiej bo tak długo już nie pociągnę
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 18 paź 2008, 14:01
Gosiulka, Jeszcze nie wiem czy pomaga bo dopiero za 9 dni zaczynam.... Ale mam nadzieję że pomoże... :smile:

przez Misiek 18 paź 2008, 22:33
Ja też mam dni takie sobie albo złe... ale już jest lepiej niż na początku nerwicy...

przez cixi81 19 paź 2008, 00:15
oj Gosia Ty to masz przezycia z tym małzonem
:shock: jak Ty dajesz rade zyc w tym stresie :?: :?:

przez zoonela 19 paź 2008, 10:17
ja już się przywitałam na stronie dla nowych:)
Kurcze jak załatwić taką terapię w mieścinie gdzie nie ma psychiatry na nfz wszysko prywatne cholercia.

przez linka 19 paź 2008, 10:37
Hmmm wbij się do najbliższego miasta gdzie jest państwowa poradnia zdrowia psychicznego....innej rady nie ma.

Co do tematu, jest źle, nie byłam rano w stanie zjeść śniadania, zemdliło mnie i o mało co nie porzygałam się.....eh........
Mam nadzieję, że leki zaczną niedługo działać.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez cixi81 19 paź 2008, 10:46
A ja dzis mialam porypane sny , które mnie meczą niepotrzebnie zasnęłam od 8:30 do 10 :?

przez Misiek 19 paź 2008, 13:57
Ja dziś mam nawet dobry dzień.... tylko mi się spać chce trochę...

przez bee84 19 paź 2008, 14:50
cixi ... ja też mam jakieś psychodeliczne sny właśnie nad ranem, po powtórnym zaśnięciu, może nie jakieś koszmary ... ale takie absurdalne, że co najmniej zastanawiające i przerażające ... więc ostatnio staram się rano wstawać ;)

przez depresyjny86 19 paź 2008, 17:02
Dzisiejszy dzień był/jest do bani....Znowu miałem kłopoty ze zdrowiem,z ludżmi też..ze wszystkim.....znowu miałem wariacje ciśnieniowe:(,atak astmy miałem jeszcze,po uz yciu leku ciśnienie mi tak zjechalo że kiedy wychodziłem z autobusu ludzie się dziwnie na mnie gapili...<a mieli na co bo normalnie czułem się jakbym był pijany...ledwo dojechałem do domu,wypilem kawe i było ok...
Boje sie troche,że ta moja (w pewnym sensie)izolacja,samotnośc zacznie dzialać na mnie jeszcze bardziej destrukcyjnie niż dotychczas...musze coś z tym zrobić bo inaczej moge siędoprowadzic do psychicznej ruiny,po postu czuje że jest ze mną coraz gorzej....Musze coś z tym zrobić ale nie wiem co mam zrobić i jak to zrobić żeby normalnie funkcjonować wśród ludzi,jako człowiek,i jako facet a nie jak dotychczas frajer,:(
I teraz jeszcze jakieś głupie myśli o śmierci mnie dopadly:(....co sie ze mną dzieje?:(
:)

przez adam_s 19 paź 2008, 21:30
A ja właśnie zakończyłem definitywnie znajomośc z osobą fałszywą, która na mnie żerowała - tzn ciągle oczekiwała wsparcia, nie dając nic w zamian. Zaś moje problemy całkowicie olewała i bynajmniej nie była pomocna. Oby mniej takich ludzi. Ja odetchnąłem z ulgą :).
GG: 5988000

przez zepsuta 19 paź 2008, 21:34
Dzisiejszy? Dostałam wariacji z powodu miesiączki, uczyłam się matematyki... nawet łatwo mi poszło. Oczywiście mała sprzeczka ze starszymi... oj przepraszam, rodzicami...

Sortuj wg