Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez bee84 17 wrz 2008, 11:08
no ... Aspargin pomaga - polecam ... warto spróbować ...

alepysiak ... koledzy Ci cały czas dokuczają bo wiedzą, że to Cię wyprowadza z równowagi i się na to nabierasz ... może lepiej skup się na koleżankach :mrgreen:
P.S. To super, że robisz zdjęcia ;)

przez kitty341 17 wrz 2008, 12:27
caly czas sie boje ze mam raka przy miedzy zebrami(bardziej z lewej strony), nie moge przestac o tym myslec!! a dzisiaj tak jakby poczulam ze tam jest jakies zgrubienie!! juz nie wiem co mam robic, mam isc do lekarza? ostatnio jak mnie badala to nic tam nie wyczula wiec nie chce z siebie zrobic idiotki..:( a mnie tam naprawde czasami pokłuwa!!;(
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez Jola27 17 wrz 2008, 12:48
kitty ja tez tak mam i jest to zapalenie sirudzebrowe a inaczej nerwobole ja czasem niemoge z bolu zlapac powietrza ic do lekarza on przypisze ci nimein to jest lek przeciw zapalno-bolowy bardzo skuteczny i niemartw sie napewno to niejest rak
pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stokrotka_G 17 wrz 2008, 14:04
Kitty zgadzam sie z Jola 27,to zpewnoscia nerwobole miedzyzebrowe.Sama na takie cierpie od czasu do czasu.Nie boj sie nie masz raka,rak nie boli! Zazyj sobie tabletke przeciwbolowa zobaczysz pomoze :smile:
U mnie dzisiaj moze byc jakos sobie sama radze,ciesze sie z tego :D
Jednak mam ciagle takie uczucie ze to tak dobrze nie zostanie,ze w koncu cos sie wydarzy co zbuzy moja pewnosc siebie.....
Prosilem Boga o zdrowie,zeby robic zeczy wielkie....on dal mi chorobe zebym robil zeczy lepsze....

przez Misiek 17 wrz 2008, 15:00
Stokrotka_G napisał(a):U mnie dzisiaj moze byc jakos sobie sama radze,ciesze sie z tego :D
Jednak mam ciagle takie uczucie ze to tak dobrze nie zostanie,ze w koncu cos sie wydarzy co zbuzy moja pewnosc siebie.....

U mnie podobnie...

przez IceMan 17 wrz 2008, 15:12
Nie wywołujcie wilka z lasu ;)
Przyjaciel forum

przez Stokrotka_G 17 wrz 2008, 16:06
Juz go wygonilam spowrotem do lasu ;)
Prosilem Boga o zdrowie,zeby robic zeczy wielkie....on dal mi chorobe zebym robil zeczy lepsze....

przez Misiek 17 wrz 2008, 16:14
Stokrotka_G, jak to zrobiłaś ??

przez smutna48 17 wrz 2008, 19:01
hej wpadłam was pozdrowić cieplutko, zeby za bardzo nie narzekać na to wszystko. Czuje się samotna i jest mi smutno i tęsknię od niedzieli jestem sama i ost dwa dni przeryczałam co tu duzo pisać. Mam wrazenie że nikt mnie nie rozumie jak pisze gdziekolwiek że tęsknię i smutno mi to naskaują na mnie że narzekam wiec żeby jak to mowią historia się nie powtorzyła na tym zakończę mojego marudnego posta. Jeszcze raz pozdrawiam cieplutko przyda się troche ciepła ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez wróbelek Elemelek 17 wrz 2008, 19:05
smutna48, nic się nie martw, tutaj sobie możesz narzekać ile chcesz ;]
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Gosiulka 17 wrz 2008, 19:11
No a u mnie nadal tak jak było Czekam na tę cholerną sprawę w sądzie co ma być w piątek i już się boję W domu jest nadal tak jak było czyli moja psychika już wysiada Nie mam siły patrzeć ani rozmawiać z małżonem dobrze że chodzę do pracy przynajmniej tam mam spokój ale co z tego od poniedziałku mam dwu tygodniowy urlop :cry: niby się ciesze że odpocznę ale co mi z tego jak małżona będę widywała dłużej
Przyjaciel forum

przez smutna48 17 wrz 2008, 19:44
Wrobelku dziekuje Ci bardzo. Gosiulka ręce opadają gdybym mogła udusila bym chociaz twojego małza bez skrupołów zebys chociaz jego miała z głowy. Trzymaj się tak b cieplutko nie daj się zniszczyc szukaj pomocy gdzie sie da i na nic nie patrz liczysz sie TY i Twoje dzieci i wasz święty spokoj i bezpieczeństwo.
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Stokrotka_G 17 wrz 2008, 19:47
Gosiulka,nie wiem zabardzo o co chodzi,ale ci wcale nie zazdroszcze.To sa bardzo trudne sytuacje dla ludzi tak wrazliwych jak my.Czlowiek jednak potrafi przejsc przez wiele trudnych sytuacji.Sama nie niespodziewalam sie ze jestem taka wytrzymala.Z samego dna nerwicy jestem niedaleko gory :smile: Zycze Ci duzo sily!
Smutna,bardzo dobrze cie rozumiem bo sama bylam kiedys w podobnej sytuacji.Wiem tez ze tych lez nie da sie powstrzymac.Pozwol sobie na chwile slabosci,tylko nie wpadaj w rozpacz.To nie latwe,ale twoj maluszek nie chce smutniej mamy......bedzie dobrze :smile:
Misiek,normalnie powiedzialam mu ze ma sobie isc,bo nie jest mi do niczego potrzebyny.......niewiem czy mnie poslucha ;)

przez Amy Lee 18 wrz 2008, 00:25
Stokrotka_G napisał(a):Czlowiek jednak potrafi przejsc przez wiele trudnych sytuacji.

A to prawdą jest. Człowiek dużo przetrzyma.

Chciałam wszystkich przywitać po przerwie, cieszę się, że już z wami jestem :)
Amy Lee

Sortuj wg