Tatuaże, piercing i inne modyfikacje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 18 gru 2014, 00:20
łapie,łapie..
zatem powodzenia,mnie też czeka w przyszłym roku skarbonkowanie :mrgreen: :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez krul 03 sty 2015, 13:42
Za kilka dni Karol wrzuci zdjęcie kosmosu na fanpejdżu, ciekawe co wymyśli 8)

przez Doberman 04 sty 2015, 22:10
Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jak się robi tatuaż w studiu, to po zakończeniu czynności tatuaż zawija się w opatrunek, który zdejmuje się po kilku dniach. A jak ten tatuaż jest zawinięty w opatrunek, to nie można go smarować. Ja zaczynam smarować od razu po powrocie od tatuażysty, bo mój tatuażysta się nie pieprzy w żadne opatrunki. Więc powinno się od razu zacząć smarować tatuaż, czy poczekać kilka dni?
Doberman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 05 sty 2015, 02:45
Doberman napisał(a):Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jak się robi tatuaż w studiu, to po zakończeniu czynności tatuaż zawija się w opatrunek, który zdejmuje się po kilku dniach. A jak ten tatuaż jest zawinięty w opatrunek, to nie można go smarować. Ja zaczynam smarować od razu po powrocie od tatuażysty, bo mój tatuażysta się nie pieprzy w żadne opatrunki. Więc powinno się od razu zacząć smarować tatuaż, czy poczekać kilka dni?

Opatrunek w moim wypadku to było trochę folii i ręczników papierowych (wcześniej posmarowanych jakimś badziewiem) - wywaliłem to po 1 nocy,potem zmieniając wielokrotnie.
Przy drugiej sesji już nic nie zawijałem - po prostu smarowałem i zostawiałem by goiło się swoim tempem.
Imho tak - jeśli masz szanse gdzieś zabrudzić czy zaszkodzić ranie,lepiej to jakoś zabezpieczyć,jeśli ubrudzenie nie grozi - fuck this,tyle co smarować i reszta.
Choć co dziaracz,to inaczej radzi czy robi..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez krul 14 sty 2015, 00:47
Najs to co ostatnio Inko wrzucają.

przez Arhol 14 sty 2015, 00:58
ciekawe projekty,nie powiem,zaś to co wykonują,też miecie =D

A z biomechy...ruskie też mają dobrych dziaraczy =D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
moar here
http://instagram.com/kylturmultur/
niestety...Russia ;<
Moderator

przez Conessa 14 sty 2015, 15:44
Ble, nie podobają mi sie takie.

Ja nosiłam opatrunek dość długo, chyba tydzień, dwa, nie pamiętam. Bepanthenol + folia. Elegancko się zagoiło.
Moja znajoma nie nosiła i rozmazała już drugiego dnia.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Doberman 14 sty 2015, 15:47
Conessa napisał(a):
Ja nosiłam opatrunek dość długo, chyba tydzień, dwa, nie pamiętam. Bepanthenol + folia. Elegancko się zagoiło.
Moja znajoma nie nosiła i rozmazała już drugiego dnia.

Trochę mnie to dziwi że drugiego dnia się rozmazało, bo mam łącznie cztery tatuaże, na żadnym nie miałem opatrunku i żaden się nie rozmazał.
Doberman

przez Conessa 14 sty 2015, 15:49
Mnie też to bardzo zdziwiło ;)

Fajny nick masz... mój ulubiony.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Arhol 15 sty 2015, 08:25
Ble, nie podobają mi sie takie.

gust jak gust,każdy ma inny : D

Co do opatrunku,po sesji 8h,nosiłem 4 dni chyba,przy drugiej trwającej 4h - nie nosiłem,ale i tak się elegancko zagoiło,cholera wie od czego to zależy,powodów może być "milion"
Moderator

przez Tyrr 15 sty 2015, 20:27
Doberman napisał(a):Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Jak się robi tatuaż w studiu, to po zakończeniu czynności tatuaż zawija się w opatrunek, który zdejmuje się po kilku dniach. A jak ten tatuaż jest zawinięty w opatrunek, to nie można go smarować. Ja zaczynam smarować od razu po powrocie od tatuażysty, bo mój tatuażysta się nie pieprzy w żadne opatrunki. Więc powinno się od razu zacząć smarować tatuaż, czy poczekać kilka dni?

Seriously? Zdejmujesz opatrunek dopiero po kilku dniach? Nie wiem jakie studio tak poleca ale musi być... co najmniej szalone.
Świeży tatuaż, zaraz po wykonaniu powinien być posmarowany wazeliną i zawinięty w foilę. Po 3-4h ściągasz go, delikatnie przemywasz (szare mydło, lub np mydło do higieny intymnej, powinno być hipoalergiczne), delikatnie odsączasz papierowym ręcznikiem, czekasz z 10 min aż sobie poodycha itp, nakładasz cieńką warstwę kremu easy tattoo lub bepanthen (broń boże jakieś nivee i inne tego typu rzeczy). Całość powtarzasz co 3-4h (najlepiej aż do całkowitego wygojenia czyli do momentu w którym tatuaż przestanie się "świecić") Jeśli jesteś w domu i nie robisz nic nadzwyczajnego to nie musisz zakładać folii, jeśli wychodzisz gdziekolwiek to przez pierwsze 2-3 dni folia. Na pierwsze 2 noce folia.

A co do tatuaży - https://www.facebook.com/levgen.eugeneknysh?fref=ts takiego pana ostatnio wyczaiłem i jestem na 99% zdecydowany na co najmniej 1 dziarke u niego 8) (chyba że zechce X tysi i ma okres oczekiwania X lat)
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Arhol 16 sty 2015, 09:31
Tyrr, a so z pancho :mrgreen: :?:
Moderator

przez krul 16 sty 2015, 17:58

przez SelinaKyle 18 sty 2015, 16:28
Obecnie posiadam dwa tatuaże na łopatkach. Księżyc i gwiazdka. Mam też przekute uszy ;) hehehe

Sortuj wg