Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś szef kazał mi wyjąć kolczyka z chrząstki...

a ja mu na to, że jeśli jakiś klient się na mnie poskarży że mu przeszkadza ten kolczyk to wtedy go wyjmę.

no i się odczepił.

 

kompetencja nie ma nic do tego.każdy nosi to, co lubi.

nie widzę związku.

a mi się podoba spooooro rzeczy, ale z umiarem.

jeśli chodzi o piercing to miałam kiedyś 7 dziurek w uszach, potem wyjęłam, teraz znowu niektóre ponaciągałam...ale raczej jako formę autoagresji.

i miałam jeszcze kolczyka w brodzie, b. go lubiłam i nawet mojej mamie się podobał, ale zaczęłam staż w urzędzie miejskim.. no i wypadało wyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie?

 

Ja na razie się podłamałam bo miałam taki ładny pępek z kolczykiem a teraz jest cały pocięty i zastanawiam się czy produkują takie duże kolczyki aby blizny zakryć :cry::roll:

 

Mam jedno pytanie, może wiecie. Jak mam tatuaż na plecach i chciałabym w niego wkomponować coś innego to mam iść do studia i oni mi na miejscu zrobią wzór czy mam sama go zrobić i iść z gotowym wzorem do studia ???

A może ktoś z Was ma taką wyobraźnię i może mi pomóc wkomponować jedno w drugie? Bo coś nie mam pomysłów wyjątkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takie podobne mam, tylko 1 dziurkę mniej :mrgreen:

 

Pinkii, w studiu powinnaś pokazać swój wzrór i powiedzieć, co byś do tego chciała dokomponować. jak będą kumaci w studiu to zrobią to bez problemu.

przecież nie musisz mieć gotowego wzoru - oni też od tego tam są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×