Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam kolczyków bo mam fobie na igły i dostaje szoku jak widze , ale podoba mnie sie , gdyby nie strach to pewnie bym miała i w pepku i w uszach kilka.

 

-- 23 sie 2011, 02:50 --

 

czokoloco, pochwal się, wstaw foty :D

 

 

Ja mam 2 dziurki w uszkach i jedną w pępuszku.

Monika a bolałó i ile sie giło, bo mnie kusi takie cos od lat, tylko ja sie tak boje a jeszcze jakieś dziewczyny mi nagadaly kiedys ze bardzo boli i sie długo goi, a ja mam takiego stracha ze maskra , a mnie się to bardzo podoba

ale na razie strach jest silniejszy ale moze na uszy sie chociaz zdecyduje

 

-- 23 sie 2011, 02:51 --

 

tahela,

Pytanie dotyczy kolczyka w pępku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, W uszach....nie pamiętam bo miałam chyba 8 lat jak mi przekłuwano. Dało się przeżyć. Szybko się zagoiło bo miałam włożone złote kolczyki.

Natomiast w pępku, nie ukrywam, zabieg nie był niebolesny. Dziurka szybciej się goiła z uwagi na złoty kolczyk. Te, w salonach ze stali chirurgicznej są bardzo grube, podczas gojenia zostawiają sinawy kolor na skórze. Trzeba szybko wymienić taki kolczyk, najlepiej na złoty, przynajmniej w moim przypadku tak było. Albo pójść do salonu ze swoim kolczykiem, złotym. Nie wiem jak w przypadku srebra goi się dziurka.

No i po tych kolczykach ze stali chirurgicznej dziura w pępku jest olbrzymich rozmiarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, W uszach....nie pamiętam bo miałam chyba 8 lat jak mi przekłuwano. Dało się przeżyć. Szybko się zagoiło bo miałam włożone złote kolczyki.

Natomiast w pępku, nie ukrywam, zabieg nie był niebolesny. Dziurka szybciej się goiła z uwagi na złoty kolczyk. Te, w salonach ze stali chirurgicznej są bardzo grube, podczas gojenia zostawiają sinawy kolor na skórze. Trzeba szybko wymienić taki kolczyk, najlepiej na złoty, przynajmniej w moim przypadku tak było. Albo pójść do salonu ze swoim kolczykiem, złotym. Nie wiem jak w przypadku srebra goi się dziurka.

No i po tych kolczykach ze stali chirurgicznej dziura w pępku jest olbrzymich rozmiarów.

 

Dzieki za odpowiedź, jak bym sie zdecydowała to bym poszła ze swoim złotym chyba jednak jesli są takie problemy, ale ten strach kurcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie lepiej wyglądaj tak jak wyglądasz bo jesteś ładna i naturalna. ja bym sobie najchętniej więcej dziar zrobił ale ten ból... to jakaś masakra. Słaby jestem ;)

 

Ja tak samo :mrgreen: Nie znosze bolu. Nawet nie ogarniam, jak kobiety moga depilowac nogi depilatorami...To nie na moje nerwy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rhuta S., Zależy w jakim miejscu... na ręce nie boli a zrób sobie w okolicach pachwiny ;)

poza tym... jak można pić alkohol podczas robienia dziary skoro po pierwsze nie można a po drugie rozrzedza krew? :roll:

 

to co, że nie można? wiele rzeczy nie można robić a jakoś je robimy;) mam na ręce, na biodrze i na plecach, faktycznie na ręce najmniej boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tatuaz na polowie szyji. Od krtani az za ucho. Kostki dwie w ogniu. Wszystko w kolorze wyglada super jestem happ z niego :-) mam go już 3 lata. Fakt każdy myśli różnie o takich niekrach. Ale kiedyś dużo grałem w gry kasyna itp więc zrobiłem sobie jako zapalony gracz jutro dodam foto :-) sami ocenicie :-) he i tylko to mam żadnego innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×