Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To to taka szpila w małżowinie ?? Dobrze wyszukałam? http://piercingshq.com/industrial-piercing/

 

Mnie to sie nie podoba :bezradny:

 

A co do pytania, jak postrzegam? Dla mnie to obojętne ile kto ma w uszach , kazdy ma inny gust, a już napewno taka osoba nie ejst dla mnie mniej lub bardziej kompetentna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się przestraszyłam że to ta dziura w uchu :mrgreen: to jest np. okropne.

 

ale to co Iza wysłała też mi się niezbyt podoba..nie lubię takich udziwnień. dla mnie po dwie dziurki w uchu to max. ale no jak widzę gościa który idzie cały w tatuażach, kolczykach wszędzie i jeszcze ta dziura w uchu..no to niestety przyznaję się bez bicia że nie myślę o takiej osobie jako o geniuszu..chociaż staram się nie poddawać takim sugestiom.

ale błagam...JAK MOŻNA SOBIE ROBIĆ DZIURĘ W UCHU?

sorry za meły ot :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak. sama miałam w uszach swego czasu 7 dziur, co prawda nie nosiłam tego pionowego kolczyka, ale miałam dość ciekawą kolejce przekówek i innych kółeczek. teraz w jednym mam 4, a w drugim 1 klasyczną i drugą oberwaną, wyglądającą jak dziobek :P nie uważam osób noszących tego rodzaju ozdoby za mniej kompetentne, mnie wręcz takie osoby imponują - im bardziej zakręcony pomysł, tym większy mój podziw. może być industrial, albo rozciąganie dziurek na tunel, nausznice, kolce.. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się przestraszyłam że to ta dziura w uchu :mrgreen: to jest np. okropne.

 

ale to co Iza wysłała też mi się niezbyt podoba..nie lubię takich udziwnień. dla mnie po dwie dziurki w uchu to max. ale no jak widzę gościa który idzie cały w tatuażach, kolczykach wszędzie i jeszcze ta dziura w uchu..no to niestety przyznaję się bez bicia że nie myślę o takiej osobie jako o geniuszu..chociaż staram się nie poddawać takim sugestiom.

ale błagam...JAK MOŻNA SOBIE ROBIĆ DZIURĘ W UCHU?

sorry za meły ot :mrgreen:

:oops::oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, no bo...nie rozumiem jak można robić sobie takie rzeczy. niestety ale te całe dziury ( tak wiem uczepiłam się ) są dla mnie głupotą..na co to komu? ani to ładne ani nic,..

nie rozumiem z czego to wynika. po prostu nie jestem w stanie pojąć jak niektóre osoby robią takie rzeczy ze swoim ciałem...rozumiem ładny tatuaż skromny ale żeby mieć całe ręce, nogi, kolczykw w wardze, w uchu, w oku, w sutku i dziurę w uchu....nie wiem..nie umiem tego wytłumaczyć. być może jest to błędne myślenie. ale odrzuca mnie to.

 

-- 15 lut 2011, 16:37 --

 

Panna_Modliszka, aj noł ale pytałaś się też o inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niestety przyznaję się bez bicia że nie myślę o takiej osobie jako o geniuszu..

 

ja myślę, że geniuszem może być każdy... nawet facet grzebiący w śmietniku.

 

to, co jest na fotce akurat nie bardzo mi się podoba, ale ogólnie lubię taką oryginalność, jeśli tylko nie jest przesadzona i nie jest tego za dużo. to jest takie fajne osobiste "oznaczenie". jak mój tatuaż. jest tylko mój i go uwielbiam i mnie określa. ogólnie - jak najbardziej, jeśli tylko się ktoś z tym dobrze czuje i jest to jakiś wyraz siebie albo coś co uważamy za fajną ozdobę, także :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, masz dziurę w uchu ? :D

 

bardziej mi chodziło o różne tego typu "ozdoby"

mam tatuaże i chcę więcej,ale ja robię tylko w salonie a to koszt,latem na pewno będzie jeszcze jeden a później drugi a dalej się zobaczy bo to wciąga

mam kolczyk w brwi i okresowo w pępku tylko cholerstwo nie chce się nigdy przyjąć,miałam w nosie ale to tylko kilka dni

i od 13 roku życia cały szereg dziur w uszach, swojego czasu było ich 11

 

jeśli chodzi o lekarzy to uważają to za "odchyły" i zawsze notują w karcie moje wyczyny,przechodzę przez to za każdym razem gdy trafiam na oddział i wtedy mi cholernie głupio :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92 mnie nie chodzi, że ktoś imponuje mi na takiej samej zasadzie jak można zaimponować wiedzą. po prostu są osoby, którym takie cuda pasują, są jakby idealnym dopełnieniem tej osoby, nie gryzą się z urodą, a wręcz ją podkreślają. po prostu takie osoby ściągają mój wzrok, przykuwają uwagę, wyróżniają się w ciekawy sposób. znam całą masę ludzi, którzy takim przekówaniem są w stanie odebrać sobie urok, miałam na myśli po prostu te, które go sobie tym małym detalem dodają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, wbrew pozorom dużo jest takich osób..może nie aż w tym stopniu..ale podobnie. tak więc kończąć.

nie lubię takich dziwactw. ale nie mam też nic przeciwko jakiejś oryginalnej ozdobie. osobiście nie podoba mi się to co Iza wkleiła, ale nie widzę w tym nic złego jeśli ktoś ma ochotę. ja się boję wszelkich rzeczy których potem nie można usunąć jak tatuaże i blizny :) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że jakoś bardzo mi się to nie podoba, ale dużo bardziej podobają mi się pojedyncze kolczyki niż takie rusztowania. Zagłosowałem na nie...

Chociaż sam mam kolczyk w uchu (na małżowinie, tam gdzie na tym zdjęciu jest ta kuleczka z tyłu). Takie cudo:

http://shad.pl/temp/kolczyk.jpg

http://shad.pl/temp/prof.shadow2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, mało kobiece. Sama mam pięć dziurek w uszach (w tym w górnej części ucha) ale noszę tylko dwa kolczyki albo wcale- z lenistwa (dziurki zostały mi się z okresu jak miałam 15 lat i fazę na bycie oryginalną). Natomiast jeśli już miałabym znowu nosić po 5 kolczyków to wybrałabym zwykłe sztyfty, bez żadnych szpil, łańcuszków itd, po prostu mnie to nie kręci. Natomiast nie uważam aby ktoś kto ma kolczyki był mniej czy bardziej kompetentny, nie widzę związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałam na nie. Nie podoba mi się. Ale nie łączę akurat tego z inteligencją. Poprostu nie ta estetyka jak dla mnie.

Mnie się podobają bardziej delikatne zdobienia i gadżety.

Mam kolczyk w pępku, ale jest to maleńkie złote serduszko z brylancikami.

No.....ale o gustach się nie rozmawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×