Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 25 lut 2013, 22:44
Kalebx3, dla religijnych jest to powód do dumy i to duży, zwłaszcza przy presji społecznej.

Ale w USA to jest raczej taki trend odpowiednich instytucji chyba nawet państwowych lansować dziewictwo, bo tam wśród nastolatków każdy z każdym.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 22:44
chodzi mi o to,ze jakbym sie zakochalam to bym nie patrzyla czy jest prawiczkiem czy nie. szczerze j*bie mnie to.
oohwowlovely

przez Pieprz 25 lut 2013, 22:45
oohwowlovely napisał(a):chodzi mi o to,ze jakbym sie zakochalam to bym nie patrzyla czy jest prawiczkiem czy nie. szczerze j*bie mnie to.

I słusznie, zdrowe podejście imo.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez półnormalny 25 lut 2013, 22:52
Wszystko fajnie, pięknie tylko co byście powiedziały lub pomyślały o takim co ma defekt a jest prawiczkiem? chyba nie to że jest zarąbistą partią i tylko się za niego brać. Bo tak szczerze większość tutaj mówi tylko o jakiś defektach psychicznych czego tak naprawde nie widać na początku i wtedy faktycznie jest to łatwiejsze do zaakceptowania po zakochaniu ale co Wy na to jak ktoś ma takie przypadłości jak np. Ja? czekam na Wasze opinie i ogólnie to fajnie że jesteście kobiety na tym forum bo to oznaka że są normalne dobre kobiety na tym świecie chcące pomagać innym a nie tylko brać i braać ;)

przez Arhol 25 lut 2013, 22:54
oohwowlovely napisał(a):chodzi mi o to,ze jakbym sie zakochalam to bym nie patrzyla czy jest prawiczkiem czy nie. szczerze j*bie mnie to.

:great:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmienny 25 lut 2013, 22:54
*Monika* napisał(a):Niektórzy są tak skupieni na tym marudzeniu o prawictwie, że nawet jak je tracą to nie zauważają, a i tak dalej marudzą :mrgreen:

Problemem nie jest status prawiczka, tylko deprywacja potrzeb.
zmienny

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 22:55
półnormalny, jaka masz przypadlosc? bo nie czytalam wczesniejszych postow..
oohwowlovely

przez carlosbueno 25 lut 2013, 22:58
inbvo napisał(a):Kalebx3, dla religijnych jest to powód do dumy i to duży, zwłaszcza przy presji społecznej.

Ale w USA to jest raczej taki trend odpowiednich instytucji chyba nawet państwowych lansować dziewictwo, bo tam wśród nastolatków każdy z każdym.

akurat w stanach dziś młodzież statystycznie później traci dziewictwo niż parę dekad temu, nawet jakaś miss się chwaliła swoim dziewictwem publicznie i znany przystojny futbolista amerykański też. Kiedyś szokowano wyuzdaniem seksualnym dziś to już się przejadło, albo jest uznawane za normalne i można szokować nie uprawianiem seksu. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez abraxas 25 lut 2013, 22:58
półnormalny, w ostatnich postach masz przecież odpowiedź... Człowiek nie składa się z bycia prawiczkiem i posiadania jakiegoś defektu, przecież każdy może mieć coś, co czyni go zarąbistym.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez zmienny 25 lut 2013, 23:00
hahah jakie te stany glupie ;D
zmienny

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 23:00
abraxas, zgadzam sie
oohwowlovely

przez Arhol 25 lut 2013, 23:03
Pytanie...czy raczej 2...
1.czy jesteśmy gotowi,odpowiedzialni na tyle by wejść w poważny związek...
2.Czy wiemy czego chcemy w związku? Czego się oczekuje od samego siebie,od partnera/ki (pytanie ogólne do każdego)

Na 1 we własnym przypadku odpowiadam - nie,nie jestem w stanie panować nad sobą,własnym życiem (czy raczej nie chcę mi się go pozbierać do kupy),tak i odpowiedzialność za kogoś,zobowiązania - raczej bym nie podołał...lub by mi się nie chciało?

Nr 2 - Nie wiem, czego mógłbym oczekiwać od 2 osoby,coby sprawiło że by to był "dobry" związek,czy raczej szczęśliwy,jakie wady 2 osoby mógłbym stolerować,i jakie z moich są do "akceptacji".
Jedynie znam własne defekty,wady, i nad czym powinno się pracować.

A reszta z nas tutaj?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez półnormalny 25 lut 2013, 23:06
abraxas napisał(a):półnormalny, w ostatnich postach masz przecież odpowiedź... Człowiek nie składa się z bycia prawiczkiem i posiadania jakiegoś defektu, przecież każdy może mieć coś, co czyni go zarąbistym.

Faktycznie brzmi to wręcz poetycko i bardzo filmowo ale zadam ci konkretne pytanie. Podchodzi do Ciebie koleś zagaduje totalny suchar, nagle okazuje sie że ma zapadnięta klatę (klatka lejkowata), a na dokładkę ma białe plamy na rękach (brak pigmentu-bielactwo). Idealny kandydat na partnera nieprawdaż? Co byś zrobiła? Pytanie jak najbardziej kieruje również do pozostałych forumowiczek.

przez oohwowlovely 25 lut 2013, 23:06
nie jestem gotowa i odpowiedzialna by wjesc w powazny zwiazek
nie wiem czego oczekuje od zwiazku, od partnera ( na pewno wiernosci, inaczej bym zaj*bala) :D
nie stolerowalabym nieudacznictwa, moj facet musi ogarniac za dwoje, za mnie i za siebie :D bo u mnie z ogarnieciem ciezko..
oohwowlovely

Sortuj wg