Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 22 lut 2013, 13:09
anonus napisał(a):oohwowlovely, nigdy, NIGDY, zadna pierwsza sie mna nie zainteresowala.

mnie też to się rzadko zdarza aczkolwiek zdarzało, ale grubo ponad połowa z tych zainteresowanych mnie zupełnie nie interesowała.
Największy Forumowy Maruda

przez anonus 22 lut 2013, 13:11
oohwowlovely, ale po co mi imprezy, skoro nie lubie? Wole pojechac sobie za granice na zawody niz pojsc do klubu. W tej chwili przy dobrej prognozie z moja reka w czerwcu pojade do Austrii na jeden turniej
anonus

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 13:14
anonus, no chyba ze. a co trenujesz, jesli moge wiedziec? nie spinaj sie tak z tymi dziewczynami..
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonus 22 lut 2013, 13:17
oohwowlovely, taekwondo, ale nie mam nic z tego, bo Wy wolicie imprezowiczow.
anonus

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 13:19
anonus, nie napisalam,ze wole imprezowiczow, tylko ,ze na imprezie mozesz poznac dziewczyne

-- 22 lut 2013, 12:19 --

jak mi sie podoba jakis chlopak, to mam w dupie czy lubi imprezy czy nie. wazne zeby byl zabawny i wyluzowany
oohwowlovely

przez anonus 22 lut 2013, 13:21
oohwowlovely, no wlasnie, wazne tez, zeby robil z siebie pajaca. Zapomnialem dodac to.
anonus

przez element 22 lut 2013, 13:23
To ze dziewczyna interesuje sie gosciem to nie jest takie ekstra sami to zobaczycie. Ja jestem typem ktory musi zdobywac, nieraz bylo tak ze laska sie mna interesowala ale to po mnie splywalo im bardziej sie starala tym bardziej byla zalosna dla mnie. Cale piekno tkwi w tym ze facet powinien zdobywac a kobiety uwielbiaja byc zdobywane. Wiec nawet jak dziewczyna sie Wami nie interesuje to nie jest nic zlego. Musiscie zrobic tak zeby zainteresowac ja swoja osoba i walczyc;) To jest najlepsze w zwiazkach - poczatki!
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 13:24
anonus, to nie bylo mile. wiesz co chcialam ci pomoc, ale ty sie mnie czepiasz ok dzieki.
oohwowlovely

przez anonus 22 lut 2013, 13:27
oohwowlovely, ale tak jest, ze koles, ktory jest uwazany za posmiewisko, bo robi z siebie debila, ma powodzenie u Was. Przyklad? W klasie jest kolega, ktory wali jakies denne teksty (czasem cos dobrego powie) albo odwala jakies durne sceny. Dziewczyny hihihi a chlopacy sa zalamani poziomem kretynizmu w tym, co on wyprawia.
anonus

przez element 22 lut 2013, 13:29
taekwondo - piekny sport ;) mam bardzo dobrego kolege z Zamoscia ktory trenowal, to co potrafil zrobic z nogami to masakra.... Widzisz i to jest Twoj plus... ;) Ja chcialem zawsze trenowac sztuki walki ale "nie mam jaj" ;D i nie wstydze sie tego za "mietki" w srodku jestem, mimo ze mam otoczke twardego goscia;D Ty chociaz nie musisz zakladac pancerza zeby pokazac swoja twarda strone.

przez anonus 22 lut 2013, 13:30
element, ja probuje i zawsze bylem oszukiwany albo splawiany mimo, ze nic zlego nie robie.
anonus

przez zmienny 22 lut 2013, 13:30
Moze nie pajaca ale dystans do siebie i takie pozytywne podejscie sie ceni.
Za bardzo spinasz. W sumie sie nie dziwie jak masz nerwice, ale wtedy rob swoje i nie wypatruj goraczkowo efektow, nabierz dystansu, a to w nerwicy tez powinno pomoc. Jak nie lubisz imprez, nie imprezuj to akurat dobrze, ze robisz co dla Ciebie wazne, zamiast sie dostosowywac.
zmienny

przez oohwowlovely 22 lut 2013, 13:30
anonus, jak dziewczyny chca jakiegos kolesia, to juz musi byc pajacem i imprezowiczem? widocznia znasz malo dziewczyn
oohwowlovely

przez element 22 lut 2013, 13:33
anonus napisał(a):oohwowlovely, ale tak jest, ze koles, ktory jest uwazany za posmiewisko, bo robi z siebie debila, ma powodzenie u Was. Przyklad? W klasie jest kolega, ktory wali jakies denne teksty (czasem cos dobrego powie) albo odwala jakies durne sceny. Dziewczyny hihihi a chlopacy sa zalamani poziomem kretynizmu w tym, co on wyprawia.

napisales tutaj przyklad mojej osoby... A zastanowiles sie kiedys dlaczego tak jest? I dlaczego ten owy "pajac" robi z siebie posmiewisko.... Bo to jego odskocznia tak bylo przynajmiej w moim wypadku. To byl jedyny moment kiedy moglem komus poprawic humor i poczuc sie doceniany.... Nie wiesz co ten "owy pajac" moze przezywac, a przez to jak sie zachowuje poprostu odreagowuje caly stres z jakim ma do czynienia na codzien. Ja szedlem do szkoly wlasnie pajacowac, az stalo sie to dla mnie tak normalne ze tylko chodzilem po to na uczelnie zeby poprawic komus humor. Poprostu dowartosciowalem sie przez to. NIKT NIGDY NIE PRZYPUSCIL ZE MAM PROBLEMY - jak to mozliwe taki wyluzowany gosc ma problemy? a przychodzilem do domu i ryczalem jak dziecko. Nie oceniaj z gory ze ktos jest pajacem. Kazdy inaczej odreagowuje jeden siedzi w domu w zamknieciu inny wychodzi i na przekor wszystkiemu zlu ktore go otacza robi z siebie debila bo mimo ze sam nie jest szczesliwy lubi dac troche szczescia innym....

Sortuj wg