Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 13 gru 2012, 15:11
Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Kurde piswzecie tak jakby kobiety nie szukaly mezczyzn swojego zycia tylko sponsorow :roll: Gdybysmy tylko na zaradnych z forsa patrzyly to ludzkosc by wymarla, bo ilu niby procentowo takich jest? 5 %,
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 13 gru 2012, 15:13
Mushroom napisał(a):
inbvo napisał(a):bo np. kiedy zobaczy się że biedni, niezaradni mają dziewczyny, także niewysportowani i niezbyt atrakcyjni zewnętrznie, a nieraz i nawet ludzie z okropnym charakterem... TO CO ZOSTAJE?
TEGO NIE WIEM...
Zostaje tylko jedna grupa. Tylko jedna grupa mężczyzn nie ma kobiety - mężczyźni którzy nie mają odwagi mieć kobiety.
pytanie tylko: mieć czy poderwać czy jedno i drugie?

beladin napisał(a):inbvo Ci wszyscy są na pewno bardziej zaradni od Ciebie.
jak chcesz możesz tak myśleć :)

trek napisał(a):Invbo a podchodzisz do dziewczyn z propozycjami randek?
przełamuję się... generalnie jakieś postępy mam w tym zakresie, nawet duże, jak patrzę na siebie np. z przed pół roku, ale tym co mnie hamuje jest chyba strach przed odrzuceniem.... nie wiem do końca..

może właśnie znalazłem powód.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez djkocyk 13 gru 2012, 15:14
Candy14 napisał(a):
Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Kurde piswzecie tak jakby kobiety nie szukaly mezczyzn swojego zycia tylko sponsorow :roll: Gdybysmy tylko na zaradnych z forsa patrzyly to ludzkosc by wymarla, bo ilu niby procentowo takich jest? 5 %,

Wiem, że tak jest. Sam pisałem wcześniej, że bogatych jest niewiele i nie dla wszystkich wystarczy ;) Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beladin 13 gru 2012, 15:17
djkocyk napisał(a):Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Już nie mam do Ciebie siły kocyku. Jak ktoś ma forsę to jest wysoce prawdopodobne, że jest zaradnym facetem. Jak nie ma może być nim również ..ponieważ skupia się na innym działaniu. Forsa ma dla niego drugorzędne znaczenie, dąży do samospełnienia, jakiejś formy satysfakcji allbo dąży do jakiegoś konkretnego celu, który ta forsę dopiero przyniesie. Nie udawaj głupiego ..proooszę ;P

-- 13 gru 2012, 15:18 --

djkocyk napisał(a):
Candy14 napisał(a):

Wiem, że tak jest. Sam pisałem wcześniej, że bogatych jest niewiele i nie dla wszystkich wystarczy ;) Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.

Ofermy na pewno taką grupą nie są.
beladin

przez trek 13 gru 2012, 15:21
może właśnie znalazłem powód.

aaaaa widzisz :mrgreen: nie podchodzisz po prostu, a zeby same podchodzily np. gdzie w pubie i wciskaly Ci swoj numer, to trzeba miec serio dobry look.

A wlasnie, co myslicie, zeby wydrukowac duzo ulotek ze swoim numerem i wciskac je dziewczynom, a na tej kartce napis: 'zadzwon słonko'. :yeah:
trek

przez beladin 13 gru 2012, 15:24
trekZawsze to lepsze niż bezczynność :D To "słonko" jest konieczne?

Pisaliście wcześniej o poczuciu bezpieczeństwa. Z zaradnym facetem kobieta czuje się bezpiecznie. Wie,że może na niego liczyć, że przy nim nie zginie.Nie musi mieć kasy..wystarczy to coś, ta cecha, coś co sprawia, że wie że może na nim polegać. Ma obok siebie mężczyznę.
beladin

przez Candy14 13 gru 2012, 15:25
Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.

No i? Jak to sie dzieje , ze faceci spoza tej grupy maja dziewczyny, zony i kochanki? Wszyscy doswiadczaja cudu?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez trek 13 gru 2012, 15:26
no konieczne, zeby nie myslala, ze to jakas sekta czy oferta handlowa czy nie wiadomo co, a tak sytuacja jasna.

co do drugiego akapitu, zaradnosc jest wazna.
Ostatnio edytowano 13 gru 2012, 15:27 przez trek, łącznie edytowano 1 raz
trek

przez djkocyk 13 gru 2012, 15:27
beladin napisał(a):
djkocyk napisał(a):Rany jula ale to pieniądze są NAJLEPSZĄ OZNAKĄ zaradności! Sam też to przecież wcześniej napisałeś.

Już nie mam do Ciebie siły kocyku.

Ja do ciebie tym bardziej.

przez inbvo 13 gru 2012, 15:28
trek, tak, ale ściślej powód to był strach przed odrzuceniem, a nie podchodzeniem ;)

zeby same podchodzily np. gdzie w pubie i wciskaly Ci swoj numer, to trzeba miec serio dobry look.
i jeszcze znaleźć takie co podchodzą - bo kobiety nie zawsze lubią.
no i jak ktoś nie jest jakimś imprezowiczem to ma trudniej.

A wlasnie, co myslicie, zeby wydrukowac duzo ulotek ze swoim numerem i wciskac je dziewczynom, a na tej kartce napis: 'zadzwon słonko'. :yeah:
jak dużo dziewczyn by to dostało to ktoś na pewno by się odezwał, pytanie czy byś miał ochotę na kontakty z takimi... ;)

-- 13 gru 2012, 15:29 --

Candy14 napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że to oni są najatrakcyjniejsza grupą i nie ma co udawać, że jest inaczej.
No i? Jak to sie dzieje , ze faceci spoza tej grupy maja dziewczyny, zony i kochanki? Wszyscy doswiadczaja cudu?
Właśnie....
ale jak się wyrzuci z głowy wszystkie wymówki to i tak nadal chyba nie wiem do końca co jest ważne...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez beladin 13 gru 2012, 15:31
trek napisał(a):no konieczne, zeby nie myslala, ze to jakas sekta czy oferta handlowa czy nie wiadomo co, a tak sytuacja jasna

Jak słońce! hahahahhaa Samo "zadzwoń" zadziała o niebo lepiej, przynajmniej na frekwencję :) ..no i będziesz miał okazję zachęcić każdą do spotkania osobiście zamiast zdać się na ich łaskę.

-- 13 gru 2012, 15:31 --

inbvo Najważniejsze jest "Nie wiem"
beladin

przez djkocyk 13 gru 2012, 15:32
Candy14 napisał(a):

Ja nie piszę, że tylko bogaci mają kobiety. Stwierdzam tylko fakt, że bogactwo jest atrakcyjne. I jeszcze raz podkreślam - bogata Pani adwokat nie zwiąże się z magazynierem, nawet jeśli ten jest atrakcyjny, "wyjątkowy, interesujący" itd.

przez trek 13 gru 2012, 15:33
invbo i jak sobie pokonujesz ten strach bo pisales ze juz jest lepiej, a ja tez taki jestem i albo na pewniaka szedlem jak wiedzialem, ze nie bedzie kosza, albo po alkoholu, raz tylko na niewiadomą na trzezwo i to byl pierwszy kosz, moze to spowodowalo uraz.
trek

przez beladin 13 gru 2012, 15:33
djkocykTy chyba nie jesteś więc możesz sobie nie zaprzątać tym głowy.
beladin

Sortuj wg