Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 24 wrz 2012, 19:14
Nie mam. Ja /cenzura/ co za życie no :/ Moze zdobede tą legitke, bo na "chwile" wroce na studia.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Guzik 24 wrz 2012, 19:19
bakus napisał(a):Nie mam. Ja /cenzura/ co za życie no :/ Moze zdobede tą legitke, bo na "chwile" wroce na studia.

zapisz się na jakieś studia jeśli jeszcze możesz, albo udaj się do urzędu pracy, albo poproś kogoś z rodziny aby wpisał Cię do pracowniczej książeczki ubezpieczeniowej.

przez bakus 24 wrz 2012, 19:24
Ta... robie to tylko po to żeby nie siedzieć w domu... cóż.
Wygląda na to, że są ludzie coniektorzy skazani na to by cierpieć, być sami... eh. Ja nie mam już ma prawde sił :(( Kompletne dno, dawno tak nie było, chyba nawet nigdy:( Chcialbym miec chcoaizby odwage isc do tych dziwek... przeciez i tak skoncze jako 40-50+ prawiczek o ile sie nie zabije...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 24 wrz 2012, 19:26
bakus napisał(a):Nie...
Rozmawiałem z kilkunastoma dziewczynami na czacie... pod pretekstem ankiety zadalem im pytanie czy wolą prawiczka czy doswiadczonego... stosunego wyszedl 3:13 dla doswiadczonego :D A dziewczyny w przedziale 18-30 lat. Masakra. Jak sobie pomysle ze 17 latkowie juz są bardziej doswiadczeni niz ja, ze przegralem 6 lat zycia erotycznego... Nie mogę się z tym pogodzić.

Miałem do niedawna coś podobnego nie potrafiłem nawet oglądać komedii czy seriali gdzie nastolatki uprawiały seks tak byłem zazdrosny i dołowało mnie że tego nie przeżyłem. Nawet zazdrościłem zgwałconym małoletnim dziewczyną że miały takie szczęście doznać seksu w młodym wieku, uważałem że im wcześniej się to robi najlepiej w wieku 13-14 lat tym to większy powód do dumy.

Ja przegrałem połowę swojego życia w tym i nie tylko w tym względzie ale zamiast to rozpamiętywać powinienem się wziąć za działanie ale jakoś nie mogę się zabrać.
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 24 wrz 2012, 19:29
No, mam dokladnie to samo. Nie moge na niczym sie skupic, ogladac TV, czegokolwiek bo zazdroszcze i się dodatkowo męcze i dołuje.

przez inbvo 24 wrz 2012, 19:31
inbvo walcz z izolacją!
Chcę walczyć z izolacją, tylko nie wiem jak.

bakus, otoczenie jest chamskie, ludzie są podli. pozwoliłeś sobie wmówić że jesteś skazany i nie spotkałeś na swojej drodze odpowiednich ludzi. Ja zresztą podobnie. Chyba rozumiesz o czym mówię. O samobójstwie nie myśl.

Na dziwkami sam myślę, ale tam iść można zawsze, więc może się jeszcze powstrzymam.

Rozmawiałem z kilkunastoma dziewczynami na czacie... pod pretekstem ankiety zadalem im pytanie czy wolą prawiczka czy doswiadczonego... stosunego wyszedl 3:13 dla doswiadczonego :D A dziewczyny w przedziale 18-30 lat. Masakra. Jak sobie pomysle ze 17 latkowie juz są bardziej doswiadczeni niz ja, ze przegralem 6 lat zycia erotycznego... Nie mogę się z tym pogodzić.
Co to był za czat? Na czatach sami zboczeńcy siedzą - wiem co mówię sama prawda.

carlosbueno, mam trochę podobnie, zazdroszczę i to bardzo tym nastolatkom.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 24 wrz 2012, 19:36
bakus napisał(a):No, mam dokladnie to samo. Nie moge na niczym sie skupic, ogladac TV, czegokolwiek bo zazdroszcze i się dodatkowo męcze i dołuje.

myślę że sporo wiekowych prawiczków przechodzi coś podobnego żadna dziewczyna tego nigdy nie przeżyje i nie zrozumie bo to typowo męskie spojrzenie choć ludziom z boku może się wydawać wręcz chore. Im więcej widzisz ładnych dziewczyn tym bardziej cię to wkurza a już najbardziej jak jakiś brzydal albo 15 latek ma super laskę. Ale mi to przeszło może nie do końca ale w 95%.

przez bakus 24 wrz 2012, 19:36
Inbvo ale po co takie życie?? Przecież carlos te z miał 23 lata, wszyscy Ci co maja po 60 lat i seksu nie zaznali tez kiedyś byli młodsi. Ja jestem przekonany ze będę nim, już nie wspominając o związku… Wieczny smutek, żal, nienawiść do siebie… ja akurat nigdy się z tym nie pogodzę, że w tak późnym wieku jestem prawiczkiem i przegrałem najlepsze lata. Nigdy nikogo nie miałem, że jestem nie imprezowy i żałosny…
A czat był z trójmiasta.

-- Pn wrz 24, 2012 7:39 pm --

To żadna zaleta być prawiczkiem. Nie ma w tym za krzty zalety. Kompletna beznadzieja. Kompromitacja przed rówieśnikami o nastolatkami mlodszymi od nas o lata... Zadna piekna dziewczyna ktora ma powodzenia i lubi seks nie zechce wiekowego prawiczka... w ogole nie chce prawiczka. Sam na ich miejscu bym nie chcial/.

przez inbvo 24 wrz 2012, 19:46
żadna dziewczyna tego nigdy nie przeżyje i nie zrozumie bo to typowo męskie spojrzenie choć ludziom z boku może się wydawać wręcz chore
Dokładnie tak. To trzeba samemu przeżyć i nikomu nie życzę.

Ja jestem przekonany ze będę nim, już nie wspominając o związku…
Jesteś zapewne większym znawcą psychologii niż ja i wiesz co to jest samospełniająca się przepowiednia. Jak tak postanowisz jak napisałeś i na to przystaniesz to tak będzie. Ty się boisz, że dla dziewczyny będziesz nudny, że się nie nadajesz do związku itd. Tylko ilu bardziej nie nadających się jest w związkach. Dlatego że oni mają wysokie mniemanie o sobie, wchodzą w relacje, nie zastanawiając się czy się nadają. Ty i ja się zastanawiamy. A inni ludzie idą tam gdzie nie powinni.
Myślę że pomimo tego co o sobie sądzisz trzeba w jakiś sposób próbować na siłę, wręcz kolokwialnie mówiąc "na chama".

To żadna zaleta być prawiczkiem. Nie ma w tym za krzty zalety. Kompletna beznadzieja. Kompromitacja przed rówieśnikami o nastolatkami mlodszymi od nas o lata... Zadna piekna dziewczyna ktora ma powodzenia i lubi seks nie zechce wiekowego prawiczka... w ogole nie chce prawiczka. Sam na ich miejscu bym nie chcial/.
Niestety prawda - tylko gdzieś dla katolików to jest zaleta. Nie przyznawaj się do tego, poza tym nie do końca jesteś prawiczkiem.

przez carlosbueno 24 wrz 2012, 19:47
dla niektórych jakaś tam zaleta albo przynajmniej nie wada może być np głęboko wierzących, oazowiczek itp. Kiedyś myślałem nawet żeby się wkręcić w ten nurt chrześcijański chociaż niewierzący jestem ale tam by to dziewczynom nie przeszkadzało no ale z drugiej strony musiałbym czekać na seks do ślubu być może . :mrgreen: :evil:

przez inbvo 24 wrz 2012, 19:48
A czat był z trójmiasta.
co dokładnie tam było na tym czacie? jak to uzasadniały? Jak nie chcesz pisać na forum to proszę PW.

-- 24 wrz 2012, 19:52 --

dla niektórych jakaś tam zaleta albo przynajmniej nie wada może być np głęboko wierzących, oazowiczek itp. Kiedyś myślałem nawet żeby się wkręcić w ten nurt chrześcijański chociaż niewierzący jestem ale tam by to dziewczynom nie przeszkadzało no ale z drugiej strony musiałbym czekać na seks do ślubu być może . :mrgreen: :evil:
dokładnie tak samo myślę. Mogę się wkręcić do kościoła, mam nawet znajomego proboszcza :) ale ciasnota intelektualna mnie tam ogranicza, poza tym seksu do ślubu nie, zaraz po ślubie dzieci, antykoncepcji nie wolno.

W tych środowiskach chce się seksu - to się bierze ślub i jest z nieodpowiednią osobą do końca.
Antykoncepcja zakazana - naróbmy dzieci. I potem pracujesz jak mój tata od rana do nocy, bez urlopu i chwili dla siebie, pomiędzy debilami . Bo dzieci chcą jeść.

przez Guzik 24 wrz 2012, 20:04
Jenyś ludzie. Jeśli chodzi o seks, to może i faktycznie ciekawiej jest z mega doświadczonym partnerem, ale! w związkach gdzie w grę w chodzą uczucia doświadczenie niema znaczenia, można się razem uczyć i to doświadczenie zdobywać. Pytanie czy wolisz prawiczka czy doświadczonego jest bardzo niejasne. Jak wolę? Wolę zozole!

przez inbvo 24 wrz 2012, 20:10
Guzik, może my to za emocjonalnie traktujemy. Jedne wolą doświadczonych, inna nie, tak samo jedne wysokich, drugie niskich. A na końcu i tak zostaje z reguły inaczej.

A jeden mój kumpel usiłuje się umówić z dziewczyną, która mówiła że on nie jest w jej typie. Ale on twierdzi że "wszystkie jego byłe tak mówiły". Ten ma pozytywne podejście. Idzie w zaparte i pewnie mu się uda.

przez Guzik 24 wrz 2012, 20:19
inbvo do problemu bycia prawiczkiem? za emocjonalnie? Myślę że tak. Jak poznacie kobietę, której będzie na Was zależało to gdzieś będzie miała jakieś doświadczenie. Sooorrryyy, kogo to obchodzi? Was.

-- 24 wrz 2012, 20:21 --

inbvo napisał(a):[b] Ale on twierdzi że "wszystkie jego byłe tak mówiły". Ten ma pozytywne podejście. Idzie w zaparte i pewnie mu się uda.

no to może coś w tym jest, że nie był w ich typie bo z jakiś względów stały się jego byłymi.

Sortuj wg