Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 16 wrz 2012, 21:26
O rany Carlos ale Ty szukasz wymowek :) 30 paroletnie kobiety maja juz zabezpieczenie finansowe i jakas pozycje zawodowa.. a jak sie zakochaja to najmniej ich obchodzi ile zarabiasz i jakie studia skonczyles bylebys byl dla nich dobry. Wspolnie zapracujecie na dalsze zycie. No chyba ze rozgladasz sie wsrod licealistek.. te maja duzo wieksze wymagania bo przed kolezankami trzeba sie pochwalic nadzianym facetem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez millie 16 wrz 2012, 22:30
carlosbueno napisał(a): nawet jakbym znalazł pracę to nie stanowiłbym łakomego kąska bo niczego się nie dorobiłem w życiu ani nie mam żadnego zawodu, pozycji zawodowej którą winien mieć 30 paro latek.

uważam, że trochę przesadzasz, to o czym piszesz to juz całkiem wygórowane oczekiwania. Takie może mieć jakaś karierowiczka, a przecież nie każda kobieta ma takie priorytety. Dla mnie równie atrkacyjny byłby facet ze zwykłą pracą, ale stanowiący oparcie, zaradny (wcale nie w sensie finansowym, tylko taka złota rączka, może dlatego, ze moj wlasny ojciec taki nie był niemal stawiam na piedestale facetów, ktorzy potrafią coś w domu zrobić i CHCĄ to robić). No dobra, ale ja to ja. Niemniej jednak uważam że zaradność to nie tylko superpłatna praca.

przez Relatywista 16 wrz 2012, 22:37
carlosbueno,

Jeżeli jesteś normalnym facetem i podoba Ci się jakaś kobieta, ona akurat leci na tego gościa, co umie grać na gitarze.

Jeżeli umiesz grać na gitarze i podoba Ci się jakaś kobieta, ona akurat leci na tego gościa, który pakuje na siłowni.

Jeżeli umiesz grać na gitarze i pakujesz na siłowni i podoba Ci się jakaś kobieta, ona akurat leci na tego gościa, który jeździ konno.

Jeżeli umiesz grać na gitarze, pakujesz na siłowni i jeździsz konno i podoba Ci się jakaś kobieta, ona akurat leci na tego gościa, który jest niezłym tancerzem.

Jeżeli umiesz grać na gitarze, pakujesz na siłowni, jeździsz konno i jesteś niezłym tancerzem i podoba Ci się jakaś kobieta, ona akurat leci na tego gościa, który ćwiczy Capoeira.

Jeżeli umiesz grać na gitarze, pakujesz na siłowni, jeździsz konno, jesteś niezłym tancerzem i ćwiczysz Capoeira i podoba Ci się jakaś kobieta, ona akurat leci na tego gościa, który studiuje fizykę.

Jeżeli umiesz grać na gitarze, pakujesz na siłowni, jeździsz konno, jesteś niezłym tancerzem i ćwiczysz Capoeira, masz doktorat z fizyki, a także z 20 innych dziedzin, byłeś w kosmosie, potrafisz przetrwać 2 miesiące na pustyni, znasz 40 języków i potrafisz otworzyć konserwę rzęsami i podoba Ci się jakaś kobieta, ona akurat leci na tego fajtłapę, bo jego nieporadność jest taka słodka...

Carlos, przejrzałem Cię ;) Stary, dobrze kombinujesz :D
Relatywista

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 16 wrz 2012, 22:53
millie ja akurat mam 2 lewe rączki i nic nie potrafię zrobić oprócz zepsucia. :mrgreen:
Relatywistano to nie pozostaje mi nic innego jak czekać na te co lecą na tych słodkich nieporadnych. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 16 wrz 2012, 22:57
Relatywista, :lol: :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez inbvo 17 wrz 2012, 01:52
Jeżeli przez całe życie nie byłam w poważnym związku to o czym to według Ciebie świadczy?
Ja odpowiem, chociaż to nie do mnie. Według mnie o niczym, bo To Twoje życie. Ale społeczeństwo brutalnie dorabia sobie interpretacje.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez wiejskifilozof 17 wrz 2012, 09:09
A ja nigdy , nie byłem obiektem westchnień kobiet , kiedy miałem 18 lat żadna nie zwracała na mnie uwagę , teraz jest też tak samo . I nie jestem złota rączka , nie umiem kranu naprawić , a w siódmej klasie nie zdałem z pracy techniki .

przez Kiya 17 wrz 2012, 10:59
30 paroletnie kobiety maja juz zabezpieczenie finansowe i jakas pozycje zawodowa..

Candy14, :roll:

Relatywista, piękne i takie prawdziwe!
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Candy14 17 wrz 2012, 11:27
Kiya, a nie?

przez kornelia_lilia 17 wrz 2012, 11:39
Candy14, ja kurna nie mam, choć zabezpieczenie w postaci ziemi i własnego domu mam :smile:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Kiya 17 wrz 2012, 11:40
kornelia_lilia, to już Cię nie lubię... :roll:

przez carlosbueno 17 wrz 2012, 11:45
kornelia_lilia napisał(a):Candy14, ja kurna nie mam, choć zabezpieczenie w postaci ziemi i własnego domu mam :smile:

no ale do 30- tki Ci trochę brakuje jeszcze wszystko przed tobą.
Ja też mam kawałek ziemi i kawałek domu, ale w spadku bo sam to się tylko roweru dorobiłem. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez kornelia_lilia 17 wrz 2012, 11:50
carlosbueno, ja też w spadku :lol: Brat się wyniósł, więc chata cała moja. Carlos, a rower masz taki wypasiony chyba, to już coś ;) Grunt to opztymizm i tego się trzymajmy. A propos wieku... bliżej mi do 30 niż 20, ale i tak się czuję, jakbym miała ze 20 lat i nie wiem czy to do końca jest normalne :roll:

Kiya, buziak ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Kiya 17 wrz 2012, 11:52
kornelia_lilia, ja mam 16 lat :P

Sortuj wg