Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:40
No Carlos, ja bym ci 30 nie dała. Myślałam, że jesteś młodszy, także nie widzę problemu żebyś startowął do 20stek:)
Poza tym wiele kobiet woli starszych facetów, bo myślą że będzie dojrzalszy i lepiej zadba o nie i przyszłą rodzinę

przedmiotowo traktujesz facetow , kafka , czy facet to jakis obraz, ktory z kazdym rokiekm zysjuje 10 tys dolarow na wartosci?
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez linka 23 cze 2012, 13:40
ajajaj89, chamstwo to reakcja zwrotna - okazujesz komuś brak szacunku - odpłaca ci się tym samym.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Marsal2 23 cze 2012, 13:41
linka, przecież już kiedyś z nim dyskutowałaś na temat przeżycia miesiąca za 900zł. ;) Dyskusja wyglądała dokładnie tak samo jak ta. Zresztą też próbowałem z nim wtedy dyskutować, ale widać on wie wszystko lepiej i każdy kto się z nim nie zgadza jest zły i głupi.

Cieszy mnie, że tyle pań i nie tylko wypowiedziało się jak się wypowiedziało w tym temacie. :great:
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kafka 23 cze 2012, 13:45
ajajaj89, tak przedmiotow, dlatego ja nie mam problemów z byciem w związku a tym masz i wszystkie na ciebie lecą. Powodzenia w życiu! :brawo: :angel:
kafka

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:46
Ale ty co myslisz, ze ja podchodze i mowie : " Siema niunia - chcesz ze mna isc do lozka"

Najbardziej chamska reakcja spotkala mnie gdy sie zapytalem 2 laski : " Czy dzis nie maja zaloby , bo Niemcy wygraly w meczu? " Naprawde zaiste bylem chamem na potege
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez dogomaniaczka 23 cze 2012, 13:46
to jest straszne, ja się nie dziwię, że nigdy nie byliście w związkach, tylko to nie kwestia jakiś zaburzeń czy czegokolwiek, ale wygórowanych wymagań :hide: :hide: :hide:
to jest po prostu zwyczajnie DZIECINNE!!! czas chyba dojrzeć niektórym..

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:47
Marsal2 napisał(a):linka, przecież już kiedyś z nim dyskutowałaś na temat przeżycia miesiąca za 900zł. ;) Dyskusja wyglądała dokładnie tak samo jak ta. Zresztą też próbowałem z nim wtedy dyskutować, ale widać on wie wszystko lepiej i każdy kto się z nim nie zgadza jest zły i głupi.

Cieszy mnie, że tyle pań i nie tylko wypowiedziało się jak się wypowiedziało w tym temacie. :great:

Tak - mistrzu podrywu i relacji damsko-meskich. Ty zawsze masz racje

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez linka 23 cze 2012, 13:48
ajajaj89 napisał(a):Czy dzis nie maja zaloby , bo Niemcy wygraly w meczu

Poważnie? Tak powiedziałeś? :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Michuj 23 cze 2012, 13:49
Obrazek
Loża szyderców

przez ajajaj89 23 cze 2012, 13:50
A propos zauwazcie linka i marsal , ze tylko wy mnie wkurw*iacie mnie na tym forum. Reszta ma swoje zdanie i to rozumiem. Dlaczego akurat wy mnie wkurzacie, a conajmniej 100tka innych userow nie - to nie wiem. Moze dlatego , ze jestem az tak glupi ze was nie rozmumiem - moi MASTERZY

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez MadGregor 23 cze 2012, 13:50
ajajaj89 napisał(a):Ale ty co myslisz, ze ja podchodze i mowie : " Siema niunia - chcesz ze mna isc do lozka"

Najbardziej chamska reakcja spotkala mnie gdy sie zapytalem 2 laski : " Czy dzis nie maja zaloby , bo Niemcy wygraly w meczu? " Naprawde zaiste bylem chamem na potege

Jestem równie chamski dla dziewczyn, które próbują zagadać. Ale te są bardziej natarczywe i bezpośrednie. Ty sobie na to nie zasłużyłeś...
Ostatnio edytowano 23 cze 2012, 13:51 przez MadGregor, łącznie edytowano 1 raz
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez kornelia_lilia 23 cze 2012, 13:50
ajajaj89, może pokaż swoje foto tu na forum?
Może ktoś Cię oceni na dyszkę :smile:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez dogomaniaczka 23 cze 2012, 13:53
ja się nie dziwie dziewczynom które nie są miłe w odpowiedzi na takie zaczepki..nie idzie się na miasto po to by zaczepiał je jakiś obcy facet z sory, ale marnymi tekstami...nie w ten sposób poznaje się dziewczynę... :roll: :roll:
Mało osób lubi być zaczepianych na ulicy, większość sobie tego po prostu nie życzy i ma kiepskie mniemanie o osobach, które tak robią...

przez linka 23 cze 2012, 13:53
ajajaj89, żadne z nas nigdy nie powiedziało ci, że jesteś głupi - sam to robisz, tak samo jak nie obrażam cię - natomiast ty robisz to ustawicznie......
Nikt ci nie każe mnie lubić - ale tolerować musisz, potraktuj to jako trening przed prawdziwym życiem.
Dziwne jest to, że jak kogoś nie rozumiesz to się wściekasz - po co ? Co ci to da? Nie lepiej podyskutować i spróbować zrozumieć?

-- So cze 23, 2012 12:54 pm --

dominika92, a wystarczyłoby, przepraszam, mam na imię tak i tak, uważam że jesteś bardzo ładna, podobasz mi się, może dałabyś się zaprosić na kawę ?
Przyjaciel forum

Sortuj wg