Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez benzowiec84 24 lut 2015, 02:47
widzę że moje polowanie na ciasne gąski nie za bardzo mi wychodzi :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez i_am_a_legend 24 lut 2015, 02:48
Arasha, nie pomyliłem, nie uważam tylko, że niedoświadczenie seksualne musi wiązać się z wielkim zahamowaniem w tej kwestii i tworzeniem miliona kwestii problemowych (lakier na paznokciach jest "be", brudne kobiety są "dobre", tego nigdy nie zrobię, tamto jest obrzydliwe itp.). Nie wiadomo, co się komuś jeszcze spodoba. Lepiej nie mieć uprzedzeń, w żadnej dziedzinie, bo można wiele stracić.

Wskoczyłem w wątek, bo Davin i Aranjani się pojawili. ;)
i_am_a_legend

przez Arasha 24 lut 2015, 02:49
1234qwerty, ja mam szczególną intuicję, jeśli chodzi o facetów :mhm: Po prostu tak mi do Ciebie pasowało, chociaż chciałam napisać asekuracyjnie 22-24 :mrgreen: Za to ja jestem stara i pół forum już o tym wie :?

-- 24 lut 2015, 01:50 --

i_am_a_legend, wskakuj, kiedy chcesz. Mnie to nie przeszkadza :lol: Tylko pozwól każdemu do własnego zdania ! Poza tym w żadnym miejscu nie napisałam, że neguję lakier do paznokci ( który zresztą sama od jakiegoś czasu używam ), tylko nie rozumiem, żeby to był powód do szczególnego ekscytowania się tym, zwł. przez facetów :bezradny:
Ostatnio edytowano 24 lut 2015, 02:54 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1234qwerty 24 lut 2015, 02:52
benzowiec84, ciasne gąski na forum są. Tylko, że Ty polujesz na zajęte gąski :P
Arasha, a tam stara. Dostałaś tytuł III miss forum.

przez Arasha 24 lut 2015, 02:56
1234qwerty, ale Ty nie głosowałeś :why: Zresztą miss można zostać w każdym wieku ( przynajmniej na nerwicy :mrgreen: )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez 1234qwerty 24 lut 2015, 02:57
No nie w każdym na pewno.

przez Davin 24 lut 2015, 03:42
benzowiec84 napisał(a):Davin, przeproś mnie za pajaca

Jebłem. :mrgreen:
Davin

przez Argish 24 lut 2015, 09:29
Arasza jest jak matka Teresa. Każdego zrozumie, każdego ugłaska :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez wiejskifilozof 24 lut 2015, 10:00
Podoba mi się słowo ugłaska :mrgreen:

przez Arasha 24 lut 2015, 11:20
Argish, dopiero na zlocie zobaczysz, jak będę głaskała :lol: :lol: :lol: ( o ile nie będzie w okolicach Helu, Suwałk czy Świnoujścia ... swoją drogą piękne tereny :105: ).

Obiecuję od dzisiaj poprawę i niepisanie po północy ( chyba, że nie będę mogła zasnąć ) w wątku o prawiczkach ani w żadnym innym, bo potem jestem nieprzytomna :hide:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez mark123 24 lut 2015, 13:43
Arasha napisał(a):i_am_a_legend, wskakuj, kiedy chcesz. Mnie to nie przeszkadza :lol: Tylko pozwól każdemu do własnego zdania ! Poza tym w żadnym miejscu nie napisałam, że neguję lakier do paznokci ( który zresztą sama od jakiegoś czasu używam ), tylko nie rozumiem, żeby to był powód do szczególnego ekscytowania się tym, zwł. przez facetów :bezradny:

A ja nawet nie rozumiem swojego fetyszu, jak można się "ekscytować" przejmowaniem brudu lub cierpienia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez manbearpig 24 lut 2015, 14:24
i co? komuś z tego wątku udało się w końcu stracić prawictwo? :pirate:

przez Argish 24 lut 2015, 17:05
Arasha, kogo ty masz zamiar głaskać na zlocie :P
detektywmonk, oj monku :D
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez ( Dean )^2 24 lut 2015, 19:33
/cenzura/.....
Jak czytam ten temat i widzę w jak ''elitarnym''gronie się znajduję to mi ręce opadają.Fakt,jestem zjebany.Mam coś z głową.Ale aż tak zjebany to też nie jestem.Nie wiem jaką patologie osobowości mam że nie umiem wejść z nikim w bliższą relacje+odczuwam przymus wejscia w związek ale tak na prawdę go nie potrzebuje.Czuję że powinienem ale nie chce.

( Dean )^2, przestań być jęczypizdą bo wg Ciebie nikt nie zarabia dużo.

Jestem jęczypizdą.Ale też nie do końca,budo to był na prawdę chybiony strzał ale ja już jestem za stary żeby cokolwiek zmieniać.

carlosbueno napisał(a):( Dean )^2, W mojej okolicy na fachowców budowlanych od remontu czy budowy czeka się ponad rok, a znajoma firma budowlana ma zleceń na 4 lata w przód i codziennie prawie musza odmawiać tylu chętnych jest. No ale to może specyfika pasa nadmorskiego gdzie remontuje, buduje się bardzo dużo pod turystykę. Ja gdybym miał do tego głowę, chęci i smykałkę to w to bym wszedł bo widzę że im dobrze się powodzi ale to nie są żadni faceci po studiach zwykle zawodówki mają a fachu nauczyli się sami lub podpatrując innych.
A wracając do tematu to ja nawet teraz nie mam czasu na kobiety tylko niedziele mam wolna a tak praca od rana do wieczora 6 dni w tygodniu a te dziewczyny z pracy to albo mi się nie podobają a jak się jakaś podoba to mnie olewa totalnie bo pewnie na kogoś lepszego liczy.

Heh czekanie,nie ma nic wspólnego z zarobkami.Mój zjebany tatuś tez jest takim fachowcem,robi dachy.Ludzie dwa lata czekają na niego.A on jest jedną z najmniej zarabiających osób w okolicy.Za całe życie z trudem dorobił sie rozlatującej chałupki i Lanosa......A poza tym jak mówiłeś potrzeba majstra z zacięciem a nie studentów budo niestety.
Psychoanalepsja_SS napisał(a):
Dean napisał(a):Szczerze mówiąc wyglad faceta jest mało ważny jeśli jest zadbany i coś soba prezentuje.Ja niestety nie prezentuje sobą nic

A myjesz się?

Tylko pod pachami. :angel:
Tak poważnie to kiedyś byłem bardzo zadbany,moja siostra mówiła wręcz że wyglądam jak laluś.Teraz troche mniej o to dbam bo takie picowanie się sporo kosztuje wbrew pozorom a widzę że zupełnie przeciętnie dbający o siebie faceci mają dziewczyny do których ja bym raczej nie podbił nawet w szczytowej formie dbania o siebie.
disgruntled_robot napisał(a):Od 30. Na szczęście (?) po wyglądzie zewnętrznym ciężko powiedzieć, jakiś czas temu jechałem windą z jakąś znajomą sąsiadki, starsza kobieta, i zapytała mnie "liceum czy studia".

Dopiero od 30 jest czarodziej?Zdawało mi się że od 25...na pewno powyżej tego wieku jest już point of no return i powolne zbliżanie się do poziomu maga.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg