Kawa - najgorsza z najgorszych

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez INTEL 1 05 sty 2015, 19:15
Wiola ale telewizja mówi (a właściwie krzyczy) coś innego !!
A to co w telewizji nie podlega dyskusji. Jest prawdą objawioną. Wszystko inne jest spiskową teorią dziejów i knowaniami "pisiorów" oraz "moherów"
Tak więc proszę nie mieszać ludziom w głowach jakimiś knowaniami nawiedzonej laski, ktora zapewne podpisała lukratywną umowę z kawowymi kartelami... :D :D
...nie mam podpisu...

przez wel2 05 sty 2015, 19:20
INTEL 1, być może jest dokładnie odwrotnie niż mówisz. a nawet bardziej prawdopodobne że jest odwrotnie wg mnie :P
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez INTEL 1 05 sty 2015, 19:30
Odnośnie tych wszystkich "mikroelementów" "minerałów" i "witamin"
Żrę co chcę i ile chcę. Codziennie piję ze 2-3 browary, piję od cholery kawy ( 4-6), od 7 lat jem stale psychotropy absolutnie nie suplementuje i nie suplementowałem niczego i niczym.
Jakiś czas temu miałem robione badania poziomów elektrolitów we krwi ( sód , potas, MAGNEZ,wapń)
Oczywiście wyszły idealnie. Trzeba by długotrwale stosować jakąś "oczyszczającą" dietę lub w ogóle niczego nie żreć aby "wypłukać" te gówna z organizmu...
No ale prawie każdy żyje w przeświadczeniu że ma niesłychanej wagi ubytki tego czy innego "mikroelementu" co straszliwie odbija się na samopoczuciu i zdrowiu fundamentalnym.
Wychodzi na to, że choroby wynikają z niedostatecznej premedykacji i tylko takowa, zgodna z wytycznymi debilowatych filmików reklamowych może przed chorobami uchronić :D :D
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 05 sty 2015, 19:38
kartele kawowe padłem :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Rico 05 sty 2015, 19:40
Kawa ma wiele plusów, wystarczy wygooglować jakieś sensowne źródła. Żeby szkodziła to trzeba by chyba wypić dzban mocnej kawy.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Ferdynand k 05 sty 2015, 19:47
ok zmienię sposób ekstrakcji z ziaren kawy kofeiny zostanę Breaking Bad 8) :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
kartele kawowe :lol: :lol: :lol: :yeah:
Naczelny Użyszkodnik

przez wel2 05 sty 2015, 19:48
po przeczytaniu tego artykułu żałuję że tak długo nie piłam kawy :-(
może byłabym kimś innym niż teraz (robaczkiem ;-)

Ferdynand k, nie można być pewnym niczego, trzeba by było być specjalistą w danej dziedzinie, żeby mieć pewność że artykuł, badanie, nowe doniesienie jest zgodne z prawdą :-(

INTEL 1, ja np słyszałam o spisku który ma na celu wycofania z rynku ziół oraz aptecznych witamin, po to by zniewolić ludzi utrzymując ich tępymi i chorymi.
I ten spisek doszukują się w różnych dyrektywach komisji europejskiej lub WHO.
nie mam pojęcia czy to jest prawdziwe czy jakaś paranoja publikowana w necie.
można wygooglować i samemu wybadać problem i wyciągnąć wnioski.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Cognac 05 sty 2015, 23:26
Woooow, oby ten artykuł był prawdziwy, bo martwiłam się, jak to z tą kawą jest.
Ale kawa ma skłonności powodowania jeszcze czegoś - zgagi :why: A może to nie kawa?

Kawa przywraca mi chęć do działania. Budzę się do życia. Dostaję wręcz nadpobudliwości. W sumie trochę mnie to niepokoi.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez *Wiola* 05 sty 2015, 23:34
INTEL 1, Zapomniałes dodać , ze pewnie mam udziały w tym kawowym biznesie :mrgreen:
Co do minerałow , witamin itp, to powiem Ci , że głębsze "pogrzebanie" może dać naprawdę zaskakujące wyniki. Ja odkryłam u siebie sporo zaskakujących brakow, aczkolwiek nie wiążę ich raczej z dietą , a z chorobą/ami , Mam np bardzo , bardzo niski poziom Litu
Moderator

przez wel2 06 sty 2015, 05:56
Obrazek

przez tosia_j 06 sty 2015, 11:15
Pije mocną kawe rano i capucino po poludniu ;)
Wczesniej pilam duzo wiecej, po pierwszej operacji odrzucilo mnie zupelnie, po drugiej wrocilo umiarkowanie :D
outsider

przez carmen.s 06 sty 2015, 12:56
Kawa zawiera dużo antyoksydantów i nie robią się po niej zmarszczki, o.
Też chce to kartelu kawowego :D Moge wprowadzać towar na wszystkie dzielnice w mieście i do czech repablik.
Yeah, blowfishing this up.

przez Kat_ 06 sty 2015, 15:39
Forum o nazwie "nerwica", czyli z założenia miejsce dla nerwicowców a po lekturze trzech stron wynika, że 90% osób pije kawę, niektórzy nawet po kilka filiżanek dziennie. I Wy się dziwicie, że chorujecie??? Przecież kawa dla nerwicowca to jak trucizna.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez INTEL 1 06 sty 2015, 16:06
Ty kawy zapewne wobec tego nie pijesz....
Jakoś to niepicie nie działa, co?
Chyba , że wellbutrin rekreacyjnie bierzesz?
...nie mam podpisu...

Sortuj wg