Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

KatCa

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wizja weekendowego wypadu do innego miasta
 2. W moim przypadku sprawdza się oglądanie tandetnych horrorów najlepiej z lat 80. O ile w ogóle mam jeszcze siłę żeby odpalić płytkę.
 3. Wpadłam na kolejny blog, który znów uświadomił mi, że nie tylko ja mam tak gówniane życie http://w-szponach-uzaleznienia.blogspot.com/. Chociaż w sumie marne pocieszenie.
 4. Jak tak czytam forum to widzę, że mam realne zadatki na chorobę nerwową. Często bez wyraźnego powodu wprowadzam się w taki stan zestresowania, że sama siebie nie poznaję.
 5. Ostatnie dni były okropne. Dawne fobie znów dały się we znaki. Wczoraj nie wytrzymałam i musiałam się wybeczeć. Dziś jest lepiej i to mnie cieszy.
 6. Uwielbiam kawę w każdej postaci. Piję jej tyle, że przestała na mnie działać pobudzająco.
 7. Czuję dziś, że jestem na dobrej drodze do nabrania dystansu do siebie i otoczenia.
 8. KatCa

  granie na gitarze

  Ojciec też grał na elektrycznej. Kiedyś na gitarze próbowałam, ale nie mam zupełnie talentu i chyba cierpliwości. Pozostało mi słuchać.
 9. Klamka zapadła, brat zaczął leczenie w Versusmed, to jakiś nowy ośrodek (w zasadzie znajoma mamy poleciła). To dopiero początek terapii. Wszyscy jesteśmy ciekawi co z tego wyjdzie. W zasadzie to pierwsza terapia brata, taka z prawdziwego zdarzenia. Widzę, że jest trochę skołowany, no ale zobaczymy.
 10. Pocieszająca wiadomość :) U mnie nie jest tak wesoło, ale i tak lepiej niż zwykle. Niedziela o dziwo mnie dziś nie dołuje.
 11. Najlepiej jest znaleźć sobie jakieś zajęcie. Nie ma nic gorszego niż leżenie dniami w łóżku i rozmyślanie - wiem z doświadczenia niestety.
 12. Rodzina 'wzięła się' za brata i wysyła go do versusmed koło Krakowa http://www.versusmed.com.pl/ Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tym ośrodkiem?
 13. KatCa

  Uzależnienie od kawy?

  Uzależnieniem od kawy i herbaty 'zaraził' mnie ojciec. Wypijam średnio 3 kawy + 3 mocne herbaty dziennie. Przerzuciłam się na herbatę zieloną i czerwoną, czasami czuję małe spustoszenie w żołądku Nie mogłabym bez kawy.
×