Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez bee84 15 lis 2008, 18:07
Widzisz Azotox .... wszyscy się dziwią, że jestem sama ... ja też się dziwię :roll:

masakra hehe :mrgreen: .... chyba jednak jest coś ze mną nie tak
.... z resztą z całą pewnością jest ze mną coś nie tak ... przecież się u psychiatry leczę :mrgreen:

przez Azotox 15 lis 2008, 18:21
to nie z tobą coś nie tak.. tylko z ludźmi którzy cię nie dostrzegają!
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez bee84 15 lis 2008, 18:34
... to by oznaczało, że z większością facetów jest coś nie tak, a szczególnie z tymi, którzy mi się podobają ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 16 lis 2008, 05:39
bee84 napisał(a):... to by oznaczało, że z większością facetów jest coś nie tak, a szczególnie z tymi, którzy mi się podobają ;)

a który facet jest normalny :mrgreen:
Ps.pewnie zaraz posypią się posty typu "ja,ja" ;)
Ridllic

przez mefiboszet 16 lis 2008, 10:10
U siebie zaobserwowałem pewną prawidłowość: gdy dopada mnie depresja, wtedy pojawia się natrętna myśl, że czuję się podle bo jestem sam. Gdy tylko leki albo samoistna zmiana sprawią, że czuję się lepiej, zmartwienie z powodu bycia samemu znika. Stąd sądzę, że mieszam przyczyny i skutki. Bycie samemu biorę za przyczynę depresji, a to nieprawda. Na dodatek antydepresanty tak pięknie obniżają libido... ;)
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

przez Lariana 16 lis 2008, 12:39
A ja mam problem troszke..
Jak jest spokój to nikt nie podbija .Teraz nagle się rzucili..
Najgorsze jest to że na przyjaciela 100dn idę. I chyba on myśli coś więcej ==' Nie wiem czy mu napisać/powiedzieć żeby więcej nie oczekiwał ? Jest strasznie skryty i zaczyna coś kombinować.. Myślałam że da spokój i będze cicho wzdychał ale chyba w jego myśleniu robi mały podbój :/ Wkurza mnie to bo jasno nie jest określone ,sam się nie zdradzi z tym a ja wiem jak jest..
I jeszcze inna kwestia. Jak poznalam kogoś nowego to ta osoba od razu myśli że mamy parę stworzyć i strasznie się podpala ..Ja go chyba zgromiłam troche bo chciałam sprawdzić czy pasowałabym do tej osoby i czy coś czuję ,ale jednak nie ..
Chyba sobie poszukam kogoś na pokaz albo na serio bo chcę mieć spokój :(
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez depresyjny86 16 lis 2008, 14:47
Lariana-myśle,że najlepiej byloby gdybyś mu napisała/powiedziała<w sumie nie ważne jest to czy powiesz mu to czy napiszesz>,że nie może liczyć na nic więcej...bo tak to sobie bedzie robił nadzieje i sytuacja nie zostanie jasno określona jak do tej pory.Wiem że to brutalne,ale to chyba jedyne wyjscie z tej sytuacji.
:)

przez zalamanygda 16 lis 2008, 16:26
heh ja odkad mam problemy nie moge nikogo znalesc ;/ :(

przez depresyjny86 16 lis 2008, 16:39
Ja tez nie moge nikogo znależć,zresztą nie mam prawa byc z kimsbo:za gruby,chory psychicznie<w sensie że nerwice mam>,słaby charakter,ogólnie zły wygląd,w dodatku kto by chciał mieć faceta który się boi:pracy,studiów,ludzi,a już kobiet w szczególności :D<boje sie w sensie że nie potrafie rozmawiać z kobietami zresztaogólnie mam fobie spoleczną>
:)

przez Lariana 16 lis 2008, 20:03
Cn,zrobiłam jak mówiłeś :)
Okazało się że spoko ,że on wie o tym że nic więcej.. Jakoś mi się wierzyć nie chcę ,no ale chyba by nie kłamał?
A ja gdy zaczęłam żyć coraz więcej otacza mnie kandydatów .Może dokonam kiedyś wyboru bo zjawi się ten -TEN :D

przez MOCca 16 lis 2008, 20:11
Idź na całość :!:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez namiestnik 16 lis 2008, 21:01
Heh MO :) To hasło się Ciebie trzyma! :) Dobrze.

Lariana - no nie wiem kłamał czy nie. Ale to tylko cieszyć się, że masz takie powodzenie. Któryś z nich to będzie ten. Nawet jeżeli nie od razu dostrzeżony :)

przez cadarxx 16 lis 2008, 22:10
Trzeba umieć dobrze odczytywać intencje drugiej osoby. Lariana, może temu koledze rzeczywiście zalezy tylko na tym, byś poszła z nim na studniówkę i zwyczajnie się stara być miły, żebyś nie zostawiła go na lodzie.

Azotox napisał(a):to nie z tobą coś nie tak.. tylko z ludźmi którzy cię nie dostrzegają!

Nieliczne osoby są dostrzegane w sensie pozytywnym lub negatywnym. Większość to przeciętniacy, nie zwracający na siebie uwagi, tak więc nie wiem co może być nie tak z facetami, którzy po prostu nie zwracają uwagi na przeciętną kobietę.

przez Lariana 17 lis 2008, 00:35
Po prostu jego kolega się we mnie zakochał i to nie skończyło sie happy-endem.. i może tez dlatego że go znam od dawna (przyjaciela) i widzę jak czasem reaguje (dziwnie więc nie umiem wyciągnąć wniosków) Widząc jak faceci czasem robią.Nie wiadomo co kto myśli ..
Ogólnie mogę powiedzieć że lubię płeć przeciwną. Po tylu latach nienawiści do nich ,wszystkiego. Widzę że mają taką konstrukcję i tak chyba musi być..
Lubię swoich kolegów, gdy są tylko kolegami.. To daje wiele możliwości :)
Może się znajdzie kiedyś taki co będzie super ok ..
Nie oszukuje się że gdy przyjdzie to ja powiem bez lęku -tak ,od dziś się zmienie dla ciebie. Tak się nie da.. Może dlatego jest nam trudniej.. bo chcemy wszystko pstryk ,od tak..

Sortuj wg