Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez eligojot 23 wrz 2008, 23:22
A my jesteśmy jasnowidzami i ci zaraz napiszemy.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez hyron 23 wrz 2008, 23:24
eligojot napisał(a):A my jesteśmy jasnowidzami i ci zaraz napiszemy.

ok ;)

przez nanom1 23 wrz 2008, 23:52
cadarxx napisał(a):Idealny wzrost, tylko pozazdrościć. Ja mam tylko 179 cm i uważam to za największą wadę mojego wyglądu.

Ja mam jeszcze mniej :? Cóż ...takie geny :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samotna_zagubiona 24 wrz 2008, 15:45
heh... proponuję zakończyć dyskusje wyglądu na stwierdzeniu, że ile ludzi na świecie, tyle typów ciał, charakterów i upodobań. problemem jest tylko poznać osobę, która nas zaakceptuje i którą zaakceptujemy my... bo jeśli już uważamy siebie za rpzeciętnego i to akceptujemy, albo próbujemy to zmienic to co dalej można zrobić? połowa z was mi teraz napisze, że wyjśc do ludzi, iść na imprezę itd itp... a jeśli dla mnie to nie jest to? poza tym jak na imprezch bywam nie poznaję tam wcale wielu ludzi, a jak już to żaden z nich nie jest materiałem na partnera, wiec co? mam prosić koleżanki o ustawienie randki w ciemno?
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez hyron 24 wrz 2008, 16:56
Bać się być samememu to jest problem. Ja wolę być sam niż tkwić w przeciętnym związku. Akceptacja to za mało.

przez nanom1 24 wrz 2008, 17:17
daroh napisał(a):Ja wolę być sam niż tkwić w przeciętnym związku. Akceptacja to za mało.

Kurcze... ja tak na dobrą sprawę nie wiem co ,to jest ZWIĄZEK -nigdy w żadnym nie byłem. :x
Jeszcze przed ''nerwicą'' byłem na to za młody .A (teraz) w ''nerwicy'' jestem(chyba) na to za chory :lol:
Ps.A tak naprawdę ,zawsze bałem się związku z kobietą (bałem i boję się powielić związek moich rodziców -jeśli rozumiecie co mam na myśli) i to tak u mnie jest :x

przez cadarxx 24 wrz 2008, 18:36
daroh napisał(a): Ja wolę być sam niż tkwić w przeciętnym związku.

I bardzo dobrze, bo bycie z kimś tylko na jakiś czas bo tymczasowo nie ma lepszych możliwości, to szczyt chamstwa, jednak takie związki są bardzo popularne....

samotna_zagubiona napisał(a): poza tym jak na imprezch bywam nie poznaję tam wcale wielu ludzi, a jak już to żaden z nich nie jest materiałem na partnera, wiec co?

A skąd wiesz, że nie są materiałem na partnera? Naiwność ludzka nie zna granic. Wielu z nich uważa, że jak facet jest miły, mówi ciepłe słówka, piękne teksty typu, że brzydzi się zdradą, a tak naprawdę często są strasznymi szujami. Pozory bardzo często mylą. Znam takich, którzy twarzą w twarz zawsze są milutcy, a za plecami mówią bardzo nieprzyjemne rzeczy.

przez nariko19 24 wrz 2008, 20:01
a ja mam 170 i dobrze mi stym. Tak naprawde nie liczy się wygląd zewnetrzny tylko nasza dusza, charakter trzeba się poprostu zgrac z drugą osobą. Ja nie stety nigdy sie nie odwarze by sie przedkimś otworzyc jestem w potwornym stanie ( lęk do ludzi czy cuś) . Cieszko mi jest gdy widze osoby w moi wieku ktuzy mają kogos. Widze ich szczęcie i boli minie to bo wiem ze jeszcze 3 moze 4 lata temu byłem taki sam jak oni . Patrzyłem na zycie zawsze uśmiechnięty , dziewczyny do mnie lgneły , wszystko prysło wras z depresją. Smutek ktury mnie ogarnoł męczy mnie i wszystkich kturzy widzą moje cierpienie. ahh singiel forever

przez samotna_zagubiona 24 wrz 2008, 20:11
cadarxx napisał(a):
samotna_zagubiona napisał(a): poza tym jak na imprezch bywam nie poznaję tam wcale wielu ludzi, a jak już to żaden z nich nie jest materiałem na partnera, wiec co?

A skąd wiesz, że nie są materiałem na partnera? Naiwność ludzka nie zna granic. Wielu z nich uważa, że jak facet jest miły, mówi ciepłe słówka, piękne teksty typu, że brzydzi się zdradą, a tak naprawdę często są strasznymi szujami. Pozory bardzo często mylą. Znam takich, którzy twarzą w twarz zawsze są milutcy, a za plecami mówią bardzo nieprzyjemne rzeczy.

no właśnie widzę że nie są. po ich zachowaniu. po tym że nie moge z nimi wspólnego tematu znaleźć. że nie zachowują się klturalnie, albo właśnie udają fajnych i miłych, a po wypiciu kilku łyków mocniejszego trunku zaczynają już być inni [kilku- nie znaczy że są już mocno wstawieni dla jasności]
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez hyron 25 wrz 2008, 01:25
samotna_zagubiona, wiesz co? nic :)
Jak już znajdziesz jakiegoś odpowiedniego to będze szczęśliwy że nie zostałaś rzucona przez 10 facetów.
Dla mnie taka kobieta nie ma wartości. Dla 10 była niewystarczająca i ja ją miałbym brać...
No chyba że wolisz tkwić w przeciętnym związku.

Przypomniał mi się dowcip :D
Facet miał trzy przyjaciółki i w którymś momencie musiał się zdecydować którą z nich poślubić. Dlatego postanowił zrobić test. Każdej dał po 4 tysiące złotych i czekał co będzie.

Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera, solarium i kosmetyczki. Wraca i mówi:

- Chce być najpiękniejsza, ponieważ cię kocham! Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i tysiąc puszek piwa. Wraca i mówi:

- To moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham!

Trzecia przyjaciółka wzięła pieniądze, zainwestowała. W krótkim czasie zarobiła 250 procent. Pieniądze znów zainwestowała i tak je pomnożyła, że dorobiła się wielkiego majątku. Wraca i mówi:

- Je te pieniądze zainwestowałam i zarobiłam tyle, aby wystarczyło na naszą wspólną, szczęśliwą przyszłość, ponieważ cię kocham!

Facet był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami. Przemyślał wszystkie za i przeciw i ożenił się z tą, która miała największe cycki.

Morał: mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę.

przez depresyjny86 25 wrz 2008, 01:32
A ja już nie wierze w to że zk imś będe ostatecznie.Rodzina uważa mnie za debila,idiote,człowieka z którego należy się tylko nabijać,o wyglądzie zombie i debilnym charakterze...chciałbym byc kimś innym........
:)

przez hyron 25 wrz 2008, 01:56
Zmień to!

przez wróbelek Elemelek 25 wrz 2008, 10:02
człowiek nerwica, dokładnie zmień to, przecież tylko ty wiesz jaki jesteś... jak ktoś się z ciebie śmieje, to nie reaguj na to wogóle... nie daj się komukolwiek zmiażdżyć wzrokiem śmiechem czymkolwiek ;) zacznij działac już teraz i zobaczysz, ze kilka tygodni i będize lepiej ;) trzeba walczyć, musisz mieć do siebie szacunek, jak ty go nie będizesz miał, to inni ludzie też na pewno nie, więc - zadanie na dziś - podnosimy samoocenę ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez SZAv 25 wrz 2008, 10:26
Witam wszystkich!!! :smile:
Od pewnego czasu przypatruje się waszym postom oczywiscie je tez czytam :mrgreen:
Zapewne dziwnie to zabrzmi ale zakochanie czy miłość może wiele dobrego wnieść w nasze życie :D
Trzeba tylko w to uwierzyć - nie raz wiara wyciągała ludzi z najgorszych opresji i chorób !!!

Sortuj wg