Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez CzarnaZebra 06 mar 2008, 19:21
może "nasza klasa" się jak zwykle wywaliła i już nie chciała podnieść. Jak po 5 razy z rzędu usiłowałam w różne dni zalogowac się na to paskudztwo żeby przeczytać wiadomości to uznałam ze mam dosyc i tyle. A ta strona ma to do siebie że najpierw się otwiera a potem wywala jak coś klikniesz, np. "przyjmij zaproszenie" wiec powód może być banalny
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez IceMan 06 mar 2008, 19:35
Do internetowych stronek bym nie przywiązywał większej uwagi, szczególnie że owa dziewczyna może zbytnio ich nie brać na poważnie. Najważniejsze będzie to co Anonim usłyszysz od niej prosto w oczy.
Przyjaciel forum

przez bakus 06 mar 2008, 19:59
Eh ja teraz powiem wam coś...
Z dnia na dzień mam ochotę pójść do jakieś panny z odloty.pl ...
Szukam wszystkich możliwych sposobów by sie "wyleczyć"(nie chodzi o prawictwo)... ale z innej strony moge tego żałować... :/
Jestem totalnie zagubiony przez ostatnie dni :(
HELP !! :(
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 06 mar 2008, 20:16
Jeżeli chodzi o sprawy typu odloty.pl wiedzę mam praktycznie zerową, ale ogólnie słyszałem że tylko poczucie winy można sobie takimi atrakcjami wyrobić, więc nie polecam.... Ale w jakiej sprawie jesteś zagubiony, w czym problem?
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 06 mar 2008, 20:18
bakus napisał(a):Eh ja teraz powiem wam coś...
Z dnia na dzień mam ochotę pójść do jakieś panny z odloty.pl ...
Szukam wszystkich możliwych sposobów by sie "wyleczyć"(nie chodzi o prawictwo)... ale z innej strony moge tego żałować... :/
Jestem totalnie zagubiony przez ostatnie dni
HELP !!

Witaj w klubie zagubionych.Mam podobny problem co ty (jestem dziewica ) i tez nieraz mam ochote isc na impreze ,upic sie i rzucic sie na jakiegos faceta...ale po co,zebym potem miala kaca moralnego ,ze w chwili desperacji zrobilam cos bezmyslnie...wole poczekac (moze bede czekala do u...smierci ale coz :roll: )...podobno cierpliwosc jest zaleta :roll: ale nie wiem czy u nerwicowcow :roll: szczerze to nie wiem jak ci pomoc bo ja sama nie umiem sobie pomoc :(
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez IceMan 06 mar 2008, 20:28
Mam tak jak wy ale i tak wolę czekać. Coś mi mówi że to mi na siłe nic nie da. Widocznie trzeba będzie czekać na swoją chwilę...
Przyjaciel forum

przez bakus 06 mar 2008, 20:46
ALEKS*OLO napisał(a):Witaj w klubie zagubionych.Mam podobny problem co ty (jestem dziewica ) i tez nieraz mam ochote isc na impreze ,upic sie i rzucic sie na jakiegos faceta...ale po co,zebym potem miala kaca moralnego ,ze w chwili desperacji zrobilam cos bezmyslnie...wole poczekac (moze bede czekala do u...smierci ale coz Rolling Eyes )...podobno cierpliwosc jest zaleta Rolling Eyes ale nie wiem czy u nerwicowcow Rolling Eyes szczerze to nie wiem jak ci pomoc bo ja sama nie umiem sobie pomoc

Jak jesteś łądna to tylko kwestia czasu aż facet wyjdzie z inicjatywą do Ciebie. Bycie dziewicą to "mniejsze" "przekleństwo" niż bycie Prawiczkiem.
Facet żeby miał pewność siebie to nie moze byc prawiczkiem. A kobiety lubią pewnych siebie gości... takwiec ja juz sam nie wiem... czekać czy nie. A zresztą nawet jeśli, to jaka jest szansa ze trafie na ładną dziewice? Prawie zerowa ;/
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez ALEKS*OLO 06 mar 2008, 20:48
Tylko nawet nie chodzi o sam sex ,tylko o to czy ktos wytrzyma z osoba z lekami ,ze mna chora na nerwice,ktora przez fobie ,lęki nie moze wyjsc normalnie z domu ,zyc normalnie tylko zawsze jest jakies ALE :( zawsze jakis problem nie pojde do kina bo dostane ataku ,nie wyjde z domu bo mam depresje no i kolo sie zamyka :roll: a jesli juz sie odwaze to zawsze sie pojawia atak i koniec . :cry: klapki na oczach skupiona tylko na ataku :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:52 pm ]
w sumie to ja bym wolala zeby to byl i moj i chlopaka pierwszy raz...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:00 pm ]
bakus napisał(a):Jak jesteś łądna to tylko kwestia czasu aż facet wyjdzie z inicjatywą do Ciebie

co z tego ze wyjdzie jak ja zawsze czuje jakis lek obawe ,obawe przed atakiem i czar pryska :(
bakus napisał(a):Bycie dziewicą to "mniejsze" "przekleństwo" niż bycie Prawiczkiem

a co to za roznica?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:03 pm ]
bakus napisał(a):Jak jesteś łądna to tylko kwestia czasu aż facet wyjdzie z inicjatywą do Ciebie

co z tego ze wyjdzie jak ja zawsze czuje jakis lek obawe ,obawe przed atakiem i czar pryska :(
bakus napisał(a):Bycie dziewicą to "mniejsze" "przekleństwo" niż bycie Prawiczkiem

a co to za roznica?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:18 pm ]
bakus napisał(a):A zresztą nawet jeśli, to jaka jest szansa ze trafie na ładną dziewice? Prawie zerowa ;/

wcale nie zerowa :mrgreen:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez bakus 06 mar 2008, 21:24
no przecie mówie, że prawie :P
P.S odezwe sie na gg, chyba nie masz nic przeciwko :>?

przez ALEKS*OLO 06 mar 2008, 21:31
bakus napisał(a):P.S odezwe sie na gg, chyba nie masz nic przeciwko :>?

bedzie mi milo :mrgreen:

ExModerator

przez xCarmen 06 mar 2008, 22:13
a jaaa .. zostane dziewica do ślubu xd .. jak Britney :mrgreen:

Ja jestem singielką. :D i jak narazie mi z tym doobrze. Przyznam ze jak widze moje kolezanki ktore maja takie dziwne klopoty z facetami to mi sie odechciewa angazowac w zwiazek z kimkolwiek... zereszta nie mam takiej mozliwosci nawet, bo nie wychodze z domu .. Chociaz jakbym sie uparla to z kilku znajomosci z gg moglabym zrobic zwiazek ale chyba nie o to chodzi w tym ...

Pozatym mam takie szczescie ze przyplatuja sie do mnie panowie ktorzy hmm nie pociagaja mnie , (przedewszystkim( intelektualnie :)

Nie ma dla mnie faceta na tym świecie a ten ktorego sobie wybralam jest nieosiagalny no nie ? Iceman cos o tym wie ;)
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 06 mar 2008, 22:42
xCarmen napisał(a):i jak narazie mi z tym doobrze

zawsze wybieraj to z czym Ci dobrze ;)
xCarmen napisał(a):Chociaz jakbym sie uparla to z kilku znajomosci z gg moglabym zrobic zwiazek ale chyba nie o to chodzi w tym ...

Chodzi o to żebyś była szczęśliwa z tego wyboru który podejmiesz ;)
xCarmen napisał(a):Nie ma dla mnie faceta na tym świecie a ten ktorego sobie wybralam jest nieosiagalny no nie ? Iceman cos o tym wie

co nieco wiem :smile:
Przyjaciel forum

przez xCarmen 06 mar 2008, 22:48
IceMan napisał(a):co nieco wiem

umieram z tesknoty :(, zycie jest okrutne zabiera mi to co powinno byc moje xD

IceMan napisał(a):Chodzi o to żebyś była szczęśliwa z tego wyboru który podejmiesz

Nie chce zadnego faceta z gg ktory pyta sie " co zrobisz z nami " skoro nie ma zadnych "nas" bo go na oczy nie widzialam. Wole isc do zakonu i tam poswiecic swe zycie w sluzbie Bogu :D

Prawdziwa milosc jest tylko jedna , a ja juz swoja przezyłam.
( jak myslicie do ktorego zakonu sie mam wybrac?:D)
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Tromgenn 06 mar 2008, 23:43
xCarmen napisał(a):Prawdziwa milosc jest tylko jedna , a ja juz swoja przezyłam.
( jak myslicie do ktorego zakonu sie mam wybrac?:D)

No co ty jaki zakon jaka jedyna miłość? I to i to niedobrze i nieprawda.

Nie czekaj na miłość. na 100% jakiś fajny chłopak się Tobą interesuje tylko nie widzisz tego. :D

IceMan napisał(a):
xCarmen napisał(a):i jak narazie mi z tym doobrze

zawsze wybieraj to z czym Ci dobrze ;)

Nie. Wybierz to z czym ci będzie lepiej :D

Sortuj wg