Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:24
take napisał(a):
cheiloskopia napisał(a):Take walnij sobie baranka o ścianę. Może pomoże.

Chodzi tu o uderzenie głową w ścianę? To może zaszkodzić zdrowiu. Odpada. Widzę też, że masz INNY pogląd na życie niż ja.

Czy moja postawa wzbudza w was pogardę czy niesmak? Czy moje posty są dla was bulwersujące? Czy oburza was to, że lepsze wydaje mi się posiadanie renty socjalnej niż pracowanie "ZA GROSZE", byleby mieć na jedzenie i dojazd? I to mając orzeczenie, wg którego wskazano, że jestem niezdolny do pracy? Moja mentalność rzeczywiście może być zbuntowana przeciwko temu okrutnemu światu, gdzie zło, cierpienie, bieda, wyzysk, rozpusta, pijaństwo się panoszą.

sam bedac na rencie bedziesz wyzyskiwał innych... więc przeczysz samemu sobie ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:25
cheiloskopia napisał(a):
Sigrun napisał(a):take, doczytałam... rodzice Cie utrzymuja... rzeczywiscie... jest sie czym chwalic :great:

Bo Ty nie nadążasz za jego mentalnością, Sigrun; jego mentalność nakazuje czerpanie satysfakcji z pracy i uzyskiwanie wysokich zarobków. Jak pokonać własną mentalność? Gdyby poszedł do pracy, która z jego mentalnością się kłoci - zdradziłby sam siebie ;)

no bo ja głupia i prosta jestem... i pracuje żeby miec co do garnka włożyc nie żerując na rodZicach... bo juz dawno skonczylam 18 lat. Ech...

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:25
take napisał(a): Moja mentalność rzeczywiście może być zbuntowana przeciwko temu okrutnemu światu, gdzie zło, cierpienie, bieda, wyzysk, rozpusta, pijaństwo się panoszą.

i DEBILIZM.
Przepraszam Take; sama nie myślałam, że tak kiedyś komuś tutaj pojadę, ale...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:26
cheiloskopia napisał(a):
take napisał(a):
cheiloskopia napisał(a): Moja mentalność rzeczywiście może być zbuntowana przeciwko temu okrutnemu światu, gdzie zło, cierpienie, bieda, wyzysk, rozpusta, pijaństwo się panoszą.

i DEBILIZM.
Przepraszam Take; sama nie myślałam, że tak kiedyś komuś tutaj pojadę, ale...

... czasami trzeba.

przez take 13 wrz 2015, 16:29
Ze śmiechu? Śmieszne są tu moje nienormalne objawy psychiatryczne (w tym wypadku perwersje)? Dla mnie też moje dziwactwa mogą być zabawne.

Dla mnie agresywni ludzie, którzy agresywnie krzyczą na innych jakby chcieli kogoś ukarać fizycznie, wyzywają czy używają wulgaryzmów, wyglądają na złych, "prostaków", "gburów", niedobrych stosujących przemoc. Moim rodzicom takie zachowania się często zdarzały. Nie jest przyjemnie "paść ofiarą" tak zachowującej się osoby.

A co moi rozmówcy by zrobili, gdyby mieli diagnozę zespołu Aspergera czy innego całościowego zaburzenia rozwoju, doświadczenie wieloletniego gnębienia przez rówieśników (zwłaszcza w szkole), pełno fiksacji i natręctw, powolność potęgowaną przez neuroleptyk? Nie jestem takim "normalnym" człowiekiem, lecz osobą "upośledzoną społecznie". A tacy na rynku pracy mogą mieć szczególnie źle. Nie chcę już nigdy w życiu doświadcza czegoś podobnego do tego, co spotykało mnie w czasie edukacji.

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:34
Oj, jaki Ty jesteś biedny, naprawdę...
Źli rozmówcy, a fuj! Sami są zdrowi jak przysłowiowe konie i mieli bajkowych rodziców, więc nie rozumieją, ze twoi czasem cię ofukali, zarabiają pewnie krocie, bo psychoterapeuci poznajdywali im pracę, a ich partnerzy nie pierdzą... Łatwo im się wymądrzać. Mówimy STOP tym gburom i prostakom.

Ponawiam propozycję: baranek dobrze zrobi twojej mentalności.

przez take 13 wrz 2015, 16:42
Mógłby spowodować raczej uszkodzenie mózgu niż poprawę stanu zdrowia psychicznego.
F21, F42.2, F84.5

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:48
take napisał(a):Mógłby spowodować raczej uszkodzenie mózgu niż poprawę stanu zdrowia psychicznego.

juz chyba jest uszkodzony :hide:

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:49
cheiloskopia napisał(a):Oj, jaki Ty jesteś biedny, naprawdę...
Źli rozmówcy, a fuj! Sami są zdrowi jak przysłowiowe konie i mieli bajkowych rodziców, więc nie rozumieją, ze twoi czasem cię ofukali, zarabiają pewnie krocie, bo psychoterapeuci poznajdywali im pracę, a ich partnerzy nie pierdzą... Łatwo im się wymądrzać. Mówimy STOP tym gburom i prostakom.

Ponawiam propozycję: baranek dobrze zrobi twojej mentalności.

niestety na tym forum nie ma opcji klikniecia "lubie to" ;)

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:53
Idę stąd, bo MOJA MENTALNOŚĆ każe mi unikać wku*wiających typów.
Powodzenia, Take :great:

przez jetodik 13 wrz 2015, 18:33
słuchajcie ale to już jest niesmaczne, temat jest o dziwactwach, a nie o personalnym ataku użytkowników.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 19:00
jetodik napisał(a):słuchajcie ale to już jest niesmaczne, temat jest o dziwactwach, a nie o personalnym ataku użytkowników.

A - jeśli mogę zapytać - pisanie bezeceństw o palcach w odbycie nie kłoci się trochę z Twoimi przekonaniami religijnymi?

przez jetodik 13 wrz 2015, 19:11
cheiloskopia, może i kłóci troche ale znacznie bardziej się kłóci taki atak na kogoś.
ale nie kłóci się z tematem wątku ;) choć to chyba nie jest osobliwość bo wielu facetów to lubi.

kolejna sprawa, Take chyba lepiej wie jak wyglądają jego możliwości na rynku pracy, więc Wasze wypowiedzi pomijając, że spam są troche mało sensowne.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez take 13 wrz 2015, 19:29
Chociaż komentarze nie zawsze były właściwe, to taka pogawędka może mnie podbudować na duchu. Ktoś się zajął moim problemem. Ponownie okazało się, że jestem naprawdę irytujący. A co do rynku pracy -

Znalazłem taki fragment o seksualności osób z "psychopatią autystyczną" (zespołem Aspergera) - według mnie nie musi to pasować do wszystkich osób (nie każda osoba z ZA musi być aseksualna lub, tym bardziej, perwersyjna od dzieciństwa):

They may be asexual or without interest in sex, and remain so into adulthood, or, in the majority of cases, have a disturbed, deviant sexuality (like fetishism or homosexuality) which becomes expressed from an early age on, often without shame and in an exhibitionistic manner. They may never in their life have normal sexual relations or achieve a healthy, mature sexuality that is harmonically integrated with the personality.

[tłumaczenie]"Oni mogą być aseksualni lub pozbawieni zainteresowania płciowością, i tacy pozostać w dorosłości. Ale, w większości przypadków, posiadają oni zaburzoną, zboczoną seksualność (jak fetyszyzm lub homoseksualizm), która jest wyrażana od wczesnego wieku, często bez wstydu lub w ekshibicjonistyczny sposób. Oni mogą nie mieć nigdy w swoim życiu normalnych seksualnych relacji lub osiągnąć zdrowej, dojrzałej seksualności, która jest harmonicznie zintegrowana z osobowością".

http://paulcooijmans.com/asperger/asper ... rized.html

Sortuj wg