Jestem gruba, dlatego nikt na mnie nie zwraca uwagi ;(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ona_22 20 sie 2011, 14:41
ohh Paranoja! Widziałam twoje zdjęcia iiii chyba załamałam sie jeszcze bardziej :P Jak Ty piszesz, ze jesteś tak bardzo gruba, że nie możesz patrzeć na swoje uda, etc. to ja już dawno powinnam zamknąc się w ciemnej piwnicy, serio .
Także proszę, nie dołuj ludzi, którzy naprawdę sa grubi , np. mnie :P
Wyglądasz naprawdę dobrze! Więcej pewności siebie a na pewno znajdziesz odpowiedniego mężczyznę! :)
Pozdrawiam ciepło
Człowiek jest zbyt skomplikowany, by opisać go słowami...

przez *Monika* 20 sie 2011, 14:56
ona_22, Zgadzam się z Tobą :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Lolita 20 sie 2011, 16:04
Pamiętam jej słowa, znam je na pamięć

To tylko słowa. Tylko jej słowa. I jak nie będziesz chcieć, to tak nie będzie. ;)

-- 20 sie 2011, 16:08 --

Widzę te wszystkie szczupłe, prawie nagie i prężące się laski, za którymi faceci latają jak muchy koło gówna.

Ta... panienki na jedną noc. Też byś chciała żeby facet Cię przeleciał i nawet nie za pamiętał twojego imienia.
Jak byś się wtedy czuła ?

A ja siedzę sama, jak sierota, na mnie nikt nie spojrzy, nikt nie zaczepi, nikt nie postawi drinka....

Po co czekać ? Możesz sama do kogoś zagadać ?
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sorensen 20 sie 2011, 17:18
Lolita napisał(a):Ta... panienki na jedną noc. Też byś chciała żeby facet Cię przeleciał i nawet nie za pamiętał twojego imienia.
Jak byś się wtedy czuła ?

Hmm w tym momencie przyszło mi do głowy pytanie - czy lepiej być taką przysłowiową panienką na jedną noc która ma ogromne wzięcie u facetów czy może taką na którą żaden nie spojrzy? Bądź co bądź ta pierwsza ma większe szanse na poważniejszy związek (jeśli tego oczywiście chce) bo wśród tych wszystkich bzykaczy trafią się też sensowni goście.

przez Lolita 20 sie 2011, 19:24
Bądź co bądź ta pierwsza ma większe szanse na poważniejszy związek

hmm... ani ta pierwsza a ni ta druga. To jest indywidualna sprawa każdego,każdy człowiek jest inny każdy ma jakieś problemy kompleksy itd.
Ja np. nie wierze że problemy paranoi znikną w momencie kiedy schudnie, bo może być tak że ważąc 50 kg. będzie dalej uważać się za grubą.

bo wśród tych wszystkich bzykaczy trafią się też sensowni goście.

A tego nie wiem, na żadnego sensownego faceta nie trafiłam.
Mimo to nie uchroniło mnie to przed popełnieniem błędów przez naiwność i wiarę w księcia z bajki która była totalną ułudą . ;)
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez Paranoja 21 sie 2011, 12:31
wiem, że jak schudnę chociaż trochę to moje poczucie wartości wzrosnie, ja to wiem... pamięam jak schudłam prawie 10 kilo i nagle większość kolesi którzy mi się podabali wczesniej ale 'jakoś mieli mnie w dupie" zaczeli zwracać na mnie uwagę. Mało tego nagle każdy sie kochal we mnie!!!! a wystarczyło schudnąć 10 kilo, ja nabrałam pewności siebie, oni zobaczyli we mnie atrakcyjną laskę
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Margolka 21 sie 2011, 12:45
Paranoja, no i co z tego kochania wyszło? Jesteś z którymś? A jak już schudniesz ponownie i złapiesz na figurę kolesia a potem przytyjesz znowu, bo wiadomo efekt jojo albo hormony, albo leki a on Cię oleje z tego powodu też wzmocni Ci się poczucie wartości? No chyba, że się zdąży tak zakochać w Twojej osobowości, że dodatkowe cm nie będą mu już przeszkadzały. Odchudzaj sie ale nie przesadzaj, bo jak czytam forum dziewczyn z anoreksją to przepraszam ale wolę już mieć trochę dodatkowych kg.
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez Paranoja 21 sie 2011, 13:01
zazdroszczę tym które maja anoreksję, chude zawsze wygląda lepiej we wszystkim niż grube.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Margolka 21 sie 2011, 13:06
Paranoja, czy Ty czytałaś wszystko co te dziewczyny przechodza? To, że tez nienawidzą swojego ciała pomimo, ze jest szczupłe? Że nie mogą jeść, ze wypadają im włosy, ze pewnie nigdy nie będą matkami, bo mają tak wyniszczone organizmy? Tego chcesz w imię szczupłej sylwetki? Normalnie się za głowę łapię do czego doprowadziły współczesne czasy i ten wymyślony model kobiety.
Ostatnio edytowano 21 sie 2011, 13:07 przez Margolka, łącznie edytowano 1 raz
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez kite 21 sie 2011, 13:06
Paranoja napisał(a):zazdroszczę tym które maja anoreksję

:shock:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Doom 21 sie 2011, 13:17
A prawda jest taka że: słyszałam opinię chłopaka, który woli te pulchniejsze (większość jego kolegów podziela jego zdanie), ponieważ jak on to określił dziewczyny takie maja "fajny seksowny trzęsący się tyłek", na chudą to oni nawet nie zwróciliby uwagi. Więcej ciałka - co najczęściej związane jest z większym biustem, który przyciąga wzrok męski.

Oczywiście nie chodzi mi tu o osoby otyłe, które po prostu dla samego zdrowia powinny troszkę zredukować wagę do zdrowego poziomu.

A i wcale to nie jest prawda, że osoba chuda we wszystkim dobrze wygląda - przeważnie większość ubrań wisi jak na jakimś wieszaku, wygląda to żałośnie, dekolt za duży, bo małe piersi, mało kobiecości przez co wygląda się jak dziecko.

Moja prywatna opinia to lepsza "gruba" i przebojowa , pewna siebie, wesoła niż chuda, niesmiala zamknięta w sobie itp.

pozdrawiam.

przez Zenonek 21 sie 2011, 13:19
Paranoja napisał(a):wiem, że jak schudnę chociaż trochę to moje poczucie wartości wzrosnie, ja to wiem... pamięam jak schudłam prawie 10 kilo i nagle większość kolesi którzy mi się podabali wczesniej ale 'jakoś mieli mnie w dupie" zaczeli zwracać na mnie uwagę. Mało tego nagle każdy sie kochal we mnie!!!! a wystarczyło schudnąć 10 kilo, ja nabrałam pewności siebie, oni zobaczyli we mnie atrakcyjną laskę

Skoro wiesz na 100%, ze bedziesz szczesliwa/szczesliwsza niz teraz jezeli schudniesz to NIE ma sie nad czym zastanawiac. Dietetyk, dobre kosmetyki ujedrniajace cialo, dobra L-karnityna i 50-60 minut aeorobow 4-5 razy w tygodniu.

Ja nie wiem naprawde czemu az tak zdolowana jestes faktem kilku kg za duzo...Przeciez to mozna zmienic !!!

Nie mozna bezpiecznie i bez duzej ingerencji zmienic twarzy, karnacji, krzywych nog...ale wage i jedrnosc ciala mozna.

Nie ma w Twoim miejscu zamieszkania zadnej dobrej silowni ?

przez kite 21 sie 2011, 13:26
bardzo chude dziewczyny mają taką.. hmm.. chłopięcą figurę
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Badziak 21 sie 2011, 14:03
kite napisał(a):bardzo chude dziewczyny mają taką.. hmm.. chłopięcą figurę

Doom napisał(a):A i wcale to nie jest prawda, że osoba chuda we wszystkim dobrze wygląda - przeważnie większość ubrań wisi jak na jakimś wieszaku, wygląda to żałośnie, dekolt za duży, bo małe piersi, mało kobiecości przez co wygląda się jak dziecko.

:roll:
Na obronę "żałośnie wyglądających wieszaków o chłopięcej figurze" powiem, że widok wylewających się kilogramów jest obrzydliwy. Cellulit razi po oczach, a ciało trzęsące się jak galareta przy każdym ruchu naprawdę nie wygląda dobrze. Nie ma co zaklinać rzeczywistości - grube nie jest piękne.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Sortuj wg