Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem gruba, dlatego nikt na mnie nie zwraca uwagi ;(


Rekomendowane odpowiedzi

Idź na terapie,cała reszta na niewiele się zda jeżeli nie zmienisz swojego postrzegania siebie i świata.Każdy miał jakąś matkę niekoniecznie cudowną,rodziców się raczej nie wybiera,a tkwienie w przeszłości do niczego prowadzi.Teraz od Ciebie zależy jak będziesz się czuła żyła!nie od matki,ojca etc..najbardziej sama możesz sobie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie nie znam, ani Ciebie nie widziałam ;)

Więc nie wiem co to znaczy u Ciebie - gruba.

Ile konkretnie ważysz ???

>

A jeśli to tajemnica - to powiedz mniej więcej ile masz kg nadwagi.

 

Dalej co sobie myślę --->

- 99 % otyłych robi podstawowy błąd w diecie.

Jeśli tyjesz na diecie to znaczy, że masz ją ŻLE skomponowaną.

Piszesz o owocach, a akurat je pownnaś wywalić z diety ... no ale nie w tym rzecz, żeby Ci punktować co źle jesz.

Przede wszystkim UDAJ SIĘ DO DIETETYKA bo takie "modne diety" z netu są przeważnie złe.

Dietetyk ustali Ci konkretnie jak i co jeść, a przede wszystkim doprowadzi twój metabolizm DO NORMALNOŚCI .

I po takiej diecie, chudnie się zdrowo, ale powoli ... natomiast stabilnie ;)

 

- przy jakiś problemach z kręgosłupem, bardzo dobry jest ... spacer.

A im mniej będziesz ważyć, tym więcej aktywności fiz. będziesz mogła uprawiać.

I też podstawą jest regularność. Zdaje sobie sprawę jak strasznie trudno wyłuskać czas na dodatkowe zajęcia - ale 30 min spaceru dziennie nie jest jakimś kosmosem ;)

 

- zamieściłam z dziale "anoreksja/bulimia" filmik.

Generalnie nie lubię tego typu filmów, ale myślę że ten ma w sobie całkiem fajne przesłanie ;)

 

A i jeszcze na koniec pozwolę sobie może i niemiło napisać:

Na osoby grube ZWRACA się uwagę, bo są WIDOCZNE ;) większe, nietypowe.

Oczywiście, nie zwraca się na nie uwagi w takim sensie jak piszesz.

I wbrew bdzurnym gadaniom - wygląd MA ZNACZENIE. I myślę, że Ty doskonale to znasz.

Sama - byłam w rozmiarach XL i S, więc wiem o czym piszę. Jak inaczej ludzie Ciebie traktują, jak inny jest świat w zależności od tego, jak wyglądasz. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

essprit, dziękuję za wypowiedź. ile ważę? 73 kilo przy 170 cm wzrostu, pewnie powiecie, że nie ma tragedii, że przesadzam... tak, wiem, że tak powiecie. Ale jest tragedia dla mnie. Jak chodze to czuję jak mi brzuch skacze co mnie krępuje.

 

U dietetyczki byłam, powiedziała, że nie może mi nic zarzucić do mojej diety (miałam rozpisane kilka dni w których zapisywałam wszystko co zjadałam), dała mi pewne rady i wskazówki i powiedziała, że nie ma bata, żebym nie schudła co najmniej 2 kilo. i owszem... zmieniło się coś, przytyłam 4 kg. im bardziej myślę o tym, że chce schudnąć tym bardziej tyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz :!: Przesadzasz :!::why: nie myśl juz o tej swojej wadze im wiecej o tym myślisz tym jest gorzej..pogłebiasz problem z terapeutą rozmawiaj bo problemy najwieksze sa natury psychicznej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To porozmawiaj :!: słonko on ćie nie bedzie osądzał tylko ma ći pomóc od tego jest :nono:

 

-- 19 sie 2011, 16:47 --

 

porozmawiaj skoro masz z tym taki problem to jedyne rozsądne wyjście :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myslalas o dysmorfofobii ? Wiadomo ze sa rozne poziomy tej choroby od lekkich az do wyniszczajacych.

 

Jest to ciezka choroba i najczesciej leczy sie ja antydepresantami i terapia...

 

 

Moze sproboj profesjonalnego treningu , Wedlug mnie piersze trzeba naprawde schudnac.

 

Dlaczego ? Bo wtedy bedziemy wiedzieli z jakim schorzeniem mamy do czynienia.

 

MOze byc , tak, ze jak poprzez odpowiedni trecning i suplementacje osiagniesz wymarzona figure i jedrne cialo to staniesz sie a automatu pewa siebie i szczesliwa. To jest wariant uporoszczony i optymistyczny, ale mozliowy. Jesli sie nie uda od razu stac pewna siebie to i tak jest lepiej niz bylo, bo nie bedziesz miala juz nadwagi.

 

Czasami rozwiazanie problemu zadziala lepiej niz milion sesji terapeutycznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, nie słyszałam o dysmorfofobii. Wydaje mi się jednak, że gdybym mogla zrzucić te nadprogramowe kg, które mi przybyły nie wiem skąd to byłabym szczęśliwa. Teraz ja unikam wyjść, wolę siedzieć w domu, niż wyjść i się spotkać z kimś. Nawet jak już jakis facet mnie zaczepi np na imprezie to ja wiem, że to tylko dlatego, że jest pijany więc leci na każdą, ale gdyby był trzeźwy to na pewno by na mnie nie spojrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dietę dobrą ... to zacznij się ruszać więcej.

 

Nie raz na tydż.

Ale codziennie !

A żeby spalać tkankę tłuszczową - to minimum 40-45 minut treningu aerobowego.

 

A propos tematu ;) - gdybym była facetem i widziała dziewczynę, która "krzyczy": "jestem gruba, głupia i nieciekawa" to obojętnie jakbyś wyglądała, nie podeszłabym.

Głowę naprawić ;) a potem ciało !

A w międzyczasie ćwiczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, ty straszne paranoje tutaj wypisujesz 73kg przy 170 wzrostu, no błagam... Dokopałam się do Twoich zdjęć w ludziach z forum i nawet jak przytyłaś od tamtego czasu to ktoś powinien Ci skórę przetrzepać i to porządnie, tak, żeby głupotę z głowy wybić. Kobieto przecież faceci uwielbiają zaokrąglone kobiety, ja przy tym samym wzroście ważę dużo, dużo więcej i nie mam z tym żadnego psychicznego problemu, raczej zdrowotny a z facetami tym bardziej, nawet po trzeźwemu mnie lubią :smile: Więc jak Ci przeszkadza "tusza" to spokojnie się odchudzaj nie żądając natychmiastowego efektu a w międzyczasie wychodź i używaj życia. Potańcz, pospaceruj, bo od siedzenia w domu tyłek Ci nie zmaleje, co najwyżej się rozpłaszczy.

Tak naprawdę wyglądasz super i nie masz naprawdę żadnego powodu by myśleć inaczej :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×