Mój partner unika zbliżeń ze mną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez ZaP 20 maja 2011, 07:24
Paranoja, nie pocieszyłaś wcale 8)

Ja całe życie bez,i żyję
Nie wiesz co tracisz :mrgreen: hehe.

człowiek nerwica, A co do drugiej części twojej wypowiedzi, też popieram.. po skończonej dyskusji usuńcie ten wątek :lol:

Thazek, dzięki
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

przez Dariusz_wawa 20 maja 2011, 09:08
zabolik Tak czytam to u Ciebie komu się nie chce partnerowi czy Tobie ? Bo tytuł wątku brzmi 'Mój partner unika zbliżeń ze mną"
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez minka1 20 maja 2011, 12:03
Partner unika

-- 20 maja 2011, 11:04 --

Ja chce, to partner nie chce.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Thazek 20 maja 2011, 13:55
minka1, Porozmawiaj z nim na spokojnie... Najważniejsza jest rozmowa.
Weź go kiedyś "przyciśnij" do ściany i wyduś z niego o co mu chodzi... Wiadomo tak na spokojnie :twisted:
Heh i napisał to człowiek wybuchający złością :twisted:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez khaleesi 20 maja 2011, 15:05
Swoją drogą coś nie gra w związku skoro szuka porady.
Jak pisałam wcześniej rozmowa . Zresztą ja to bym od razu wyjaśniła tą sytuację z partnerem a nie domyślała się co jest przyczyną takiego zachowania a nie innego . :roll: :roll:
Jasne komunikaty. :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ZaP 20 maja 2011, 16:54
zabolik Tak czytam to u Ciebie komu się nie chce partnerowi czy Tobie ? Bo tytuł wątku brzmi 'Mój partner unika zbliżeń ze mną"

No ja tak z punktu widzenia partnera. Jestem partnerem co unika zbliżeń ;) Ale wróćmy do tematu.. popieram szczerą rozmowę
ZaP

przez *Monika* 21 maja 2011, 10:20
zabolik napisał(a):No ja tak z punktu widzenia partnera. Jestem partnerem co unika zbliżeń ;)

To napisz ze swojego punktu widzenia......o przyczynach tego unikania, podziel się z innymi swoimi przypuszczeniami :smile:
Obrazek
Główny Moderator

przez marcja 22 maja 2011, 21:02
Moja kolezanka ma podobny problem z facetem - jest atrakcyjna i podoba sie facetom, wiec raczej nie chodzi o to, ze ona go nie kreci. Ale tez unika zblizen, tez mowi jej, ze jest zboczona, co jest wrecz smieszne. Obie ( ja i kolezanka) uwazamy, ze on unika seksu wlasnie dlatego, ze mu niemal nigdy nie staje i to go krepuje. Reaguje wrecz panicznie, jak ona inicjuje zblizenie - ona w zartach mowi: "Teraz cie zgwalce!" a on cos wymysla, ze a to zaraz wychodzi, a to ona miala wyjsc itp. Rozmowy z nia na ten temat nie chce podjac - obraca to w zart. I u niego i u Twojego kierunek to seksuolog ale pytanie ale nie wiem, czy beda zainteresowani pojsciem;)

przez ZaP 22 maja 2011, 21:30
Monika1974, pisałam już moje przypuszczenia co do partnera tutaj wymienionego. Natomiast u mnie to problem natury psychicznej (wszystko zwalam na nerwice ;) Ale ja nie mając ochoty na seks, nie mówię mojemu partnerowi że jest zboczony, tylko że mi się nie chce. Jak już wcześniej pisaliście i ja zresztą też "zboczony" to dziwny odzew do kobiety jak i do mężczyzny, (coby nie generalizować) z którą się żyję i kocha. Stawiam na problemy psychiczne (głęboko zakorzeniony strach, bądź inne gwałtowne niemiłe uczucie związane z seksem. Zwłaszcza że z wcześniejszą partnerką tego seksu prawie wcale nie było.
ZaP

przez marcja 22 maja 2011, 21:35
zabolik napisał(a): Jak już wcześniej pisaliście i ja zresztą też "zboczony" to dziwny odzew do kobiety jak i do mężczyzny, (coby nie generalizować) z którą się żyję i kocha.

No wiec wlasnie... A szczegolnie do kobiety wlasnie to dziwna odzywka, bo sie przyjelo, ze zboczeni sa raczej mezczyzni, jesli w ogole,a nie kobiety... Dla mnie to podobne do komentarzy: "Ale masz malego" lub "Jestes dziwny, ze ci nigdy nie staje" itp, itd... Czyli ponizej poziomu...

przez shinobi 23 maja 2011, 08:09
No, na tekst "Teraz cie zgwałce" też by mi chyba klapnął, więc się nie dziwię. :)
shinobi

przez Sabaidee 23 maja 2011, 08:12
Ja chce, to partner nie chce.

W tym największy jest ambaras, aby dwoje chciało naraz. :D
Sabaidee

przez shinobi 23 maja 2011, 08:41
Przejrzałem ten temat. Gość po prostu jest zestresowany seksem, zwlaszcza w sytuacji, gdy wydaje mu się, że musi. Tak sądzę, ponieważ z różnych zdarzeń i partnerek seksualnych w moim życiu, stresowały mnie te kontakty seksualne, kiedy wydawało mi się, że muszę, że już, i że ma stanąć na żądanie. :)
Wydaje mi się, że partner minka1, jest już na tyle zestresowany, że właściwie każda próba namówienia go do zbliżenia powoduje reakcję paniczną, a jeśli takie namowy pojawiają się powiedzmy codziennie, czy co drugi dzień, uważam, że jest to za częste. Proponowałbym próbę jakiejś miesięcznej abstynencji, bez nagabywania i seksualnych podtekstów, z ewentualną obserwacją reakcji partnera, czy moze bez presji, a może nawet ze złudzeniem, że inicjatywa wychodzi od niego, nie poczuje się swobodniej.
Teksty: "Może mnie zerżniesz" lub "Teraz cię zgwałce" raczej nie pomogą.
shinobi

przez paradoksy 23 maja 2011, 08:46
albo jest ukrytym gejem
paradoksy

Sortuj wg