Czy to normalne? Dzikuski...

Inne zaburzenia.

przez planB 14 paź 2014, 10:22
Lucy rozwalasz mnie swoją osobą..... pozytywnie by nie było :twisted: ....zresztą widać po rysach buzi.... ty na taką dominę wyglądasz wiesz tylko bat na faceta i do klatki xd ? ...nieeee ^^
...jak czytam ten twój podpis ...to mam wrażenie ,że to moje słowa......

...to pisanie o dzikuskach' to zabawne się wydaje ? ...może bez mięsa surowego ...porzucać za to w 'trakcie.... ...2 raz poznałem takie 'dzikusie' 1 specyficzną ...z tym ,że ona wolała klapsy i mizianie jęzorem po kolczykach ..na karku WTF? ..no i znamienne kąpiele na golasa 8) na które namawiała ....
2 ga też as niezły.......

Obydwie DDA + ,lekko pozamykane uczuciowo...

Ale jaaaaaaaaaaa siebie nie wyobrażam z kimś 'spokojnym' ......w sensie Temperamentu ! ...
I Dare, readY

przez SinnerInHeaven 17 paź 2014, 12:40
Spokojne też są dobre...tylko żeby potem ujawnić swoją prawdziwą naturę...zawsze pod osłoną nocy...muszę uważać żeby się nie zdemaskować...Strachu nie czuję...nie odczuwam żadnych emocji...Tylko te najbardziej prymitywne...Wszystko po to żeby przetrwać...Kąpiele na golasa są złe...zbyt bezpieczne...tutaj potrzeba czegoś co wyzwoli siły piekielne...ciemnego lasu...dziczy...tak...tylko takie kobiety mogą mnie uwieść...haha tylko nie za szybko...trzeba czasem trochę zwolnić...wczuć się się i sobie pospać dłużej...potem można się napić soczku jak kto woli...żeby ugasić pragnienie...nie stracić za dużo wody...bo to niebezpieczne tak się odwadniać...ale noce ostatnio bywają chłodne...kobiety też...ale te dzikie zawsze będę miał w sercu...ciężko takie zaspokoić...sam chyba nie dam rady...muszę więcej mięska jeść żeby im sprostać...inaczej mnie wykończą...trzeba się odkrywać kawałeczek po kawałeczku...nieśpiesznie na początku a potem już można na dziko atakować...chyba że dzikuska napalona na maksa jest to można z miejsca od razu...bez czekania i pisania...ha ha.
SinnerInHeaven

przez bittersweet 17 paź 2014, 14:17
SinnerInHeaven, planB, widze ze cierpisz na rozdwojenie nicka
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SinnerInHeaven 17 paź 2014, 14:31
ha, posądzasz...uważaj abyś sam nie był sądzony...mój drogi...rozdwojenie nicka to bardzo poważne schorzenie...planB to dobry chłopak choć czasem troszeczkę...narwany...trzeba mu wybaczyć...lubi takie temperamętno-namiętne kobiety...na golasa dzikie..czasem tez w ubranku ale to tylko na chwile...o ile...ma w brzuchu...hmm...motyle?
SinnerInHeaven

przez lucy1979 17 paź 2014, 19:41
SinnerInHeaven
Nie odpowiedziales na moje wyzwanie, czyli boisz sie :mrgreen:
nanananananannanana
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez SinnerInHeaven 18 paź 2014, 17:28
ha ha...ja jestem człowiekiem który przez lata mieszkał w dżungli pośród leśnych zwierząt w głuszy...i z innymi dzikuskami też było fajnie...sympatycznie znaczy się...nie boję się mogę tam wrócić zawsze...ukryć się...polować na tygrysy jak dawniej za starych dobrych czasów...troszkę surowego mięska nie zaszkodzi...na układ trawienia...dobrze spokojnie ale teraz nie mogę wrócić bo muszę karmić swoje dziecko...musi rosnąć sobie...dorastać w miłości...ha ha nie mogę go opuścić...nie teraz po tym co razem przeszliśmy...ale jak w międzyczasie się jakaś dzika trafi to można spróbować...dzikuski zawsze wychodzą z mroku z...ciemni...ciężko się odpędzić nocą...pierwotne lęki biorą górę nad zdrowym rozsądkiem, wy też tak macie czasami? Kiedy człowiek nie myśli...tylko instynkt...wola przetrwania...mięso...oczywiście surowe...
SinnerInHeaven

przez tahela 18 paź 2014, 18:44
k...wa Tarzan atakuje na forum, trzeba uwazac bo to wsród małp wychowane , weźmie dorwie wyjebie gdzies na boku, pokatnie szybko bez klasy, nawet nie wylize dobrze,
,ze człowkie nawet dobrze nie poczuje i pójdzie dalej w busz a kysz, spadaj do surowego mięsa
ja tam lubie byc uwiedzona a nie uwodzic, niech sie facet pomeczy a nie ja bede wydzwaniac ,sraniać i inne, czasem moge zadzwonic ,ale zeby wyciagac na tance czy wykłady jogi na , których zasnie nie upadłam ponizej mojej godnosci albo zeby zamawiac bilety do teatru od tego jest facet bo facet to ma byc facet a nie dupa wołowa
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez noszila 18 paź 2014, 21:02
To tutaj można tak przeklinać? Nie ma bana? Niebiosa, toż to raj :D ale trafiłam ^^

A jeśli też lubię klapsy po tyłku, to mogę się już nazwać dzikuską? Czy do tego miana potrzeba większych kompetencji? :P

lucy1797 chyba jednak wyzwanie nie zostanie podjęte ;)
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez lucy1979 18 paź 2014, 21:08
Cha, cha, Tahela- to było dobre.
" Wyjebie gdzies na boku, pokątnie, szybko, nawet nie wylize dobrze"
To Ci się udało :D Smieszne to bylo :D
Zacytowałam z pamięci, bo nie umiem kopiować fragmentow czyiichs postów :oops:

przez noszila 18 paź 2014, 21:13
lucy1797Możesz zaznaczyć wybrany tekst kursorem, potem prawy przycisk "kopiuj", potem piszesz posta i prawy przycisk "wklej" i gotowe :)

Też mi się spodobała wypowiedź taheli :D tyle w niej ekspresji i taka moc przekazu ^^ respect!
Borderline + nawracająca deprecha + stany lękowe
Esci10
Kweta25

przez planB 18 paź 2014, 21:19
noszila - Tak ,klapsy po pupie jak najbardziej pasują do omawianego podtypu XD ....oby tylko nie były główną atrakcją z kąpielami na golasa ?
OMFG
Ostatnio edytowano 18 paź 2014, 21:25 przez planB, łącznie edytowano 1 raz
I Dare, readY

przez lucy1979 18 paź 2014, 21:23
noszila napisał(a):lucy1797Możesz zaznaczyć wybrany tekst kursorem, potem prawy przycisk "kopiuj", potem piszesz posta i prawy przycisk "wklej" i gotowe :)

Też mi się spodobała wypowiedź taheli :D tyle w niej ekspresji i taka moc przekazu ^^ respect!

Próbowałam tak robić jak mówisz i nie wychodzi.
Czy chodzi o zaznaczenie wybranego tekstu na niebiesko?

przez planB 18 paź 2014, 21:27
odnoszę wrażenie ,że panie niedopieszczone mocno mogą być :shock: :lol:
I Dare, readY

przez cyklopka 18 paź 2014, 21:29
lucy1979, twój nick i ten temat w końcu przypomniały mi o tej piosence :mrgreen:

Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg