Przystojny czy brzydal

Inne zaburzenia.

Przystojny czy brzydal

przez antananarywa 02 cze 2014, 19:51
BadBoyMessi, no to prowadź, kapitanie! :lol:

Przystojny czy brzydal

przez Bukowski 02 cze 2014, 19:56
antananarywa, Będzie zawrotne tępo więc przyszykuj się na zawroty głowy. :D
Bukowski

Przystojny czy brzydal

przez antananarywa 02 cze 2014, 19:58
BadBoyMessi, szykuję się na szaloną jazdę bez trzymanki 8) a tak w ogóle to brzydki offtop robimy :P ten offtop to brzydal

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Przystojny czy brzydal

przez Bukowski 02 cze 2014, 20:03
antananarywa, offtop zawsze i wszędzie. ;)
Bukowski

Przystojny czy brzydal

przez jazzowa 02 cze 2014, 20:25
jak cie widzo tak cie piszo ;)

czasem wystarczy zmienić image, unieść głowe do góry i powiedzieć sobie że jest się zajebistym i ludzie to widzą !
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Przystojny czy brzydal

przez PM Cool Lee 02 cze 2014, 22:00
Na prawdę nie rozumiem tego ja mam powodzenie? ja? czy to w ogóle jest powodzenie? jak to jest możliwe skoro nie wydaje mi się żebym był jakoś specjalnie ładny.Dodam jeszcze jedną sytuację która wydarzyła się kilka dni temu otóż pod szkołą wysiadając z samochodu kolegi do innych znajomych zauważyłem że dalej stoją dwie dziewczyny jedna ze szkoły a druga już nie no i spojrzałem w ich stronę a one się na mnie patrzą co chwilę i się śmieją,pomyślałem że może ze mnie się śmieją niska samoocena itp ale olałem to,potem poszedłem z kolegą do szkoły staliśmy i zobaczyłem te dwie które się na mnie patrzyły a jedna zerkała na mnie z boku dotykając ust i coś tam poprawiając włosy.Takich podobnych sytuacji mógłbym jeszcze wymieniać ale chyba nie ma sensu czasem mi się wydaje że jestem w jakiś sposób popularny

Przystojny czy brzydal

przez buka 02 cze 2014, 22:05
może dlatego że założyłeś spodnie na drugą stronę

Przystojny czy brzydal

przez Bukowski 02 cze 2014, 22:18
Ja tam na przykład patrząc kobiecie w oczy potrafię wybadać czy ma kisiel w majtkach. 8)
Bukowski

Przystojny czy brzydal

przez buka 02 cze 2014, 22:23
ja tam bym wolał żeby miała schabowego na talerzu

Przystojny czy brzydal

przez PM Cool Lee 02 cze 2014, 22:28
buka napisał(a):może dlatego że założyłeś spodnie na drugą stronę

Nie jeszcze mi się nie zdarzyło :D

Przystojny czy brzydal

przez Bukowski 02 cze 2014, 22:32
buka chodzi ci o kelnerki w restauracjach?
Bukowski

Przystojny czy brzydal

przez Jezzi 08 sie 2014, 13:36
Niby są sytuacje gdzie dziewczyny się we mnie wpatrują, no ale też jest tak, że idąca ulicą laska się spojrzy na sekundę i zaraz porzuca spojrzenie.

Dla wyjaśnienia, kobieta nie musi kierować źrenic na obiekt który ogląda. To się nazywa widzenie obwodowe - http://www.rafalgarbarczyk.pl/dlaczego- ... ne-kobiet/

Zauważyłem, że one robią wtedy taką minę jakby im się mózg zawiesił.

Przystojny czy brzydal

przez djkocyk 30 sie 2014, 17:00
Temat trochę stary, ale też się wypowiem. Zwłaszcza odniosę się do nieco wcześniejszych wypowiedzi Pań, które stwierdziły, że mężczyźni w Polsce są bardzo zaniedbani - brzuszki, łysina itp. Otóż moje doświadczenia są dokładnie takie same w kwestii płci żeńskiej. Ze świecą teraz szukać zadbanej, dobrze ubranej kobiety, która dba o siebie tj. chodzi na siłownię, albo uprawia sporty. Otyłych kobiet po 25 jest też niemało. Ale w powszechnej opinii utarło się, że to Panowie są fleje a Panie cacy. Sam jak chodzę biegać to na 10 biegających osób, które widzę gdzieś z 8 to faceci. Podobnie na rowerze jak dojeżdżam do pracy zdarza mi się mijać innych facetów, którzy też tak dojeżdżają do roboty. Kobiety nie widziałem jeszcze ani jednej. Także patrząc na to szerzej - w kwestii dbania o siebie Panie zwykle nie wypadają lepiej od Panów.

Przystojny czy brzydal

przez carlosbueno 30 sie 2014, 17:08
djkocyk napisał(a):Temat trochę stary, ale też się wypowiem. Zwłaszcza odniosę się do nieco wcześniejszych wypowiedzi Pań, które stwierdziły, że mężczyźni w Polsce są bardzo zaniedbani - brzuszki, łysina itp. Otóż moje doświadczenia są dokładnie takie same w kwestii płci żeńskiej. Ze świecą teraz szukać zadbanej, dobrze ubranej kobiety, która dba o siebie tj. chodzi na siłownię, albo uprawia sporty. Otyłych kobiet po 25 jest też niemało. Ale w powszechnej opinii utarło się, że to Panowie są fleje a Panie cacy. Sam jak chodzę biegać to na 10 biegających osób, które widzę gdzieś z 8 to faceci. Podobnie na rowerze jak dojeżdżam do pracy zdarza mi się mijać innych facetów, którzy też tak dojeżdżają do roboty. Kobiety nie widziałem jeszcze ani jednej. Także patrząc na to szerzej - w kwestii dbania o siebie Panie zwykle nie wypadają lepiej od Panów.

Czy ja wiem mieszkałem pare lat w Anglii i tam kobiety( brytyjki) przeciętnie były dużo brzydsze, bardziej zaniedbane od Polek, a faceci nie koniecznie może nawet przystojniejsi bardziej zadbani byli Brytyjczycy pomijam oczywiście angielską underclass bo tam wszyscy prawie zaniedbani, otyli i brzydcy są.
Choć z tą urodą Polek też bym nie przesadzał na tle innych Słowianek wcale lepiej nie wyglądają a po złapaniu partnera tez często się zaniedbują ale to dotyczy obydwu płci.

A co do uprawiania sportu to zawsze tak było że faceci go częściej uprawiali ale nie koniecznie dla sylwetki a kobiety praktycznie tylko dlatego się ruszają zwykle.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg