Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez Saraid 26 lip 2015, 20:43
abrakadabra xx napisał(a):white Lily, to módl się za mnie ;)
Zawsze....buziaki:)
Saraid

Myśli samobójcze

przez abrakadabra xx 26 lip 2015, 20:46
:D

Myśli samobójcze

przez Uciekinier 10 sie 2015, 22:57
chciałbym móc odejść
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Ghoust 11 sie 2015, 15:29
Znam to uczucie. Czujesz, ze jestes nikomu nie potrzebny, nikt Cie nie zrozumie, nie masz sie komu wyzalic ? Mam to samo. Ostatnio dowiedzialem sie, ze jade na pipidówe oddaloną o 700 km {dodam,ze mam lek przed podrozowaniem) . W wyniku strachu i lęku jednocześnie nie jestem sobą, czuję,że czuje się nikim, bezwartościowym człowiekiem a strach popycha mnie do takich rzeczy, ze nie wiem co to radosc i zadowolenie z zycia, a wiem jedynie co to smutek. Wszystko co jest dookola mnie rozprasza mnie i zlosc pojawia sie i zatrywa moje zycie. Wczoraj nawet w akcie desperacji w modlitwie poprosilem, aby Bóg zabrał mnie z tego świata abym więcej nie cierpiał, ale prośba nie została wysłuchana.

Myśli samobójcze

przez Uciekinier 11 sie 2015, 16:43
Niektórzy mówią, że warto być cierpliwym nawet cierpiąc. Tylko, że nawet jak potem zaznamy szczęścia, to ten ślad pozostanie, poza tym już dłużej nie mogę.. duszę się, ból istnienia miażdży mi mózg, spadam w przepaść odbijając się od skał. Rany są coraz głębsze. Moim marzeniem jest odejść z kimś, ten ostatni raz nie być sam..
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Myśli samobójcze

przez Ghoust 11 sie 2015, 17:04
Wiesz, bycie cierplwym ? Zyje z depresja od kilku jak nie kilkunastu lat . Ile jeszcze bede musial sie z nia zmagac.? Pomimo ze jechalem na dwoch tabletkach przeciwdepresyjnych i melisie nadal czuje sie osowialy, serce mi sciska , a lzy same cisna do oczu. Jezeli depresja jest choroba z ktora sie zyje do konca, to nie dziwie sie ze jest tyle samobojstw.

Myśli samobójcze

przez Ghoust 11 sie 2015, 21:45
[quote="Ghoust"]Wiesz, bycie cierplwym ? Zyje z depresja od kilku jak nie kilkunastu lat . Ile jeszcze bede musial sie z nia zmagac.? Pomimo ze jechalem na dwoch tabletkach przeciwdepresyjnych i melisie nadal czuje sie osowialy, serce mi sciska , a lzy same cisna do oczu.

Myśli samobójcze

przez Ghoust 12 sie 2015, 10:14
[quote="Ghoust"]Wiesz, bycie cierplwym ? Zyje z depresja od kilku jak nie kilkunastu lat . Ile jeszcze bede musial sie z nia zmagac.? Pomimo ze jechalem na dwoch tabletkach przeciwdepresyjnych i melisie nadal czuje sie osowialy, serce mi sciska , a lzy same cisna do oczu.

Myśli samobójcze

przez cheiloskopia 16 sie 2015, 12:57
Rok temu myślenie o śmierci stało się moja obsesją; w efekcie nie potrafiłam się skupić na niczym, bo każda myśl, nawet na zupełnie prozaiczny i przyziemny temat, kończyła się konkluzją "chcę umrzeć". W wyobrażeniach przeżyłam własną śmierć na tysiąc sposobów.
Kiedy myśli zaczęłam powoli przeobrażać w próby, trafiłam na oddział zamknięty.

Teraz to wraca.
Wraca chęć skończenia ze sobą.
"I tak wszyscy umrzemy - co za różnica: teraz czy później?" - tak argumentowałam swoje 'marzenia' o śmierci.

Sama nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Boję się. Boje się życia. Boję się siebie.

Myśli samobójcze

przez WinterTea 18 sie 2015, 14:08
W sumie to chwilę temu wróciły... Ale ja boję się śmierci. Wręcz jej nienawidzę. Ona wszystko umie zniszczyć, odebrać...
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

Myśli samobójcze

przez KrzysztofU 27 sie 2015, 20:55
Od straty dziecka mam codziennie
Lęk wysokości widmo strachu
Patrz jaki piękny widok z dachu
Stań na krawędzi ilorazu
Inteligencji psychopatów

Myśli samobójcze

przez comatom 03 wrz 2015, 20:27
mysli ,mysli chore mysli
dłużej nie ma sensu ta męczarnia
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Myśli samobójcze

przez enfren 08 wrz 2015, 20:54
Ostatnio znowu zaczęłam mieć myśli (a raczej marzenia :105: ) samobójcze. Wydaje mi się, że życzenie śmierci towarzyszyło mi od dzieciństwa. I tak się zastanawiam, co musi się stać, żebym te marzenia przemieniła w działanie. Co zrobić, żeby ostatecznie stracić nadzieję? Póki co żyję właściwie tylko dla swojego kota... Nie oddam go do schroniska bo go za bardzo kocham, więc będę się nim opiekować. Kot jednak jest chory i mój plan jest taki, że po tym jak on zdechnie, umrę i ja. Mieszkam sama i daleko od rodziny. Chciałabym umrzeć tak żeby nikt tego nie zauważył i żebym nie była dla nikogo problemem. Chcę sprzedać lub oddać wszystko co mam w mieszkaniu, uciąć kontakt ze wszelkimi znajomymi i zniknąć. Może pojadę wtedy do jakiegoś innego kraju i się tam zabiję. Najchętniej bym wzięła barbiturany lub przedawkowała heroinę...

Myśli samobójcze

przez mark123 16 wrz 2015, 18:02
Miewam od pewnego czasu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg