Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez petra 01 gru 2011, 05:10
Never_more, nie jestes załosna!!!! pierwsze co specjalista, jesli nie jestes gotowa albo ci sie nie chce pobadz z nami do czasu az cie przekonamy. witaj
petra

Myśli samobójcze

przez rower 01 gru 2011, 05:11
Ja doradzic nie umiem ale mozna mi sie pozalic bo jeszcze nie spie.

Myśli samobójcze

przez Noopii 01 gru 2011, 05:13
Tak witaj my cie pocieszymy..tez dolujemy..
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Never_more 01 gru 2011, 05:15
Myślałam, że nikogo tu o tej porze nie zastane, a jednak .

Myśli samobójcze

przez petra 01 gru 2011, 05:19
Never_more, aaaaaaa myslalas ze wyrzucisz z siebie i bedziesz miała z głowy? o nie ma tak, zaraz sie toba zajmiemy :))) powiedz cos o sobie? imie, wiek, co lubisz?
petra

Myśli samobójcze

przez Noopii 01 gru 2011, 05:20
O tej porze zwykle juz nie spie..:)
Noopii

Myśli samobójcze

przez Never_more 01 gru 2011, 05:27
Jeśli chodzi o imie, to wole tu pozostać anonimowa. Mam 19 lat, a lubię dobre książki fantasy, gry crpg. Wszystko to co pozwala mi chodź na chwilę oderwać się od rzeczywistości, od złych myśli, niestety nie na długo.

Myśli samobójcze

przez petra 01 gru 2011, 05:33
ale jakos musze do ciebie mowic? jak lubisz? ja jestem petruszka i kocham futbol :D
petra

Myśli samobójcze

przez Never_more 01 gru 2011, 05:39
Hmm, zwracaj się do mnie jak zechcesz, obojętne. :)

-- 01 gru 2011, 04:50 --

Tak w ogóle, zapomniałam zapytać. Ile u was to trwa? Takie myśli?

Myśli samobójcze

przez petra 01 gru 2011, 06:07
w takim razie bedziesz NN czyli dla mnie panna eN :D mnie sie podoba...nie wiem jak u innych, jestem tu niedługo wiec nie znam forumowiczów, jesli chodzi o mnie jestem po 2 samobojach, pierwszy w 2001r., drugi w 2006 i czasem mysle ze jestem tak beznadziejna ze nawet zabic sie nie umiem:D
wiesz moje stany byly zmienne aczkolwiek zawsze gdzies w głowie krazyly samobojcze mysli i wyobrazenia, potem na chwile ucihcły, zmieniłam otoczenie, wyjechalam z polski (miało byc na chwsile dopoki znow odechce mi sie zyc) ale tutaj na nowo odzyskałam marzenia itp wiec bylo fajnie, 13miesiecy temu zachorowalam na raka, leczenie, rokowania, motywacja do zrobieia tego wszystkiego na co wczesniej nie mialam czasu albonastroju i jakos nie myslalam o somobojstwie a o smierci, niestety moj organizm nie umie sobie z nim poradzic wiec zyje z wyrokiem smierci i własnie dlatego mam ochote nszybciej ze soba skonczyc niz miałoby mnie wykonczyc to ścierwo...łał a sie rozpisałam....
petra

Myśli samobójcze

przez Głos_w_głowie 01 gru 2011, 06:15
Never_more napisał(a):Ile u was to trwa? Takie myśli?

6-7 lat. Nie pamiętam czy wcześniej już o tym myślałam, ale tak 6 lat to minimum te myśli krążą mi po głowie, od jakichś 2 lat jest poważniej.
Głos_w_głowie

Myśli samobójcze

przez Never_more 01 gru 2011, 06:23
Może być NN .:) Nawiązując do tego co napisałaś, musze przyznać, że to straszne i przykre. Typowa ironia losu... Nie chcę być nazbyt ciekawska, ale jeśli moge wiedzieć, raka czego ?

-- 01 gru 2011, 05:25 --

Głos_w_głowie , też sporo, eh..

Myśli samobójcze

przez petra 01 gru 2011, 06:28
nie NN tylko eN widzisz ze ładniej brzmi :) 19 lat czyli pewnie jakies studia co? co bys cchiała robic za kilka lat?
petra

Myśli samobójcze

przez Never_more 01 gru 2011, 06:37
A no faktycznie. Studia właśnie nie, moje życie trochę inaczej niż bym teraz chciała się potoczyło.. Kompletnie nie mam pojęcia co bym chciała robić, a powinnam, ale myśle, że w tych czasach to szczęście być w zawodzie, którym się pasjonuje, czyż nie? Nie każdy jest na takim miejscu na którym chciałby być.

Sortuj wg