Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: mysli samobojcze!

przez edyta21 20 lut 2010, 11:02
ja juz niedaje rady ciagle sie kloca niechce mi sie zyc :( :szukam:

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez zdesperowany1 20 lut 2010, 19:51
depresyjny

chyba jednak troche za krotko bierzesz te leki:> nawet chyba tygodnia na trittico nie pociagneles a juz watpisz w jego dzialanie:>

swoja droga odkladam stopniowo paroksetyne po miesiacu bycia z nia ..obecnie biore 3 dni po 10 mg i jeszcze z 2 dni tak zrobie a potem co drugi dzien 10 mg i mam nadzieje ze efekty odstawiennie nie dadza mi w kosc a wiem ze paro potrafi czlowieka niszczyc;/

aha zapomnialem dodac ze zamierzam zostac na 600mg kwasu walproinowego bo jakies lekkie uspokojenie zaczynam odczuwac:>

zobaczymy co z tego wyniknie
zdesperowany1

przez depresyjny098 20 lut 2010, 21:08
Znaczy Tritticco mi dobrze działa nassennie.. Przy dawce minimalnej śpię pięknie..
..ale bardzo mnie irytuje to że następnego dnia czuje się jakbym wąchał klej..odrealnienie , ..tak to się chyba nazywa..
..jak dla mnie to jest taki typowy zamulacz w stylu doksepinu..przynajmniej tak na mnie działa...
.. Też mierzę w ten kwas, który mam. Równiez 600 mg dziennie... i również będę czekał na rezultaty..he..

[Dodane po edycji:]

Serduszka ci nie roztańcza ten kwas?
depresyjny098

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zdesperowany1 20 lut 2010, 23:42
serduszka? a skad takie pytanie?:) serduszko pracuje w normalnym rytmie i tak jak powiedzialem chyba czuje sie spokojniejszy ale nie chce zapeszac wiec jak calkowicie odloze paro to wtedy wszystko bedzie jasne.

Jak nasennie to chyba dobrze?(chodzi o triticco) mam rozumiec nie ma tej akatyzjii jak po ssri?
zdesperowany1

przez depresyjny098 21 lut 2010, 09:52
Akatyzjii nie ma ale jest stan narkotyczny dnia następnego...tak jak by przeżyc cały dzień w grubej mydlanej bańce...i duża sennośc, niezdolnosc do działania,. Można cały następny dzień przespac...bo na nic innego nie ma siły i motywacjii.....
To jest gorsze od niespania w nocy..oczywiście jednorazowego..bo kilka nocy nieprzespanych przebija wszystko...
..Na razie chcę odpocząc od tego odrealnienia, a później i tak czy siak będę musiał chyba wrócic jak mnie kryzys nieprzespanych nocy dopadnie.i nerwy zaczną wykańczac...czyli i tak źle i tak nie dobrze....
...Kwas pewnie długo jeszcze nie podziała...

Wkrada się po tym kwasię jakaś aktyzyjka, nerwiczka ....z tąd to pytanie...nie wiem czy to nie sugestywne...a może za wcześnie porwałem się na te 600mg?
..Marzy mi się takie zobojętnienie tj. niektórzy to odczywają po tym specyfiku...to może byc dla mnie klucz do sukcesu...
...ale bez odczuwania żadnych skutków z zewnątrz...
depresyjny098

przez zdesperowany1 21 lut 2010, 11:42
akatyzji napewno nie ma;) dokladnie powiem co czuje pod koniec tygodnia kiedy to bede czysty z paroksetyny i uderzy 17 dzien brania kwasu(chyba po takim okresie mozna juz wnioskowac o jego dzialaniu)
zdesperowany1

przez depresyjny098 21 lut 2010, 16:27
Ale miałem dzisiaj euforyczny stan...
..świat taki piękny, kolory takie żywe, poczułem pełnie szczęścia...trwało to kruciutko .. ale było zaaajebiście.., bajecznie..
..niestety to tylko euforia, zbudowana na nerwiku.. na takim roztrzęsieniu z deczka... Depakine ma stabilizowac, ale ja już się przyzwyczaiłem że wszystko działa na mnie paradoksalnie...hehe
..jak to depakina ma takie działanie to niezłe jazdy się szykują....może jednak lepiej po połuweczce?..p
Nie za wcześnie od 600 wystartowałem?....Może poważnie lepiej od połuweczek zacząc//?...taki trochę rozchwiany jestem,.. w skrajnych sytuacjach mógł bym się telepac,..
..Nie wiem dlaczego ale czuje że jestem na dobrym tropie jeżeli chodzi o leki...

Ale fajna taka mania....człowiek czuje że może wszystko....i po co ćpac?...hehe
..odjąc nerwika...to mógł bym w takim stanie byc do końca życia..
..szkoda by było umierac..
depresyjny098

przez zdesperowany1 21 lut 2010, 18:59
po depakine tak sie czules euforycznie? nie placebo czasem?:P ja cos zaczelem czuc dopiero po 11 dniach:P i nie jest zle ze zaczeles od 600 mg

trittico juz sobie odpusicles?
zdesperowany1

przez depresyjny098 22 lut 2010, 00:03
ojj..poprostu wymęczyło mnie te trittico..co ja zrobie..
..przedewszystkim chcę odpocząc od tego zacpania..
..paskudne uczucie..
............. Dzisiaj, kiedy mnie dopadł ten stan, to nastrój miałem fantastyczny..taka fascynacja życiem..wszystko jakieś takie się zrobiło nagle jasne, wyraziste... może pogoda dopisała i słonko zaświeciło..p..nie mam pojęcia co to za maniana...
...trudno to wiązac z depakine którą biorę 2 dzień.....ALE....hehe
depresyjny098

przez *Monika* 22 lut 2010, 00:15
Robercie

Nie ma Cię dzisiaj.....

Ja miałam dzisiaj pojechać do psychiatry, nie biore zadnych leków od 10 dni.

Odczuwam tylko takie poddenerwowanie i lekki niepokój cały czas i złość. Złość dosłownie się we mnie przelewa, jestem nią przepełniona po brzegi.
Bardzo ordynarnie zwracam się do domowników, podniesionym głosem, wszystko mnie denerwuje. Jestem zła na siebie, na swoją sytuację.......
Chyba ta emocja siedzi we mnie najmocniej i nie daję rady sobie z nią poradzić.
Jutro terapia na 15:00.

Nie wiem co robić..........nastęną wizytę mogę miec za dwa tygodnie...bo dzisiaj nie pojechałam.
Czy jest sens brać coś? Jak myślisz?

Co u Ciebie?
Obrazek
Główny Moderator

przez rober6666 22 lut 2010, 00:31
Jestem,jestem.....ale na pół gwizdka
jestem max zrezygnowany,mam dosyć tego gó.wna co mnie toczy
nawroty i nawroty
Podenerwowana jestes po odstawieniu SSRI
też tak mialem-totalna kur..ca,hehehehe
ale wolę ten stan niz takie drętwe,odrealnione badziewie co mnie teraz toczy
mam ochotę juz zdechnąć-czuję się jakbym nie spał od tygodnia i ćpał oraz chlał
mózg mi nie funkcjonuje jak nalezy
mam ochote rzucić wszystko i zacząć chlać i ćpać aż zdechnę
przynajmniej będzie wesoło,heheheh
teraz się dobrze prowadzę a mam zryty łeb bardziej niż ćpun czy alkoholik
czekam na manię.......manio przybywaj i daj wytchnienie biednemu Robertowi !!!!!
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez *Monika* 22 lut 2010, 01:19
Robercie

Mania kiedy moze się pojawić u Ciebie? Ten stan przychodzi znienacka? Czy jakiś zwiastun zapoczątkuje u Ciebie manię? I jak długo ona będzie trwała?

Poprostu nie chce mi się wierzyć,że aż tak niedobrze z Tobą.
Nie pij.
A jak śpisz? Nie wypoczywasz w ogóle podczas snu?
I te leki? Kiedy zaczną działać u Ciebie?

Trzymaj się, dasz radę!
Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje samopoczucie. Wiem,że dasz radę!
Monika.
Obrazek
Główny Moderator

przez MOCca 22 lut 2010, 01:23
Mnie dręczy to już od dłuższego czasu, właściwie od kilku lat, teraz znów się nasila, nie ma ostatnio dnia chyba, w którym nie pomyśle o tym, to jak natęctwo...Boże daj mi odpocząć od tego.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez *Monika* 22 lut 2010, 01:29
MOCca

Co Ciebie dreczy konkretnie?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg