zostałam zgwałcona we śnie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Masturbow 12 sty 2016, 21:03
elo napisał(a):
Masturbow napisał(a):można mnożyć analogie, 'takiej sytuacji można było uniknąć, nie zakładając krótkiej spódniczki w nocy do parku'

akurat takie przypadki sa rzadkoscia - wiekszosc gwaltow jest dokonywana przez osoby znane ofierze i stroj nie odgrywa tu zadnej roli

mam na myśli to, że to NIGDY nie jest wina ofiary, nikt nie ma prawa do jej ciała bez jej zgody bez względu na okoliczności, to zawsze jest jednoznaczna wina po stronie mężczyzy i takie komentarze, że można było czegoś nie robić, by uniknąć, są bez sensu. choć ten gościu typowym gwałcicielem prawdopodobnie nie jest, głównie rozbuchanym burakiem, pewnie sam nie odczuł, że zrobił coś niewłaściwego, co nie zmienia faktu, że dziewczyna odczuła to na kształt gwałtu właśnie
Masturbow

przez Olalala 12 sty 2016, 21:12
Masturbow napisał(a):
elo napisał(a):
Masturbow napisał(a):można mnożyć analogie, 'takiej sytuacji można było uniknąć, nie zakładając krótkiej spódniczki w nocy do parku'

akurat takie przypadki sa rzadkoscia - wiekszosc gwaltow jest dokonywana przez osoby znane ofierze i stroj nie odgrywa tu zadnej roli

mam na myśli to, że to NIGDY nie jest wina ofiary, nikt nie ma prawa do jej ciała bez jej zgody bez względu na okoliczności, to zawsze jest jednoznaczna wina po stronie mężczyzy i takie komentarze, że można było czegoś nie robić, by uniknąć, są bez sensu. choć ten gościu typowym gwałcicielem prawdopodobnie nie jest, głównie rozbuchanym burakiem, pewnie sam nie odczuł, że zrobił coś niewłaściwego, co nie zmienia faktu, że dziewczyna odczuła to na kształt gwałtu właśnie

A ja uważam, że to gwałciciel i takich trzeba trzymać z dala od innych!!

Jak jeszcze przeczytałam, że po tym wszystkim uśmiechnął się tylko to mnie szlag trafia na takiego bydlaka :evil: :evil: :evil:

przez NN4V 12 sty 2016, 21:14
Na marginesie.

Niniejszy wątek jest niemal książkowym przykładem kilku psychologicznych ograniczeń przy interpretacji faktów. Z opisu tych faktów nie sposób zarzucić kolesiowi popełnienia czynu niegodnego, bez przyjęcia nieuprawnionych założeń (nie wynikających z opisu). Jednak w świetle subiektywnego odczucia autorki (do którego prawa nie neguję) dokonujecie automatycznych i interpretacji. Nawet po wytknięciu błędów pod nos, jesteście niezdolne do refleksji weryfikujących własne oceny. Heurystyki wydawania sądów i najmojszych racji. Nihil novi.

Gorzej, że utwierdzacie autorkę w błędnej interpretacji rzeczywistości. Legitymizujecie myślenie życzeniowe, nie bacząc jakie skutki wasze nadinterpretacje opisanych faktów mogą mieć dla niej w przyszłości. W mojej ocenie jest to szkodliwa pseudopomoc i zamiatanie pod dywan rzeczywistego problemu, jaki bez wątpienia autorka ma.

A myślałem, że kobiety słabiej od facetów ulegają stereotypom i wykazują lepszą przenikliwość w ocenach słowa pisanego. Chyba jednak pomyliłem się.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotek em 12 sty 2016, 21:22
NN4V, o jakich nieuprawnionych założeniach mówisz?
Obrazek

przez elo 12 sty 2016, 21:26
daj se siana - nie przetlumaczysz nic :>
Masturbow napisał(a):
elo napisał(a):

kiedy analogia mi sie nie klei wybacz :-|
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Tomek858 12 sty 2016, 21:27
Ja nie rozumiem jak mozna byc zgwalconym we snie ? Chyba ze bylas na silnych srodkach nasennych ? W innym wypadku taka proba, chyba zakonczylaby sie wybudzeniem, wiec jak bylo ? Jesli bylas swiadoma tego co robi i nie podobalo ci sie, to czemu nie wyrazilas sprzeciwu, nie bronilas sie ? Mialas do tego pelne prawo. Ty jako kobieta decydujesz z kim chcesz uprawiac seks i ty stawiasz granice.

przez elo 12 sty 2016, 21:47
tomku chyba wypadaloby wpierw zapoznac sie z tematem zanim zacznie sie wypowiadac :]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez ego 12 sty 2016, 21:51
kotek em, on( NN4V) mówi o tych założeniach, co sam sobie rzecz jasna przyjął, że jak kobieta nie wyraża sprzeciwu na stosunek seksualny to znaczy, że się na niego zgadza, oraz dalej, że to nie inicjator aktu seksualnego jest winien, jeśli nie zweryfikował zdolności ofiary do wyrażenia tego sprzeciwu, tylko ofiara, wszak nie przewidziała, że inicjatorowi inicjacja może przyjść do głowy, a ona może nie być wówczas zdolna do wyrażenia rzekomo wymaganego sprzeciwu. :lol:
Drogie Panie pamiętajcie od dzisiaj, że zanim weźmiecie tabletki nasenne, poinformujcie wszystkich mężczyzn mających dostęp do Was, że nie wyrażacie zgody na stosunek seksualny przez sen i pomódlcie się przy okazji, aby panowie wszystko dobrze zrozumieli i nie przyszło im do głowy weryfikować tego sprzeciwu o trzeciej nad ranem, gdy jeszcze smacznie śpicie. :(
ego

przez Masturbow 12 sty 2016, 21:58
czynu niegodnego nie popełnił, choć gdyby założyć jego wiedzę (którą wg autorki posiadał) o zażywanych przez nią lekach nasennych i porę, w jakiej do tego doszło, to czym to określisz, NN? że mu się należało, bo jak jest jego, to ma do niej całodobowy dostęp bez względu na okoliczności, nawet brak przytomności? to jest już zastanawiające. inna sprawa, jakby ją faktycznie chciał obudzić porannym seksem dzierżąc w łapce krłasą, ale tu jest inna sytuacja

można założyć, że nie jest to w świetle prawa gwałt, jeśli nie był wyrażony jakikolwiek sprzeciw, to fakt, ale autorka chciała go wyrazić, choć nie potrafiła i stąd czuje się jak ofiara gwałtu i ma do tego prawo, więc po co ta wyszydzająca racjonalizująca wszystko gadka?
Masturbow

przez Olalala 12 sty 2016, 21:59
ego napisał(a):kotek em, on( NN4V) mówi o tych założeniach, co sam sobie rzecz jasna przyjął, że jak kobieta nie wyraża sprzeciwu na stosunek seksualny to znaczy, że się na niego zgadza, oraz dalej, że to nie inicjator aktu seksualnego jest winien, jeśli nie zweryfikował zdolności ofiary do wyrażenia tego sprzeciwu, tylko ofiara, wszak nie przewidziała, że inicjatorowi inicjacja może przyjść do głowy, a ona może nie być wówczas zdolna do wyrażenia rzekomo wymaganego sprzeciwu. :lol:
Drogie Panie pamiętajcie od dzisiaj, że zanim weźmiecie tabletki nasenne, poinformujcie wszystkich mężczyzn mających dostęp do Was, że nie wyrażacie zgody na stosunek seksualny przez sen i pomódlcie się przy okazji, aby panowie wszystko dobrze zrozumieli i nie przyszło im do głowy weryfikować tego sprzeciwu o trzeciej nad ranem, gdy jeszcze smacznie śpicie. :(

Nic dodać, nic ująć.

przez Hans 12 sty 2016, 22:12
ego napisał(a):kotek em, on( NN4V) mówi o tych założeniach, co sam sobie rzecz jasna przyjął, że jak kobieta nie wyraża sprzeciwu na stosunek seksualny to znaczy, że się na niego zgadza, oraz dalej, że to nie inicjator aktu seksualnego jest winien, jeśli nie zweryfikował zdolności ofiary do wyrażenia tego sprzeciwu, tylko ofiara, wszak nie przewidziała, że inicjatorowi inicjacja może przyjść do głowy, a ona może nie być wówczas zdolna do wyrażenia rzekomo wymaganego sprzeciwu. :lol:

W dobie ogólnie rozpowszechnionych dupochronów i instrukcji obsługi zakładowego czajnika, zasadnym jest, żeby po wejściu w związek, formalny lub też nie, spisywać umowę między stronami każdorazowo przed kopulacją, w której to umowie strony wyrażą zgodę na pożycie i określą dozwolone praktyki w trakcie owegoż. W ramach dbania o dobrostan obydwu stron i kontrolę warunków umowy, należy stosunek odbywać jedynie w miejscach z CCTV. :)
Feed your head
Feed your head

przez Kot_ 12 sty 2016, 22:17
NN4V napisał(a):
Dark Velvet napisał(a):NN4V, jak miała powiedzieć, że nie chce, skoro spała?

Czytaj co napisano. ===>

czarnobiała mery napisał(a):....Evia, obudziłam się, byłam w szoku, nie wiedziałam, co się dzieje. Ale nie zrobiłam w nocy awantury, dopiero nad ranem dotarło do mnie, co zrobił.
ale zanim się obudziła (znam działanie zolpa i wcale tak szybko się wzbudzić i dojść do pełnej świadomości nie musiała) to jak miała sprzeciw zgłosić? Zresztą ja jako facet, nie wyobrażam sobie jak można się dobierać do laski która śpi (autorka wsponiała, że wiedział o proszkach i ich dzialaniu) i która wcześniej nie zaproponowala takiej zabawy. Dla mnie ten typ, to zboczony, ordynarny prymityw i nic go nie usprawiedliwia.
Kot_

przez elo 12 sty 2016, 22:18
to chyba nie jest odpowiednie miejsce na takie bekowe zagrania
(ale co ja tam wiem w koncu chodze z kijem od szczotki w dupie)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Evia 12 sty 2016, 22:18
Cała sytuacja już na początku była dla mnie nie jasna. Tym bardziej, że zawsze mi trudno było sobie wyobrazić gwałt w związku, który nie istnieje tylko jako formalność.
Druga sprawa to zastanawiający fakt czy owy sprawca w ogóle zdaje sobie sprawę, że owego gwałtu dokonał.
W jego przekonaniu wcale to nie musi wyglądać w ten sposób, tym bardziej, że ludzie (a w szczególności faceci) mają to do sobie, że gwałt wyobrażają sobie głównie jako brutalny atak z krzaczorów i walczącą jak lwicę kobietę, co oczywiście nie zawsze tak wygląda.
Nie zmienia to jednak faktu, że każda osoba powinna się jasno wyrażać w tym co chce a czego nie, i chodzi tu również o zwykłe, codzienne sprawy.
Nie mówiąc o co nam chodzi i oczekując od innych czytania z myśli, zawsze możemy czuć się pokrzywdzeni. Czyli w pewnym sensie sami siebie skazujemy na nieszczęście.
Poza tym sprawca owego zdarzenia bez względu na świadomość swojego czynu musi być odchyłem, że kręci go seks ze zwłokami :?

Sortuj wg