"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez oka22 26 kwi 2015, 17:55
witajcie
w nocy o 3 ciej godzinie budzę sie z bombą myśli i przeżyć w głowie
znowu dziecko ma problemy w szkole
a ja nie wiem co robić czy iść do szkoły i rozwiązywać sprawy czy pozwolić umrzeć śmiercią naturalną konfliktom w szkole -chodzi konkretnie o 1 nauczycielke która krytykuje moją córke lat 11,a która niechce iść do szkoły na jej lekcje,
w każdym razie zrobie jej przerwe tygodniową od szkoły może problem ucichnie i umrze śmiercią naturalną bo ja to tak nazywam -w miarę upływu czasu
Wcześniej jak usiłowałam rozwiązać problemy córki chodząc do szkoły to niejednokrotnie było potem gorzej
więc może lepiej nie rozwiązywać dziecka spraw w szkole a pozwolić by sprawy ucichły same
bardzo chciałam sie wygadać bo nie mam do kogo
a ciągle tłuke sie z myślami sama budze sie w nocy zawsze o 3 ciej i tak do 6 rano aż pójde do pracy tam sie uspokajam
praca to jest jedyne miejsce gdzie kompletnie nie myśle o niczym ,odrywam sie kompletnie od problemów
najszczęśliwsza jestem w pracy ,a w domu bombardują mnie różne myśli ,
musiałam sie wygadać i już mi lepiej
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez comatom 26 kwi 2015, 19:17
przestaję wierzyc ze coś jeszcze się zmieni...chciałbym by ktoś mnie już dobił-tyle jeżdę autem i zaden pijany kutas nie wjechał mi na czołówke
tylu wartosciowych ludzi umiera -czemu do cholery nie ja?nie chcę już dłuzej się męczyc
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez ala1983 26 kwi 2015, 21:31
sebastian86 napisał(a):jak przestac przeżywac sytuacje z przeszlosci? natretne rozpamietywanie nie daje mi zyc...nie daje rady z tym napieciem...

isc na terapie.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 26 kwi 2015, 23:31
Cholera nie dam chyba rady jednocześnie ćwiczyć fizycznie i brać antydepresantów...osłabiają mnie tak bardzo że nawet połowy z normalnej liczby pompek nie jestem w stanie zrobić :roll:
Najgorszy jest wiatr.

przez kazimierz61 27 kwi 2015, 07:49
U mnie nadal depresja, chyba Lamotrix nie zaczął jeszcze działać, dzisiaj 6 dzień. Odczuwam jakby nawet czasem nasilały się objawy depresyjne, chociaż z drugiej strony np wieczorem jakby znowu mniej i staję się bardziej aktywny. Wkuża mnie to wszystko, na potęgę zapominam, moi domownicy nie umieją się przyzwyczaić żeby mi przypominać coś, następnie już nie pamiętam jak to jest być normalnym tzn w remisji ChADu. Nie umiem się skupić na jakimś zajęciu czasem przyjdzie moment że chciałbym coś zrobić i zanim podejdę do tematu to włącza się totalna dezoriętacja, pojawiają się myśli o swojej niezaradności, niechęci do wszystkiego, załamuję się i to pogłębia mój stan, zaczynam odwracać się od wszystkiego i od wszystkich, zamykam się w sobie, idę słuchać muzyki, która mnie uspokaja. Od 6 dni mam nową nadzieję w Lamotrixsie i ona podtrzymuje mnie na duchu.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Progressive 28 kwi 2015, 09:16
Coraz ciężej znaleźć motywację by się podnieść.

przez Follow_ 28 kwi 2015, 11:29
kazimierz61 napisał(a):U mnie nadal depresja, chyba Lamotrix nie zaczął jeszcze działać, dzisiaj 6 dzień. .

Właśnie przypomniałeś mi o wzięciu leków :)
Lamotrix jest bardzo dobry mnie dobrze wyciągnął... trzeba poczekać...

....
moje jęczenie dziś znowu przez byłego.... zadzwonił do mnie... oczywiście nie odebrałam ale mnie to męczy... zasnęłam i śniły mi się powody tego dlaczego dzwoni... ale ciesze sie ze nie odebralam

przez Steviear 28 kwi 2015, 23:10
dzis przy okazji czyszczenia dysku natknełam sie na rozne fotografie. Pieprzone relikty przeszłosci. Cos we mnie pękło i nie powstrzymałam łez. Tyle skonfrontowanych ze soba watkow,historii. Fala emocji. Przeroznych- nawet nie wiem jakich. Co za podły nastrój. Najchetniej wymazałabym sobie pamięc zachowujac tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Wystarczy jedno słowo na terapii a to samo sie dzieje. Nawet tam nie moge rozmawiac. Ciagle te głupie łzy albo niepohamowany smiech.Kiedy to minie...

przez Absinthe 28 kwi 2015, 23:12
za dużo rozkmin dziś hmn
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez kazimierz61 29 kwi 2015, 06:59
Wczoraj czułem się paskudnie praktycznie cały dzień z bólem głowy, dzisiaj nie wiem, wstałem przydżumiony, nieprzyjemne uczucie, poranna kawa zawsze dodaje mi energii na parę godzin, jest to istotne szczególnie rano. Follow_, dzięki za pocieszenie, cała moja nadzieja w tym Lamotrixsie, narazie 50mg do jutra potem w górę o 25mg. Ostatnio w domu jest ok, domownicy mają humor, a więc na mnie też to ma wpływ, nie jestem taki spięty. Od pewnego czasu lubię być sam w domu, nie wiem dlaczego przecież samotność mnie dobija, może dlatego że nie ma nade mną wielkiego brata (mojej żony), która ciągle mnie obserwuje. Nadzieja podtrzymuje mnie na duchu, co bym zrobił bez tej nadziei, chyba bym już dawno zginął.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez bojacadusza 29 kwi 2015, 12:25
Czesc depreszki. Bylam ostatnio u psychiatry, pierwszy raz. Mialam ciezki okres w zyciu i potrzebowałam pomocy. Niestety jest gorzej, pan mnie lekcewazyl, dal jakis test, po ktorym wyszlo, ze mam ciezka depresje, wywiad ze mna trwal 25 minut - gosc nie chcial mnie słuchać, byl nieprzyjemny. Powiedzial ze jak chce sie wygadac to żebym poszla do psychologa. Za wizyte 45 min skasowal mnie 150zl. Przepisal leki - efectin er i mirzacen. Nie wzięłam ich, poniewaz sie boje. Pracuje z roznymi maszynami, musze byc na nogach caly dzien. Jestem daleko od domu i lęki mnie zjadaja:/

przez Efemeryczna 29 kwi 2015, 14:51
Steviear napisał(a):dzis przy okazji czyszczenia dysku natknełam sie na rozne fotografie. Pieprzone relikty przeszłosci. Cos we mnie pękło i nie powstrzymałam łez. Tyle skonfrontowanych ze soba watkow,historii. Fala emocji. Przeroznych- nawet nie wiem jakich. Co za podły nastrój. Najchetniej wymazałabym sobie pamięc zachowujac tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Wystarczy jedno słowo na terapii a to samo sie dzieje. Nawet tam nie moge rozmawiac. Ciagle te głupie łzy albo niepohamowany smiech.Kiedy to minie...

Mam podobnie, nadal trzymam stare zdjęcia na komputerze związane z przeszłością. Na szczęście zmieniłam już telefon gdzie nie ma starych smsów..
A humor u mnie średni miałam dziś załatwić trzy ważne sprawy i niestety się pokomplikowało, najgorsze że z na tą całą papirologię nie mam wpływu :(
Nadać życiu sens czasem trudno jest...

przez Follow_ 29 kwi 2015, 17:31
przez PRZYPADEK porysowałam koledze drzwi od auta.... wydzierał się jak poj*bany
nie martwi mnie kasa naprawy tego ale to jak mnie potraktował i jak przeżywał i co ludzie teraz w pracy będą o mnie myśleć... :<
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez ala1983 29 kwi 2015, 17:35
Follow_, Takie samce juz sa w tych czasach :bezradny:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg