"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez <Mariusz> 29 wrz 2007, 14:31
No bo my już tęskniliśmy za Tobą ;)
A... i nie pisz mi rzeczy że jestem wspaniałym człowiekiem, bo raz że to nie prawda, bo jestem zwykły, zwyczajny, a do tego czerwienie się jak burak... i jeszcze mnie za winetu wezmą ;)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez smutna48 29 wrz 2007, 14:36
alez to prawda :lol: a co do czerwienienia się i tak nie widac :lol: :lol: ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez <Mariusz> 29 wrz 2007, 14:40
ależ skąd.... nie kłóć się facet ma zawsze racje :lol:
może i nie widać, ale aż w poliki gorąco ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 29 wrz 2007, 14:47
Nie zawsze ;) rowniez mam czasami rację :-) Tylko musisz to dostrzec w sobie uwierzyć w to tylko tyle i az tyle ;)
Susan Taylor

przez <Mariusz> 29 wrz 2007, 16:55
no dobraaaaa ;) dzielimy racje pół na pół... kwita? :D

przez smutna48 29 wrz 2007, 17:31
jasne ;)
Susan Taylor

przez <Mariusz> 29 wrz 2007, 17:37
jej, jaka Ty zgodna kobitka :)
A jak nastrój, lepiej troszke?

przez snaefridur 29 wrz 2007, 20:30
Mialam mieć w czwartek egzamin(ostatni z wielu :/),ale stwierdziłam,że to pieprze i biore warunek.Wiem,że osiągnęłam już ten stan,w którym nie wykrzesam z siebie nic więcej,a nad książką mogę się najwyżej rozpłakać.Jak mi ktoś mowi,że dam rade,to mam ochotę pogryźć i zjeść.
snaefridur

przez atrucha 29 wrz 2007, 21:16
Powiedzcie mi.. Co wtedy, kiedy nagle zmieniają się w życiu pewne okoliczności i nagle wszystko traci sens..kiedy kładziecie się spać i nie chcecie się rano obudzić..? Co wtedy, kiedy istnieje świadomość,że kolejny dzień będzie dla Was piekiełkiem na ziemi..? Co wtedy robić..?
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 21:22
Dziękuję Wam za ciepłe słowa <tule> :smile: staram się pogodzić z przeszłością staram się wybaczyć choć to nie jest łatwe, staram się tak żyć aby nie powielić stereotypu, aby mój dom nie był taki jak ten z którego kiedyś uciekłam..... ale wiecie co mnie najbardziej męczy - wyrzuty sumienia ja obwiniam siebie.... a do tego teksty niektórych znajomych dla nich ja ciągle mam wszystko, ja ciągle jestem w czepku urodzona, mam coraz mniej sił aby tłumaczyć, że to nie tak, że oni widzą tylko ramę lustra i moje w nim odbicie, nie widzą tego co jest za taflą szkła, mam poczucie winy, że być może przesadzam, że powinnam być Bogu wdzięczna bo mogło mnie spotkać jeszcze coś gorszego...... tylko gdzieś na dnie cos krzyczy czemu nie spotkało mnie "coś", "coś" lepszego...
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez anu 29 wrz 2007, 21:24
hmmmmm od niecałych 3miesięcy jestem w związku, na dodatek moim pierwszym i zawsze wydawało mi się, że będzie tak, że jak w końcu sobie kogoś znajdę to wszystkie moje problemy się skończą.....hehhe ale byłam naiwna. teraz zamiast cieszyć się moim lubym zastanawiam się kiedy odejdzie do innej albo zobaczy, ze naprawdę nie jestem "cudowna i zajebista". boli mnie to bo chce się cieszyć. zamiast tego ciągle się boje odrzucenia, znudzenia. mam już dość depresji - strasznie mnie ogranicza, hamuje. za każdym razem jak coś się zaczyna w moim życiu wiem, że albo szybko się popsuje, albo ja sama to spieprzę. nie wierzę w siebie, nie wierzę, że mogę coś dobrze zrobić, no po prostu się nienawidzę:( i nie mam już siły z tym jakoś walczyć:((((

pozdrawiam wszystkich i życzę poprawy nastroju... hhehehe
kiepsko
anu

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 21:27
atrucha napisał(a):Powiedzcie mi.. Co wtedy, kiedy nagle zmieniają się w życiu pewne okoliczności i nagle wszystko traci sens..kiedy kładziecie się spać i nie chcecie się rano obudzić..? Co wtedy, kiedy istnieje świadomość,że kolejny dzień będzie dla Was piekiełkiem na ziemi..? Co wtedy robić..?

walczyć o każdy uśmiech, o każdy pewny krok, nigdy nie tracić wiary i nadziei mocno wierzyć, że to chwilowe, że minie bo przecież żyłam kiedyś zwyczajnie i miło i to wróci, przeszłaś to już kiedyś?? wygrałaś??? teraz też się uda!!!!!
Przyjaciel forum

przez moczymordka 29 wrz 2007, 21:30
hej, dawno mnie nie było w tym dziale..ale jakoś nie miałam siły tu zaglądać.
mam stresa przed powrotem na studia :?

pozdrawiam Cię Jaśkowa i całuję!!
i wszystkich pozdrawiam ciepło!

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 21:31
anu zaakceptowanie siebie to największy sukces, jesteś dobrą wartościową osobą, wartą miłości a jeśli ta miłość kiedyś się skończy w sposób zły, jeśli ktoś kto miał być całym światem okaże się całym piekłem to znaczy, że nie wart był Ciebie i czas zacząć się rozglądać za szczęściem gdzie indziej, póki co ciesz się miłością i całą gamą jej kolorów, co ma być i tak będzie i nikt i nic tego nie zmieni.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:36 pm ]
moczymordka dziękuję :smile: i obyś nie musiała tu zaglądać kochanie, a studiami się nie martw ja dałam radę to Ty też ,<tule>
Przyjaciel forum

Sortuj wg