"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez SmutnaTęcza 17 sty 2014, 15:10
Indifference1, uderzyłam się półtora miesiąca temu, a właściwie przywaliłam mocno łydką w podwozie autobusu przy wsiadaniu (było ślisko i noga poleciała ;/). Minęło tyle czasu, siniak i ból zniknął, ale pojawiło się w tym miejscu jakieś zgrubienie...

Skoro tata Cię zawiózł, to chyba jednak tak do końca w dupie nie mieli...

przez Indifference1 17 sty 2014, 15:18
Aurora92, hah zawiózł spoko. Ale nikt ze mną o tym nie porozmawiał a jednak nowotwór w piersi to coś dosyć stresującego co nie? Mieli to gdzieś ale to normalne, przyzwyczaiłam się
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 17 sty 2014, 15:21
Indifference1, no jest to coś poważnego, nie da się zaprzeczyć. Ale gdyby faktycznie w ogóle ich to nie obchodziło, to nikt by Cię nawet nie zawiózł.
Moje problemy zawsze mama ma gdzieś, zawsze je bagatelizuje. Owłosienie, problemy z menstruacją i hormonami, trądzik, nadmiernie przetłuszczająca się cera, wzdęcia i szereg innych problemów, o których wstyd mi tu pisać - to wszystko nie robi na niej żadnego wrażenia, liczy się tylko ona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 17 sty 2014, 15:30
Aurora92, no wiesz sama do innego miasta bym sobie nie poszła, wiec to było po prostu oczywiste, że ma mnie tam zawieźć. Nie chodź z takim czymś do mamy tylko sama idź do lekarza. Nie pamiętam kiedy ostatnio rodzic ze mną do jakiegoś poszedł, oni tylko się śmieją i oczami przewracają.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kokojoko 17 sty 2014, 15:54
Aurora92, to co opisujesz wyglada jak objawy PCO (Zespol Policystycznych Jajnikow):
- nieregularne miesiaczki
- nadmierne owlosienie
- nadmierne przetluszczanie sie skory
- otylosc brzuszna

Wiesz, ja nie jestem lekarzem i nie chce Cie straszyc, ale masz juz prawie 22 lata i pewnie kiedys bedziesz chciala miec dzieci a zaburzenia hormonalne leczy sie dosc dlugo... PCO urtudnia zajscie w ciaze i powoduje mase innych powiklan. Moja przyjaciolka leczyla to latami.
Idz do ginekologa. Studiujesz, wiec masz ubezpiecznie, nie musisz placic za wizyte na NFZ. Powedz szczerze mamie, ze masz problem i potrzebujesz isc pilnie do lekarza. Tylko powiedz wprost a nie czekaj az sama zaproponuje.
Kokojoko

przez SmutnaTęcza 17 sty 2014, 16:11
Kokojoko, wiem, i właśnie to u siebie podejrzewam, boję się, że moje podejrzenia mogą być słuszne i między innymi dlatego obawiam się iść do lekarza (a z drugiej strony bardzo chcę iść).
Nie wiem, czy jestem ubezpieczona.
A jeśli chodzi o mamę - mówiłam jej wprost i reaguje dokładnie tak, jak to opisałam w którymś z poprzednich postów.

PS Proszę nie mów, że mam 22 lata - mam urodziny w grudniu, więc niedawno dopiero co skończyłam 21 i takie rocznikowe "etykietkowanie" jest dla mnie krzywdzące. :P

przez aptasia 17 sty 2014, 16:30
Aurora92 napisał(a):Nie wiem, czy jestem ubezpieczona.

Studiujesz i nie masz 26lat wiec jak najbardziej możesz iść do lekarza rodzinnego na NFZ a on Ci może dać skierowanie do lekarzy specjalistów
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez ewelka91 17 sty 2014, 16:45
zwariuję

przez ( Dean )^2 18 sty 2014, 20:27
TEUFEL napisał(a):( Dean )^2, A jak u Ciebie sprawy damsko-męskie? jakieś postępy?

Hi hi hi widzę że już trochę stałem się pośmiewiskiem forum,z powodu moich relacji damsko-męskich i w sumie nie obrażam się bo czasem rzeczywiście to jest śmieszne.

Poznałem fajną dziewczynę teraz,nawet bardzo fajną,nie tylko z wyglądu,choć musze przyznać że jest naprawde w moim typie.Była wyraźnie zainteresowana mną ale już częściowo udało mi się zepsuć dobre wrażenie jakie robi ogolona buźka i schludny ciuch więc myśle że po raz kolejny uda mi się heroicznym wysiłkiem obronić swoją cnotę :brawo: :brawo:
Najgorszy jest wiatr.

przez Peter88 18 sty 2014, 21:03
( Dean )^2 napisał(a):
TEUFEL napisał(a):( Dean )^2, A jak u Ciebie sprawy damsko-męskie? jakieś postępy?

Hi hi hi widzę że już trochę stałem się pośmiewiskiem forum,z powodu moich relacji damsko-męskich i w sumie nie obrażam się bo czasem rzeczywiście to jest śmieszne.

Poznałem fajną dziewczynę teraz,nawet bardzo fajną,nie tylko z wyglądu,choć musze przyznać że jest naprawde w moim typie.Była wyraźnie zainteresowana mną ale już częściowo udało mi się zepsuć dobre wrażenie jakie robi ogolona buźka i schludny ciuch więc myśle że po raz kolejny uda mi się heroicznym wysiłkiem obronić swoją cnotę :brawo: :brawo:

gratulacje :great:
:roll:
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez ewelka91 18 sty 2014, 21:05
ja sobie nie poradzę w życiu a ludziom nie ufam:(

przez alone05 18 sty 2014, 22:23
mam kompleksy tak jak zresztą wielu ludzi, czy operacja plastyczna by mi pomogła? może by pomogła w usunięciu przyczyny nieśmiałości :smile:
Sometimes I pretend to be normal but it gets boring so I go back to being me

przez shewolf 19 sty 2014, 02:32
Nie mam przyjaciół, nie umiem nawiązywać nowych znajomości, jestem gruba, ciągle jem, a miałam mieć dietę, siedzę na tyłku tylko przy laptopie, zamiast coś zrobić ze swoim życiem. Nienawidzę tego uczucia, które czuję, kiedy widzę pewnego osobnika, głupie motyle w brzuchu, a jednocześnie jest mi niedobrze, bo czuję jak bardzo jest to niewłaściwe. Zgubiłam gdzieś wiarę, która była moim oparciem, nie umiem wrócić do Boga, a widzę wyraźnie, że mam taką możliwość. Jestem w jakimś martwym punkcie i nie mogę się ruszyć :cry:

przez ewelka91 19 sty 2014, 13:37
Już nie wytrzymuję sesji, dlatego moje ciało się buntuję - nic nie umiem - śpię po 12h (a było tak dobrze, i już wystarczało mi 7....)...
jem jak idiotka, chociaż głodna nie jestem.

wiem, że powinnam być już bardziej mądrzejsza, bo to 4 rok, ale nie umiem..
wariuję

moje odchudzanie poszło w piz.....du

Sortuj wg