"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Candy14 13 sty 2014, 02:07
Aurora92, trzymamy kciuki..moze cos tam zostalo w glowie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 13 sty 2014, 02:21
Candy14, najpierw musiałoby coś w niej być, a tam zupełna pustka. :(

przez Synsa 13 sty 2014, 02:31
Aurora92, nie martw się, nie jesteś w tym sama, wyjątkowo nie mam siły zrobić CZEGOKOLWIEK do tej sesji...
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 13 sty 2014, 02:37
Synsa, przeczytałam może 5% lektur i 1/5 opracowań. :-| Tylko raz. Modlę się o tróję, bo nie chcę iść na ustny w normalnym terminie...

przez Synsa 13 sty 2014, 02:40
Aurora92, zawsze jest szansa że trafisz na pasujące Ci pytania, oby. Doczytaj sobie jeszcze co dasz radę i już, więcej nie zdziałasz. Powodzenia! Też mam 2 ustne, nie wiem jak ja to zrobię, może się zlitują jak zobaczą taką zlęknioną dziewuchę. No chyba że akurat wtedy będę miała nastrój 'mam wszystko w nosie' i nigdy tego nie zaliczę :D
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

przez ewelka91 13 sty 2014, 13:27
Dostałam miesiączkę, wyję z bólu od godziny 10.
Jestem wkurwiona, nie chcę mieć tego.

Nie jestem przystosowana do życia, nie wyobrażam sobie chodzić do pracy i miesiączkować, przecież gdybym pracowała, to od 10 do końca pracy byłabym nieprzytomna, jest godzina 12:30 a ja ledwo żyję.....

Dostałam okres NA EGZAMINIE myślałam, że pier dolnę tam.....

Boże gdyby to tylko dało się zatrzymać, nie mieć tego, ile można? Co z tego, że przejdzie, jak za miesiąc, za rok, za 5, za 10 lat będzie to samo i to samo.. :why:

przez Synsa 13 sty 2014, 13:30
ewelka91, ja też cierpię na mega bolesne miesiączki .Antykoncepcyjne piguły świetnie sobie z tym radzą, polecam.

przez libertynka 13 sty 2014, 13:34
ewelka91, zrób coś z tym bo to nie jest normalne, idź do ginekologa niech coś przepisze, ja mam okres bezbolesny lub prawie bezbolesny, trwający ok 3-4 dni, tabletkę przeciwbólową biorę może raz na pół roku, zazwyczaj jej nie potrzebuję, a jak już biorę to jeden zwykły ibuprom i mam spokój do końca okresu, którego w sumie nie zauważam bo mi w niczym nie przeszkadza. wydaje mi się, że tak właśnie powinno być. to nienormalne, żeby zdychać co miesiąc, leć do lekarza.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez ewelka91 13 sty 2014, 13:35
mam wizytę w piątek, mam nadzieję, że do tego czasu mi przejdzie to gówno, bo chcę, żeby mnie przebadał

-- 13 sty 2014, 12:36 --

veganka 90% kobiet ma bóle, dlatego każdy uważa, że to normalne, ale dla mnie jakikolwiek ból nie jest normalny, świadczy o nieprawidłowościach

siedzę na necie, żeby się czymś zająć i nie myśleć, ale to nie pomaga :?

przez libertynka 13 sty 2014, 13:38
ewelka91, jak brałam tabletki anty Qlaira to nie miałam okresu przez parę lat, tzn miałam plamienia 2 dni, używałam wkładek, podpasek nie potrzebowałam ;) zero bólu
vel veganka

przez ewelka91 13 sty 2014, 13:38
Jak kobiety funkcjonują, ja nie wiem...
gdybym miała np. roczne dziecko, za którym trzeba latać a dostałabym okres to chyba by mi dziecko się samo chowało, ja potrzebuję wtedy chwili dla siebie.

Umieram :why:

przez Candy14 13 sty 2014, 13:38
ewelka91, tez tak mialam za mlodu...przeszlo po urodzeniu dziecka..znaczy sie bolesnosc bo nadal zostaly obfite 7 dniowe. Pomysl z tabsami anty wydaje mi sie dobry. W UK mozesz sobie anty implant wszczepic i miec spokoj na pol roku. Owocwka mogłaby cos powiedzic bo testuje akualnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ewelka91 13 sty 2014, 13:40
candy czytałam o "ameryce" że baby tam mają okres raz na pół roku albo raz na rok i żyją.
tylko u nas zaścianek - ciągle uważa się okres za coś normalnego....że to musi być.
WCALE NIE MUSI

Ja chcę nie mieć WCALE
przecież to męczące

przez libertynka 13 sty 2014, 13:45
ewelka91 napisał(a):veganka 90% kobiet ma bóle, dlatego każdy uważa, że to normalne, ale dla mnie jakikolwiek ból nie jest normalny, świadczy o nieprawidłowościach

90% weganek nie boli ;) a u witarianek zdarza się zanik okresu lub redukcja do minimum.
parę lat temu miałam takie okresy, że w 1 dniu leżałam w łóżku i równo co 4h kolejna tabletka przeciwbólowa, w tej chwili mam 1 opakowanie tabletek na rok i zazwyczaj kończy się termin ważności zanim zużyję wszystkie :)
nie, żebym namawiała na weganizm :mrgreen: ale tabletki anty bardzo polecam, mi pomogły na bóle, na cerę, łojotok na głowie i parę innych rzeczy, ale muszą być dobrze dobrane.
vel veganka

Sortuj wg