"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kokojoko 12 sty 2014, 01:00
Peter88 napisał(a):A teraz z innej beczki: powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest, że laska ma 7 zdjęć i na każdym wychodzi inaczej ale dosłownie inaczej, jak by inne rysy twarzy, inny kształt, o czym to świadczy?, nawet przed kamerką jak zrobiłem screena to wyszła różnie no może nie tak jak na fotach, ale różnica była, to można tak manipulować make-upem? A jedna fotka to mnie tak ujęła... :?

Ma plastyczna twarz. Wiekszosc modelek ma podobno takie i dlatego mozna je fotografowac na rozne sposoby. Makijaz i oswietlenie, tez maja znaczenie...

-- 12 sty 2014, 00:02 --

Peter88 napisał(a):Czy jak facet cierpi z powodu uczucia to jest żałosne a jak kobieta to już tragedia?, nie do końca to rozumiem.

Mysle , ze wiekszosc osob rozsmieszyl ten artystyczno-erotyczny portal...
Kokojoko

przez Peter88 12 sty 2014, 01:08
Portal jak portal macie dziwne poczucie humoru.Ta plastyczną twarz modelki, ona jest raczej zaokrąglona na twarzy.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Candy14 12 sty 2014, 01:19
Portal jak portal

ano ale raczej nie po to zeby pokazywac sztuke a raczej cos innego ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tomtom 12 sty 2014, 03:55
jest mi wstyd, wstyd jak nigdy wcześniej nie było. zmagam się z depresją od jakiegoś czasu. nie umiałem sobie poradzić z samotnością. kiedy w końcu znalazłem sobie osoby, z którymi mogłem spędzać fajnie czas, z którymi mogłem odstresować się i zapomnieć o tym wszystkim z czym muszę się zmagać jedna noc narobiła takiego zamieszania... poszliśmy do klubu. nie lubię za bardzo pić, ale głupio było mi odmówić gdy wszyscy inni pili, więc i ja też. no i to nie był zbyt dobry pomysł, o jeden kieliszek, o jedno piwo za dużo. nie mam chyba głowy do alkoholu, i siedząc tak z wszystkimi przy stole po prostu nie wytrzymałem i... i zrobiło mi się nie dobrze. :time: i poszło... nigdy wcześniej nie było mi tak wstyd jak wtedy i teraz. nie wiem, czy będę umiał teraz pokazać się im na oczy. najgorsze w tym wszystkim jest to, że była tam osoba na której bardzo mi zależy. nie wiem co mam teraz zrobić. czuję się z tym okropnie. poniżony, upokorzony, zawstydzony, tak. kiedy wszystko zaczęło się układać, i w stosunkach towarzyskich, i w uczuciowych, nastąpił ten incydent i nie wiem co dalej będzie. życiowa porażka.

przez izaa 12 sty 2014, 10:31
Jeżeli ten incydent naprawdę miałby zaważyć na twoim towarzystwie to należy zapytać czy- warto?
Zycie nie opiera sie na chodzeniu do klubu. Są też inne sposoby spędzania czasu. Jeżeli było wcześniej dobrze, ten incydent nie ma prawa zaważyć na zmianie odczuć co do ciebie. No może troche :). Ale tylko z początku. Nie powinni cie odrzucić! Tylko co sie okazało, że jesteś wrażliwy na alkohol. Jeżeli byłabym ta dziewczyną i widziała, że ktos nie wypił dużo a źle sie poczuł, nic bym nie pomyślała złego- tylko- jaki biedak, wrażliwy jest. Jeżeli zaś wypiłeś kielon za kielonem, 10 piw, to bym pomyslała- co za chlejmorda :). Ale bym jeszcze nikogo nie skreslała.

przez libertynka 12 sty 2014, 12:02
tomtom, masz fajny nick, czy to nawiązanie do bohatera Million Dollar Hotel czy do nawigacji? :)
a co do tego przykrego zdarzenia, też myślę, że takie rzeczy się zdarzają, nie traktuj tego jak życiowej porażki. jak chodziłam jeszcze do liceum to byłam świadkiem takiej sytuacji. poszłam z koleżanką do takiej knajpy, gdzie alkohol lał się strumieniami, był tam jeden koleś, super mega przystojny, każda laska za nim wzdychała, wyglądał trochę jak Axl Rose ;) no i wszyscy widzieli jak całował się z jakąś dziewczyną po pijaku.. a że nie mógł się utrzymać na nogach to się jakoś tak na niej położył i w trakcie całowania zaczął wymiotować, wszyscy to widzieli, plotka poszła na całe miasto chyba, to była najobrzydliwsza rzecz jaką sobie mogę wyobrazić :) i myślisz, że on się przejął? skąd, dalej był jak Axl Rose i dalej laski za nim latały. chłopak miał taki dystans do siebie, że dalej przychodził do tego baru pić i całować się z kim popadnie. więc jak się nie zrzygałeś dziewczynie do gardła to nie masz się czym przejmować ;)
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez tomtom 12 sty 2014, 13:07
veganka tak tak, nick nawiązuje do Million Dollar Hotel - świetny film. izaa wiem wiem, że są inne sposoby spędzania czasu, ale boję się, że będę teraz kojarzony jako ten, który ... w klubie. aż nawet nie chce pisać tego słowa. tam jeszcze nikt tego nie zrobił, no niby ktoś musiał być pierwszy, ale jednak... wszyscy mi mówili, że nic się nie stało, że jestem wśród bliskich, ale i tak wiem, co sobie myśleli. na dodatek jestem najmłodszy z tego towarzystwa. a co do dziewczyny, siedziała obok mnie. na szczęście ją ominęło, haha. ale dała mi chusteczki i.. no i ona pierwsza zobaczyła. na dodatek to były jej urodziny, więc tym bardziej mi jest przed nią wstyd. powinienem ją przeprosić? veganka haha, fajna historia. koleś musi mieć naprawdę świetny dystans. ja jednak obawiam się, że nie będę tak umiał, nie umiem chyba obrócić tego w żart niestety. nie wiem kompletnie w jaki sposób powinienem teraz do tego podejść.

przez Shantipriya 12 sty 2014, 13:28
Czy jeżeli ktoś mówi Ci, że ''ty to masz same problemy'', a będąc jego przyjacielem od 3 lat słuchałeś jego problemów zawsze i nigdy nie jęczałeś, zawsze doradziłeś...to jest twój przyjaciel, czy nie jest?
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez SmutnaTęcza 12 sty 2014, 13:30
Shantipriya, skąd ja to znam... Obrazek Moja była już "przyjaciółka" zachowywała się dokładnie tak samo.

przez ewelka91 12 sty 2014, 13:39
jutro zaliczenie, w czw zaliczenie, wt,śr- zajęcia.
potem znów 3 zaliczenia
i 4 egzaminy

kto to ogarnie

przez libertynka 12 sty 2014, 13:50
tomtom, za co masz ją przepraszać, ciesz się bo zostaniesz zapamiętany do końca życia ;) i po latach sobie ludzie będą przypominać z uśmiechem na twarzy, każdemu się kiedyś zdarzyło coś głupiego no i większość ludzi chociaż raz za dużo wypiła, spytaj któregokolwiek taksówkarza ile razy prał tapicerkę ;) na prawdę myślę, że nic się nie stało, nie zostawili Cię w potrzebie, dostałeś chusteczkę, czyli Cię akceptują i jesteś "swój". normalnie się zachowuj jakby nic się nie stało, a jak ktoś wspomni to z uśmiechem na twarzy do tego podejdź, szkoda życia na przejmowanie się ludzką fizjologią.
a Million Dollar Hotel to jeden z moich ulubionych filmów :P
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez SmutnaTęcza 12 sty 2014, 13:54
Coś jest ze mną nie tak!!!! :why: Na pewno jestem poważnie chora i nie będę mogła mieć dzieci... Coś niedobrego się ze mną dzieje :(

przez kupmitrumne 12 sty 2014, 13:56
Aurora92, Czemu tak sądzisz ?

Okropna pogoda , aż mi tyłek zamarzł :-|

przez Aranjani 12 sty 2014, 13:56
Aurora92, ???
Aranjani

Sortuj wg