"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez latecafe 04 maja 2012, 23:53
Marsal2 napisał(a):latecafe, po pierwsze, nie usprawiedliwiaj go, to co zrobił było... tak nie powinien zachować się miły i szarmancki facet. Skąd wiesz, że nie zależało my tylko na Twoim ciele? Bo ja właśnie tak to widzę. Dałaś mu do zrozumienia, że masz jakąś wartość i że się cenisz (brawo!). To, że po czymś takim byłaś zimna jak kamień, wcale mnie nie dziwi, go też nie powinno. To wszystko, moim zdaniem, było zdrowe zachowanie z Twojej strony.
A to, że nie chce mieć z Tobą kontaktu... A Ty do niego na FB napisałaś?

Nie pisałam do niego, uważałam, że wysiliłam się już na tyle żeby go znaleźć i zaprosić i uznałam, że w takim razie on powinien napisać, ale nie pisze, no i teraz ja się biję z myślą czy pisać, czy nie. W sumie napisałabym, no bo co mi tam, ale z drugiej strony, jeśli jednak jest po prostu chamem i chciał mnie wykorzystać, nic więcej, to jeśli do niego napiszę, będę w jego oczach wyglądała żałośnie...

Kiya napisał(a):latecafe, chciałam Ci odpisać, ale siostra mnie porwała sprzed kompa, dopiero wróciłam. Ja myślę dokładnie tak samo jak Marsal2, słowo w słowo. Jeśli natomiast martwisz się, że dałaś mu jakieś sprzeczne sygnały, to proponuję po prostu z nim pogadać. Nic nie tracisz, bo jeśli się do niego nie odezwiesz, to pewnie znajomość i tak umrze śmiercią naturalną, a tak przynajmniej dajesz jej szansę. Jednak uważaj, taki typ faceta często ma wysoko rozwiniętą umiejętność manipulowania ludźmi...

Boję się, naprawdę mam niesamowity mętlik w głowie. W ogóle nie wiem czemu, ale jakoś strasznie to przeżywam, nie potrafię zapanować nad emocjami. Wczoraj nawet złapał mnie straszny stres z powodu matury, która mnie nawet nie dotyczy (ja za rok). Nie wiem co się dzieje, nie wiem co mam robić...
'Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.'

przez Marsal2 04 maja 2012, 23:56
Kiya napisał(a):Jednak uważaj, taki typ faceta często ma wysoko rozwiniętą umiejętność manipulowania ludźmi...

Dokładnie to samo bym napisał jakby latecafe odpowiedziała twierdząco na moje pytanie. ;)

-- 05 maja 2012, 00:01 --

latecafe napisał(a):Nie pisałam do niego, uważałam, że wysiliłam się już na tyle żeby go znaleźć i zaprosić i uznałam, że w takim razie on powinien napisać

Nawet nie wiesz jaka rozpacz mnie dopada przez takie myślenie kobiet/dziewczyn... :cry:

latecafe napisał(a):jeśli jednak jest po prostu chamem i chciał mnie wykorzystać, nic więcej, to jeśli do niego napiszę, będę w jego oczach wyglądała żałośnie

Wtedy to, że będziesz wyglądała żałośnie (a to nie prawda!) powinien być najmniejszym problemem. Skoro jest chamem, to martwić się powinnaś co będzie po tym jak zdecydujesz się mu dać to czego on chce.
Marsal2

przez Snejana 05 maja 2012, 11:00
muszę posprzątać cały dom, zrobic obiad przed 15... a dopiero się dobudziłam i nie mogę ruszyć siedzenia ;/ kiedy ja to wszystko zrobię?!
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Akasha 05 maja 2012, 12:30
Snejana, ja podobnie. Nie mogłam zasnąć, a jak już mnie ścięło nad ranem, to chrapałam prawie do 12. Muszę zrobić zaplanowany wczoraj obiad. Potrzebne mi są do tego pieczarki. Jak na złość nie ma ich w moim sklepie na wsi. Muszę jechać do miasta rowerem, a zanosi się na deszcz:-/

przez Stylow 05 maja 2012, 13:30
On już chyba przestanie na jakiś czas 'atakować' mnie swoją osobą. Wiem, że to dobrze dla mnie. Ale żal jest.
Stylow

przez latecafe 05 maja 2012, 14:41
Marsal2, uznałam, że nie będę do niego pisała, może spotkamy się na jakiejś kolejnej imprezie, może nie, najwyżej nasza znajomość umrze śmiercią naturalną i tyle. I uważam, że tak, jakby chciał to by napisał i tyle, to on tu jest facetem i to on powinien napisać :) Jeśli nie chce to nie, jego strata. Tyle mi tu nagadaliście o 'tym typie faceta', że uznałam, że nie ma co się na siłę pakować w coś, co może tak wyglądać.
Mam tylko nadzieję, że wytrzymam ;)
'Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.'

przez tahela 05 maja 2012, 14:45
latecafe,
ale Masal tę znapisał ze denerwuje go takie podejscie dziewczyn ,ze pierwsze nie napiszą i sporo facetów tak mówi

-- 05 maja 2012, 13:47 --

wręcz napisał, z dopada go rozpacz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Marsal2 05 maja 2012, 15:02
tahela, tak, dopada mnie rozpacz, bo ja sam mam problemy (wręcz nie jestem wstanie) ze zrobienie tego pierwszego kroku... :( A większość kobiet myśli tak jak latecafe, więc jakie to daje mi szanse na znalezienie kogoś?

Jednak w przypadku latecafe, sam odradzałbym jej pisanie do niego. Zasługuje na kogoś dużo lepszego.
Marsal2

przez tahela 05 maja 2012, 15:06
Marsal2, no tak na tym styku mozę dojśc do paralizu niestety w temacie,

w sumie to ona go nie zna zupełnie tyle co z tej imprezy wiec ocena jest nieadekwatna tutaj zupełnie, tym bardziej przez nas czyniona
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Marsal2 05 maja 2012, 15:16
tahela, nieadekwatna? Facet dobierał się od razu do niej. Jak inaczej można takiego kogoś ocenić?
Marsal2

przez ( Dean )^2 05 maja 2012, 20:16
Zmarnowałem cały długi weekend.Kompletnie nie wypocząłem,nic się nie pouczyłem,właściwie nie wiem co robiłem cały ten czas,jakbym zniknął gdzieś,nie pamiętam co robiłem,gdzie byłem,po prostu nagle obudziłem się dziś tu.Nie pierwszy raz czuję jakby życie przeciekało mi przez palce,a właściwie nie przeciekało tylko przelewało się,a ja nie mam nad tym kontroli żadnej.
Najgorszy jest wiatr.

przez tahela 05 maja 2012, 20:28
Marsal2,
kazdy zdrowy facet tak reaguje sorry za szczerosc , chyba ,ze ma coś nie tak ze sobą, ty byłes kiedyś na imprezie nikt tam do łożka nikomu nie każe chodzić ,ale jakieś pocałunki i tym podobne sprawy taniec przytulaniec to norma, szczegolnie jak sie jest młodym, to jest instynkt, tom sie samo dzieje , wazne by się kontrolowac i nie sypiac z kim popadnie i to wszystko, facet to ma byc facet smiem jednak stwierdzić, faceci sie przystawiają a dziewczyny kreca , udaja ,z e nie chca , mowia ja nie jestem taka hehe,na tym to polega,ja tam lubie facetów samców ,ale inteligentnych , wiadomo o co chodzi bez ściemy zadnej a nie w głowie myśłi ,ale bym ją przeleciał a tutaj udaje porządnego a w głowie sie kotluje , weź przestan, pierdzielic , to co proponujesz to jest podwójna moralność, mowi sie prosto i tak sie z Tobą nie przespie ale mozemy porozmawiac wiesz ile razy ja ten tekst juz mowiłam i zawsze to chłodziło chęci i czesto konczyło sie ciekawa rozmową,
przynajmniej nigdy nikogo na laptopa nie naciągnęłam a ni na żadną kase, jak ktoś mowi prawde to raczej jest kontrowersyjny, ludzie uważaja podwójną moralnosc na norme
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Marsal2 05 maja 2012, 20:39
tahela, wybacz, ale w tym momencie już drugi raz mnie obrażasz, a na forum jestem parę dni. Jestem nieśmiały, mam depresję, masę kompleksów, ale nie mam podwójnej moralności i dla mnie facet który zachowuje się tak jak ten wyżej opisany jest zwykłym chamem. Ja w życiu bym nie próbował zaciągnąć kobiety, którą dopiero poznałem, do łóżka, bo coś takiego uważam za karygodne. A uwierz mi, libido mam BARDZO wysokie. Dla mnie seks i uczucia są nierozłączne i w życiu bym nie przespał się z kimś do kogo nic poza popędem nie czuję.

Czyli jestem cipa, ciamajda nieudacznik, a nie facet i takim pozostanę, dziękuję, do widzenia. Wiesz jak człowieka wpędzić w jeszcze większe kompleksy...
Marsal2

przez tahela 05 maja 2012, 20:51
Marsal2,
czowieku dla mnie też ,ale myśłisz o tym i co , wiec jak to nazwać bo ja nie iwem , gdize Cie obraziłam , napisąłam ogolnie a ty znowu bierzesz z abardoz do siebie i co wychodzi ,ze jednak zbyt subiektywnie wszystko traktujesz,byłes kiedyś na imprezie w wieku nastu lat gdzie w tle leci autobiografia wszyscy tacza wolne i nagle ktos mowi odbijany i wszyscy zmieniają sie partnerami w tancu ,
bardzo podchodzisz do tych spraw sorry ze to powiem, ale własnie w podwójnej moralnosci bo skoro masz wysokie libido to myslisz o seksie cżęsto i nie udawaj świętego a obrazania tutaj zadnego , raczej miałm na mysli moralnosc pani dulskiej takie mieszczanskie i płytkie podejscie do sprawy na pokaż czegoś nie zrobię,lae we własnej głowie tak,

i nie kryj sie tutaj za Twojąniesmiałościa bo sie kreujesz na pokrzywdzonego, no a gdzie tu obrazenie , uzyłam słowa ze Ty jakiś jestes nie nie uzyłąm, po prostu napisąłam do Ciebie informację ogolna i tyle
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg