"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pepik 10 sie 2011, 17:59
Paralektyk789:

To przejdzie. Wszystkim nam te myśli przejdą. Inni ludzie mają swoje obawy, tylko gdzieś pochowane. Nie są tak szczęśliwi, jak nam się wydaje ;)
Najlepiej puścić to wszystko bokiem. Jesli myśli nie będą "przeżuwane", nie będą się zatrzymywać na dłużej w głowie.
Też myśłałem, ze wszystko poszło w cholerę, a wróciło po 1,5 roku :/ Mimo braku wyraźnych powodów w życiu. Coś gdzieś siedzi głębiej.

przez Paralektyk789 10 sie 2011, 17:59
MAM DOŚĆ TYCH LĘKÓW, STRACHU OBJAW!!!!!!!!!!

-- 10 sie 2011, 18:01 --

pepik, więc jesli to siedzi i wychodzi potem znowu to jak tego nie ''przeżuwać''? jak nie ''przeżuwać'' wszystkiego kiedy wlasne myśli Cię męczą? ech :<

-- 10 sie 2011, 18:02 --

one chcą zawładnąć moimi myslami ten strach a ja cały czas przez to muszę too odganiać, uświadamiać sobie itd :< męczy męczy too

-- 10 sie 2011, 18:03 --

dominika92, co się stało?:<

przez pepik 10 sie 2011, 18:13
Wiesz, mówię sobie, że mam ważniejsze sprawy niż te myśli. Wiem, to trudne i się nie udaje zawsze. Ale nawet jesli nie, dajmy sobie prawo do słabości. Ale ustąpić nie wolno. :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez muraszka 11 sie 2011, 07:41
no i cholera nie wiem dlaczego tak jest. Niby znalazłam sobie zajęcie, powinnam się cieszyć z wielu rzeczy a wstaje z dołkiem i ciągle bym spała. :/
muraszka

przez uspiony 11 sie 2011, 09:28
W dalszym ciągu myślę o wczorajszej psychoterapii. Pogubiłem się w tym. To głupie, ale nie wiem co o tym myśleć i nawet nie mam na to ochoty. Wkurwiają mnie już te pojebane myśli :(.
Już sam nie wiem kiedy mówię racjonalnie, a kiedy to moje widzimisie i "urojenia" :(! Stałem się jakimś idiotą, partaczem, ciotą, który wychodzi na to chodzi na psychoterapię, aby być przy kimś. Ja /cenzura/ jaki wstyd :(.
Coś straciłem. Nie jestem do końca pewien co... ale wiem, że nie zawsze czułem się taki... uśpiony. Ale wiecie co? Nigdy nie jest za późno, żeby to odzyskać.

przez pjj33 11 sie 2011, 09:35
Nie pospałem za wiele, w głowie planowałem swój pogrzeb, za 2 godziny jadę po wyniki i okaże się, czy znowu mi odbiło na całej linii czy faktycznie coś jest na rzeczy.

przez muraszka 11 sie 2011, 10:15
Powinnam iść do psychiatry. Ale myśl o śmiganiu do lekarki internistki, opowiadaniu o swoich problemach tylko po to by mi mogła 'jeżeli jej się będzie tak widziało' dać skierowanie do lekarza specjalisty, i potem czekanie pare miesięcy na wizytę mnie dobija. Czasami mam myśli, że po cholere mam komuś opowiadać o swoich problemach skoro może mnie potraktować na zasadzie 'następny pierdzielnięty pacjent do odwalenia'.
Czy macie tak, że mimo tego, że jest dołek, jak gdzieś idziecie staracie się grać, że wszystko jest w porządku? Bo ja mam coś takiego automatycznie. Idę do lekarza i nagle nic mi nie jest. :/
muraszka

przez *Monika* 11 sie 2011, 10:24
uspiony napisał(a):W dalszym ciągu myślę o wczorajszej psychoterapii. Pogubiłem się w tym. To głupie, ale nie wiem co o tym myśleć i nawet nie mam na to ochoty. Wkurwiają mnie już te pojebane myśli :(.
Już sam nie wiem kiedy mówię racjonalnie, a kiedy to moje widzimisie i "urojenia" :(! Stałem się jakimś idiotą, partaczem, ciotą, który wychodzi na to chodzi na psychoterapię, aby być przy kimś. Ja /cenzura/ jaki wstyd :(.

I właśnie o tym porozmawiaj na następnej sesji.
Obrazek
Główny Moderator

przez black horse 11 sie 2011, 10:25
muraszka mam ta samo, nagle wchodze do lekarza i usmiechac sie nie moge przestac iw ogole cudowna jestem i przeszczesliwa i w ogole przepraszam, że głowę zawracam xD.
A tak w ogóle u Ciebie trzeba skierowania do psychiatry?U mnie od razu można sie umawiac(na NFZ)

Ja sobie marudzę na to, że znowu jestem zmęczona, miałam koszmary po nocach i ogólnie boję się cokolwiek załatwić jeżeli idzie o psychiatre, terapie..nie wiem po prostu głupio mi dzwonic, juz raz przez to przechodziłam i widać niewiele to dało to po co dalej walczyc

przez Paralektyk789 11 sie 2011, 10:40
boję się zmniejszyć dawkę afobamu :<

-- 11 sie 2011, 10:42 --

jakies info, porady dobre czy złe? choć i tak wiem, że muszę zmniejszać powoli ale boję się, że będą silniejsze objawy wracały (tfu tfu) chyba, że ja to źle rozumuję? :<

przez muraszka 11 sie 2011, 11:59
black horse dzwonilam, przełamałam się. I rzeczywiście nie trzeba skierowania. Dzięki za spostrzeżenie. Nigdy nie zapisywałam się do psychiatry wiec nie wiedziałam. Termin mam na 26 września. Trochę muszę poczekać-nie ma jak Warszawa
muraszka

przez black horse 11 sie 2011, 14:06
Hehe, cieszę się, że pomogłam:). Sama wiem jak to jest, nie wyobrażam sobie żebym musiała się tłumaczyc babce po co mi skierowanie....Juz i tak mam problemy z kolanami i nie chciala mi ostatnio dac sierowania na RTG, a ortopeda do ktorego chodze wymaga tego..Paranoja jakas..

przez muraszka 11 sie 2011, 15:39
No tak niestety jest w tym kraju. Nie dość, że człowiek ma problem sam ze sobą to jeszcze go wszystko dobija z otoczenia
muraszka

przez Michuj 11 sie 2011, 15:45
Tak. Najlepsze jest to, że ciężko o pracę, a jeszcze ciężej z utrzymaniem się po jej podjęciu. To jest paranoja :hide:
Michuj

Sortuj wg