Samotność w depresji...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez korres1 14 lis 2006, 00:40
madzia669 napisał(a):korres1 witaj raczej nie ma a co????? :roll:

A nic, jak tak tylko... są takie dni, że wszystko mi się z jednym kojarzy.
A tak na marginesie, to widzę że swoją niewinną uwagą wywołałam zajadłą dyskusję o perwersyjności, seksie i wyglądzie.
POwiem tak: brzydcy też mają prawo de seksu. A tak w ogóle Malcolm, to w twoim porównaniu ludzi do zwierząt jest sporo racji - seks jest naturalny tak jak jedzenie i spanie, a ludzie są tu bardzo do nich podobni. POzdrawiam

przez ludi 14 lis 2006, 02:06
malcom zachowojesz sie jak bys doznal wiele przykrosci wobec seksu i zwiazkow ze ty ich niepotrzebujesz to nie znaczy ze inni tez
niby w objawach depresji jest zanik popedow seksualnych ale ze co ??
kazdy jest taki sam i lecimy wobec schematu a jak ktos ich nie ma to juz jest zdrowy ?? dla mnie sex wiaze sie jedynie z miloscia wiec nieodczuwam jakiejsc zadzy ale tylko dlatego ze jestem sam .........

singiel to potocznie osoba samotna, nie mająca partnera życiowego.
chyba teraz wszytsko jasne

a niesadze ze ktos chcial by byc sam do konca zycia na kazdego przyjdzie pora predzej czy pozniej ale z takim podejsciem do zwiazkow to skonczysz jedynie z ania.jpg
4,12,2006 popełnił samobójstwo
niech te posty beda nauka

przez marmarc 14 lis 2006, 11:14
Myślę, że za bardzo upraszczacie sprawę. Podobno my - ludzie z nerwicą już tak mamy że wszystko jest czarne albo białe. Nawet jeśli uważać, że Freud przegiął w swojej teorii, to i tak trzeba przyjąć, że rzeczywistość w obszarze seksu jest bardzo złożona.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korres1 14 lis 2006, 16:43
Freud, jak wszystkim wiadomo, sam miał z soba problemy :twisted:
Ale czy rzeczywiście nerwicowcy tak mają, że czarno-biało tylko widzą? Wydaje mi się, choc nerwicy nie mam, że to troche bardziej skomplikowane. Nic nie może być proste:))

przez madzia669 14 lis 2006, 17:54
macie kurcze tematy o sexie :lol: ja to wale :lol:
You Shine your light when you forgive I cry

przez anita27 14 lis 2006, 18:42
Kazdy z nas jest inwidualista.Ty nie lubisz kobiet inni budyniu.Dla mnie strata czasu jest bladzenie tylko wokol siebie i patrzenie na wlasny czubek nosa,skoro innym mozna tak wiele dac.
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez anita27 14 lis 2006, 20:49
Malcolmie,oczywiscie,ze zyjemy dla siebie i to co robimy robimy dla siebie ale nie mozna byc egoista do konca.Trzeba tez cos od siebie"wylozyc" dla innych.Dawac szczescie i odwajemniac je.Jestes mlodym czlowiekiem,moze kiedys przyjdzie ten czas ze bedziesz chcial sie z kims zwiazac.Aczkolwiek nikt ciebie do niczego nie zmusza,przeciez kazdy z nas ma swoje wlasne pragnienia cele.Jedni daza do zalozenia rodziny,kiedy uwazaja ,ze juz sa gotowi a inni wybieraja zycie samotnika.Kazdy wybor nalezy uszanowac.Nikt z nas sie nie myli,poprostu mamy odmienny "sposob"na zycie.Nie doszukujmy sie swoich racji,bo i po co wymieniac tak sie bez konca swoimi racjami.
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez PAWEŁEK 14 lis 2006, 21:00
CZEŚĆ! WSZYSTKIM SAMOTNYM.
TEŻ MAM PROBLEM TEGO TYPU, ALE Z NIECO INNEGO POWODU.JESTEM GEJEM I TAK NAPRAWDE TO JEST PRZYCZYNĄ TEGO CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE. CZASAMI ZASTANAWIAM SIE CZY NIE ZWARJUJE Z SAMOTNOŚCI, KTÓREJ NIE MOGE SIE POZBYĆ.OWSZEM MAM TAK JAK WIĘKSZOŚĆ LUDZI MAM PRZYJACIÓŁ,NAJLEPSZĄ Z NICH JEST O DZIWO MOJA MŁODSZA SIOSTRA.PRZYJACIELE JEDNAK RAZ SĄ, A RAZ ICH NIE MA.NAJBARDZIEJ BOJĘ SIE TEGO, ŻE PRZYJDZIE TAKI CZAS KIEDY ONI WSZYSCY POUKŁADAJĄ SOBIE ŻYCIE W STAŁYCH ZWIĄZKACH, A JA ZOSTANE WTEDY ZUPEŁNIE SAM, BEZ.............MIŁOŚCI, KTÓREJ NIE MOGĘ ZNALEŚĆ.ZNALAZŁEM SIĘ W DOŚĆ SPECYFICZNEJ SYTUACJI JESTEM GEJEM I W DODATKU POTRZEBUJE MIŁOŚCI,TAKIEJ PRAWDZIWEJ........O JAKIEJ MOŻNA TYLKO MARZYĆ?

przez Czarownica_Akara 14 lis 2006, 22:11
Oj, oj...widzę tu małą sprzeczkę.... :lol:

Pawełek==> kurcze szkoda mi Cię, bo bliska mi osoba płci męskiej także ma taką orientację, jak Ty, no i widzę, że tej osobie jest ciężko, heh... może trafisz w końcu na kogoś...szkoda, że mieszkasz tak daleko bo poznalabym Cię (jeśli byś oczywiście chciał) z osobą niezwykle uczuciową :)

Malcolm Spooooko......my single musimy się trzymać razem :D Pozdrawiam serdecznie.

Dobra nie mam weny twórczej....kończę.
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez korres1 15 lis 2006, 00:28
Pawełek, widze żeś z wawy, albo przynajmniej czasowo tam przebywasz, więc głowa do góry! Po to są duże miasta, żeby ludzie nieco odbiegający od LPR-owskiej normy mogli normalnie żyć. Powiem Ci coś na pocieszenie. Pochodzę z niewielkiego miasta, mam znajomego geja. Gdy tylko wyrwał się z tej dziury, kogoś sobie znalazł i jest szczęśliwy. Życzę Ci podobnego rozwoju wypadków.
Malcolm, chyba troche przeczysz sam sobie. Skoro nigdy nie potrzebowałeś i nie miałeś kolegów i koleżanek, to czego szukasz na forum? Chyba chciałeś nas trochę sprowokować, nie? Ale tylko troche, bo ja coś nie wierzę w te Twoje deklaracje. Pozdrawiam. Wredna kobieta.

Sortuj wg