Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ladywind 10 lis 2012, 19:00
carlosbueno, nie rozumiem?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 19:01
połówka czyli pół litra alkoholu :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez ladywind 10 lis 2012, 19:02
carlosbueno, nie pjam wódki :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 19:04
żartowałem ale jak ktoś mówi że brakuje mu drugiej połówki to mu mówię że niech se kupi
Ale adoratorów Ci nie brakuje chyba ;)

Samotność

przez ladywind 10 lis 2012, 19:07
carlosbueno, siedze w domu...

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 19:15
nie szkodzi internetowo tez można podrywać, no ale nie długo wyjdziesz z domu i często będziesz miała kontakt z facetami ( zawodowo oczywiście).

Samotność

przez LucP84 10 lis 2012, 19:59
No raczej dziewczyna jak chce to dosyć szybko znajdzie kogoś, w sumie nie znałem dotąd osobiście żadnej dziewczyny który by nie miała powodzenia. Nawet taka bez nogi i półtora ręki ;) A w drugą stronę trzeba się umieć sprzedać niestety :(
LucP84

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 20:11
LucP84 napisał(a):No raczej dziewczyna jak chce to dosyć szybko znajdzie kogoś, w sumie nie znałem dotąd osobiście żadnej dziewczyny który by nie miała powodzenia. Nawet taka bez nogi i półtora ręki ;) A w drugą stronę trzeba się umieć sprzedać niestety :(

ja znam jedną ale ona jest dość poważnie chora psychicznie, rzadko wychodzi z domu i do zbyt urodziwych nie należy( oczywiście nie chodzi mi o Ladywind bo to niezła laska jest ;) ) a facetów całe mnóstwo nawet przystojnych ale nieśmiałych, nie zaradnych itp. Moja siostra też np do 25 lat nie miała chłopaka no ale jakoś później paru poznała i wyszła za mąż choć jest ultraintrowertyczna i wybitnie nierozrywkowa i spokojna.

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 20:27
LucP84, carlosbueno, Nie zgadzam się z Wami.. :D

To nie jest tak , że każda dziewczyna ma powodzenie a chłopacy są skazani na bóg wie co..
Powiem tak.. To działa w obydwie strony! Chłapacy i dziewczyny mają powodzenia jednak nie wszyscy..
Zależy od podejścia i innych czynników.. Charakteru i wyglądu..

Nie rozumiem słów " w drugą stronę trzeba umieć się sprzedać niestety" ..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 20:40
silence_sadness, a ja się nie zgadzam z tobą ;) oczywiście to nie jest tak że każda dziewczyna ma łatwiej od faceta w tym względzie ale statystycznie rzecz biorąc niewiasty mają łatwiej, nowoczesność nowoczesnością ale dalej to jednak to bardziej od facetów wymaga się podrywania,działania a kobiety często tylko mówią tak lub nie na spotkania z facetem. Znałem dziewczynę która w ogóle się facetami zbytnio nie interesowała, była zagorzałą feministką wręcz swym zachowaniem odpychającą mężczyzn a i tak miała wielu adoratorów bo była wolna i ładna i ją to strasznie wkurzało, u facetów taka sytuacja byłaby niemożliwa raczej.

Samotność

przez LucP84 10 lis 2012, 20:43
No ale generalnie to jest tak że to faceci się kręcą wokół dziewczyn a one wybierają, przebierają...
Oczywiście że nie wszystkich, ale tych bez zainteresowania nie ma dużo. Znacznie częściej się zdarza natomiast że zainteresowanie jest tylko dziewczyna mniej lub bardziej nieświadomie odpycha kandydatów.

W drugą stronę trzeba umieć się sprzedać, tzn. że facet musi wykazać się czymś przed dziewczyną żeby zrobić wrażenie, jak nie ma się czym wykazać to jest problem :/ Natomiast dziewczyna wystarczy że nastawi sidła albo czasem nawet tylko zaakceptuje kandydata który sam się nawinie.

To wynika z natury i tego że jeden samiec może zapłodnić wiele samic, stąd też u zwierząt zdobywają partnerki głównie najsilniejsze osobniki, a u ludzi też to obowiązuje na poziomie instynktu.
LucP84

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 20:57
są dziewczyny które nie mają powodzenia

tak, podobno facet powinien wykazywać inicjatywę, ale.. czy to takie sztywne te reguły, ludzie są różni, a ich zachowania to nie żadna stała.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 21:04
Hmm...

Dobra nie neguję w tej kwestii..

Niech Wam będzie.. dzisiaj nie mam sił do prowadzenia konfrontacji..

Czemu nie wspomnieliscie o kwestii , w której to dziewczyny zarzucają się chłopakom i to takim ,którzy nie są ową osobą zainteresowani?

carlosbueno, Fakt pod wieloma względami mamy lepiej.. Ale to już robi się przereklamowane , iż to mężczyzna przejmuję inicjatywę..

Widzę co dzieje się dookoła i stereotypy są na wymarciu.. To jest XXI wiek a nie inna epoka.. :shock:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez ladywind 10 lis 2012, 21:07
carlosbueno, dzięki:), rzeczywistość jednak pokazuje mi, ze wygląd nie ma takiego znaczenia

Sortuj wg