Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Storożak 28 gru 2014, 00:46
Arhol, no ye ye :P
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez Arhol 28 gru 2014, 00:51

"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Storożak 28 gru 2014, 01:03
Arhol, :brawo:
Pie.dole nie biore...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 28 gru 2014, 01:06
na etapie przedszkolandii miniony? (wiem,gvnwno to wnosi do tematu)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez Storożak 28 gru 2014, 01:14
No taki OT. Przedszkolandia, czyli najlepszy etap w życiu dziecka i rodzica ;)
Pie.dole nie biore...

Samotność

przez Arhol 28 gru 2014, 01:26
potem zerówka,podstawówka,potem gimbazjum, rejestracja na forum...

wracając do topicu,dawniej bałem się izolatki,okazało się że diabeł nie taki straszny,a nawet nie jest tak tragicznie...być może nawet trochę bardziej w 2 stronę,aczkolwiek to wiadomo,każdy ma inny charakter,pogląd i inaczej to znosi.
Moderator

Samotność

przez lilium3 28 gru 2014, 10:09
Samotność to mój stan od trzech lat... choroba pozbawia cię znajomych,albo sami znikają,tak,tak taka jest prawda:(((

Samotność

przez cichyczlowiek 28 gru 2014, 10:20
Przez całe życie byłem samotny, próbowałem znaleźć jakąś dziewczynę, wszystkie mnie odrzucali. Od trzech lat, jest żonaty. Mało mamy znajomych, jest jedna para z którą spotykamy się raz na rok. Z wyboru to może nie jest, ponieważ żeby mieć kolegę to trzeba mieć pieniądze, żeby np. podstawić piwo, w tej chwili jestem w trakcie szukania pracy.

Samotność

przez Saraid 28 gru 2014, 10:25
lilium3 napisał(a):Samotność to mój stan od trzech lat... choroba pozbawia cię znajomych,albo sami znikają,tak,tak taka jest prawda:(((

To prawda w chorobie jesteśmy najbardziej samotni,poszukaj może wsród ludzi którzy mają problemy podobne do Twoich to zawsze zbliża.
Saraid

Samotność

przez glupiajestem 28 gru 2014, 22:00
Pozwolę sobie zadać kilka pytań w tym wątku.
Czy macie jakieś sposoby, by pozbyć się choć na trochę tych blokad (oczywiście zależnych od indywiduum) w relacjach damsko-męskich?
Czego tak naprawdę oczekują mężczyźni od kobiet w dzisiejszych czasach?
Osobiście,jeśli coś już się dzieje, nie potrafię przejść z etapu "flirt" na hmm..."wyższy pułap?". Dobijają mnie kompleksy.
Patrzę na młodsze pokolenie - odważne, wymalowane, wystrojone, doświadczone :oops:
glupiajestem

Samotność

przez LadyMarmolade 29 gru 2014, 00:21
glupiajestem, mam tak samo. mam 19 lat, wokół mnie wszyscy z kimś są, czasami nawet długie lata, a ja nigdy z nikim nie byłam, bo przez moje przeżycia i kompleksy mam straszną blokadę, nie umiem gadać z mężczyznami, boję się ich wręcz.. i nie sądzę, żeby to sie zmieniło
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Samotność

przez glupiajestem 29 gru 2014, 00:51
LadyMarmolade napisał(a):glupiajestem, mam tak samo. mam 19 lat, wokół mnie wszyscy z kimś są, czasami nawet długie lata, a ja nigdy z nikim nie byłam, bo przez moje przeżycia i kompleksy mam straszną blokadę, nie umiem gadać z mężczyznami, boję się ich wręcz.. i nie sądzę, żeby to sie zmieniło

LadyMarmolade tylko, że ja jestem od Ciebie starsza o 10 lat. Ty masz czas, nie staraj się niczego robić na siłę. To się zmieni, wbrew pozorom, z mężczyznami da się dogadać, są zabawni, inteligentni i w ogóle to bardzo ciekawe istoty ;) Tylko czasem zdarza się kobietom trafić na jakiegoś dupka albo popaprańca... i później jest ciężko kobietom obdarzyć zaufaniem płeć przeciwną. To działa oczywiście w dwie strony.
glupiajestem

Samotność

przez Orenda 29 gru 2014, 01:04
czuję się samotna sama ze sobą. i nie chodzi o to, że potrzebuję ludzi w swoim życiu. nikt nie mógłby być ze mną 24h. czuję się, jakbym nie miała duszy.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Samotność

przez LadyMarmolade 29 gru 2014, 01:10
glupiajestem, tylko ten czas ucieka, a ja jednak nie chcę być ciągle tak samotna.. pewnie gdzieś są ci inteligentni i zabawni, ale jak już są to kogoś mają :( a mi wystarczył jeden taki żeby sie sparzyć :(
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Sortuj wg