Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez tomasz_xyz 06 maja 2014, 17:49
Kestrel napisał(a):Relacje międzyludzkie to loteria...grosz.grosz...grosz,czasem wygrosz,a czasem ci sie tylko wydaje że wygrałeś i twój nowy lśniący pomnik czy inny puchar/prajs który wydawał się nagrodą,okazuje się wirusem gangreny i rozkłada cie na czynniki pierwsze.
Ale co zrobić,grać trzeba,czy chcemy czy nie,bo tak wpisane w naturę człowieczą mamy..no risk no fun,można oczywiście próbować olewać potrzebę loteriady,ale ni uja sie nie da na dłuższą metę

dobrze powiedziane, a raczej napisane
tomasz_xyz

Samotność

przez devnull 06 maja 2014, 17:51
Kestrel napisał(a):Relacje międzyludzkie to loteria...grosz.grosz...grosz,czasem wygrosz,a czasem ci sie tylko wydaje że wygrałeś i twój nowy lśniący pomnik czy inny puchar/prajs który wydawał się nagrodą,okazuje się wirusem gangreny i rozkłada cie na czynniki pierwsze.
Ale co zrobić,grać trzeba,czy chcemy czy nie,bo tak wpisane w naturę człowieczą mamy..no risk no fun,można oczywiście próbować olewać potrzebę loteriady,ale ni uja sie nie da na dłuższą metę

10/10
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez KONIEC1984 06 maja 2014, 18:14
mark123, moi zeby wiedzieli wszystko a wiedzą i tak duzo to by chyba to psychiatryka mnie oddali w obawię ze sobie coś zrobie
Kiedy się zakochiwała nie znała ceny miłości, gdy ją poznała oszalała...

Na początku depresja potem nerwica potem alkoholizm a teraz szaleństwo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Saraid 06 maja 2014, 18:41
KONIEC1984 napisał(a):white Lily, Byłam w psychaitryku ponad dwa tygodnie dostalam prochy po tygodniu w domu wziełam wszystko na raz jak to się nazywa próba S - w dupe nie udana - teraz żaluję że się obudziłam uwaga przez 15 minut czułam ulgę na serce i nawet kuzwa raz a sztucznie się usmiechnęłam . Moja gehenna trwa jebane ja wam mówię jak to się skończy kaftan i szpital psychiatryczny oddział zamknięty na milość lekarstwa nie ma tak jak na jebanego raka a ja z miłośći zeświruję jak już to się nie stało amen

Dlatego własnie pisze Ci o psychoterapii oj dużo może zmienić w życiu na lepsze uwierz mi tak naprawdę coś robisz by zmienić swój obecny stan?
Saraid

Samotność

przez comatom 06 maja 2014, 18:45
:(
comatom

Samotność

przez Progressive 06 maja 2014, 18:49
Nie wiem czy gorsza samotność, czy ciągła obawa przed odrzuceniem.

Samotność

przez KONIEC1984 06 maja 2014, 19:09
Tak walcze o swoją milość. mmmmh moj stan on sam idzie w dno
Mi juz czasmi brakuję łez. amen

Samotność

przez mark123 06 maja 2014, 19:32
KONIEC1984 napisał(a):mark123, moi zeby wiedzieli wszystko a wiedzą i tak duzo to by chyba to psychiatryka mnie oddali w obawię ze sobie coś zrobie

Nie jestem pewien, jak zareagowaliby moi, ale przypuszczam, że by się mocno wkurzyli na mnie, że taki jestem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Saraid 06 maja 2014, 20:19
comatom, Obrazek
Saraid

Samotność

przez Abbey 06 maja 2014, 20:23
ostatnio usłyszałam coś w stylu 'tylko niech cię nigdzie nie wywożą, gadam przecież tylko z tobą'.
I tak doszłam do wniosku, że jedyna rozmawiająca ze mną osoba w życiu realnym to typowy wyznawca weltschmerzu, czyli pogrążamy się wzajemnie. Jedno drugiemu jęczy jakie życie jest złe, okropne i że jesteśmy życiowymi sierotami oraz nic nam się nigdy nie udało i nie uda. No ale jak można przebywać z kimś, kto cieszy się, że po prostu żyje? No jak?

Nawet nie poszłam umawiać się na tatuaż, bo zaczęłam sobie wmawiać, ze jestem sama i nie będzie miał kto mnie za rąsię potrzymać :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Indifference1 06 maja 2014, 20:55
No ale jak można przebywać z kimś, kto cieszy się, że po prostu żyje? No jak?

Normalnie :D Mam przyjaciółkę, bardzo pozytywna dziewczyna. Wyciągnęła mnie z domu jak było ze mną źle :uklon: Jakbym miała przyjaciółkę ponurą jak ja wtedy to pewnie razem popełniłybyśmy samobójstwo :P
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez KONIEC1984 06 maja 2014, 20:56
Co do samobójstwa jak to robic to dobrze mnie sie nie udało a serducho padło
Więc mimo wszystko śmierć przyjdzie sama ale szybciej

Samotność

przez terminal 06 maja 2014, 21:01
Indifference1 napisał(a):

Normalnie :D Mam przyjaciółkę, bardzo pozytywna dziewczyna. Wyciągnęła mnie z domu jak było ze mną źle :uklon: Jakbym miała przyjaciółkę ponurą jak ja wtedy to pewnie razem popełniłybyśmy samobójstwo :P

Tak jest, grunt to pozytywni ludzie obok nas. Od pewnego czasu odcinam się od ludzi ciągnących mnie w dół. Trudno, całego świata nie uratuję, ale mogę uratować siebie.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

Samotność

przez Abbey 06 maja 2014, 21:23
Indifference1 napisał(a):

A ja tak nie umiem. Tacy ludzie mnie irytują. Siedzi ktoś i się chichra z byle czego jak jakiś wariat.
Nie toleruję takich zachowań.

Znaczy się to nie tak, że tak było zawsze, po prostu już kilka razy próbowałam z takimi osobami się zaprzyjaźnić, myślałam, że to to, angażowałam się, ale nic z tego nie wychodziło
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg